Menu

Jubilo Iwata vs Tokyo Verdy

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Yamaha Stadium, Iwata26. júna 2024 o 12:00
30
Rozhodca: K. Sendachi

Udalosti zápasu

Jubilo Iwata
Tokyo Verdy
Výkop
9′Yuan Matsuhashi
Polčas
N. Hayashi

Own Goal

51′
Matheus Peixoto

asistencia: R. Uehara

60′
61′
Y. TsunashimaH. Yamami
61′
N. HayashiH. Taniguchi
61′
Y. MatsuhashiY. Arai
63′Yudai Kimura
Bruno JoséY. Furukawa
64′
72′
H. OnagaF. Yamada
81′
K. SaitoS. Meshino
R. MoriokaN. Kanuma
88′
S. KanekoS. Nishikubo
88′
R. GermainWeverton
88′
90+6′Yuta Arai
Matheus PeixotoH. Yamada
90+3′
Y. Furukawa

asistencia: R. Uehara

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal6
11Total Shots13
1Blocked Shots4
8Shots insidebox8
3Shots outsidebox5
15Fouls13
3Corner Kicks4
0Offsides4
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
388Total passes436
307Passes accurate353
79%Passes %81%
1.63expected_goals0.99
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jubilo Iwata je 6.73, v porovnaní s 6.91 u Tokyo Verdy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jubilo Iwata je E. Kawashima (6.73), u Tokyo Verdy je to N. Hayashi (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jubilo Iwata prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 0 asistenciami, na čele s Matheus Peixoto (4G). U Tokyo Verdy je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom I. Someno (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jubilo Iwata nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Tokyo Verdy má 3 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jubilo Iwata nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Tokyo Verdy s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jubilo Iwata nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Tokyo Verdy s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Jubilo Iwata a —% u Tokyo Verdy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jubilo Iwata nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Tokyo Verdy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jubilo Iwata je 29.0 (najmladší: K. Suzuki (23), najstarší: E. Kawashima (42)), zatiaľ čo Tokyo Verdy má priemer 27.4 (najmladší: Y. Matsuhashi (24), najstarší: Matheus Vidotto (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jubilo Iwata majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 27 u Tokyo Verdy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jubilo Iwata4-2-3-13-4-2-1Tokyo Verdy
GKDEFMIDFWD
1Kawashi.50Uemura15Suzuki3Morioka4Matsuba.7Uehara16Gomes19José11Germain40Kaneko99Peixoto1Vidotto4Hayashi15Chida6Miyahara22Onaga8Saito23Tsunash.33Matsuha.9Someno10Miki20Kimura

Náhradníci

Tréner: A. Yokouchi

Náhradníci

Tréner: H. Jofuku

Jubilo IwataSila pozíciíTokyo Verdy
6.73
Ø Hodnotenie
6.91
6.73Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 3)7.01
0G 0A1G 0A
Záložník (5 v 4)6.84
0G 0A4G 6A
Útočník (1 v 3)6.79
4G 0A7G 4A
Jubilo Iwata4-2-3-1
1BrankárE. Kawashima6.7
50ObrancaH. Uemura
15ObrancaK. Suzuki
3ObrancaR. Morioka
4ObrancaK. Matsubara
7ZáložníkR. Uehara
16ZáložníkLéo Gomes
19ZáložníkBruno José
11ZáložníkR. Germain
40ZáložníkS. Kaneko
99ÚtočníkMatheus Peixoto4G
Tokyo Verdy3-4-2-1
1BrankárMatheus Vidotto7.1
4ObrancaN. Hayashi7.11G
15ObrancaK. Chida7.1
6ObrancaK. Miyahara6.8
22ZáložníkH. Onaga6.81A
8ZáložníkK. Saito6.81G3A
23ZáložníkY. Tsunashima7.13G1A
33ZáložníkY. Matsuhashi6.61A
9ÚtočníkI. Someno6.95G4A
10ÚtočníkT. Miki
20ÚtočníkY. Kimura6.72G

Prehľad zápasu

Jubilo Iwata zdolal Tokyo Verdy 3:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: N. Hayashi 51′ (o.g.), Matheus Peixoto 60′, Y. Furukawa 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Jubilo Iwata mal 48% držanie lopty, Tokyo Verdy mal 52%. Jubilo Iwata mal 11 striel (5 na bránu), Tokyo Verdy mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Jubilo Iwata 1.63 — Tokyo Verdy 0.99. Jubilo Iwata urobil 5 striedaní, Tokyo Verdy urobil 5.

Aktuálna forma

Jubilo Iwata

DWDWWW

Tokyo Verdy

LLDLWW

Stadium

Yamaha Stadium, Iwata — 15,165 capacity, opened in 1978. Home of Júbilo Iwata, Shizuoka Blue Revs.

Yamaha Stadium

WAKA77 · Public domain

Capacity
15,165
Opened
1978
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026