Menu

Kyoto Sanga vs Kashiwa Reysol

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka26. júna 2024 o 12:00
Domáci

Kyoto Sanga

22
Hostia

Kashiwa Reysol

Rozhodca: K. Fukushima

Udalosti zápasu

Kyoto Sanga
Kashiwa Reysol
Výkop
R. YamasakiK. Ichimi
17′
34′Hiroki Sekine
Y. Misao
36′
42′
M. Hosoya
Polčas
S. Kawasaki
47′
56′
T. KoyamatsuK. Kinoshita
Taichi Hara57′
72′
Y. YamadaT. Shimamura
73′
T. TakamineE. Shirai
Y. ToyokawaT. Miyayoshi
74′
T. HiratoK. Sato
80′
Y. MisaoY. Miyamoto
80′
84′
S. ToshimaK. Kumasawa
90+6′
Matheus Sávio

asistencia: Diego

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
2Shots off Goal8
9Total Shots22
3Blocked Shots9
4Shots insidebox10
5Shots outsidebox12
12Fouls8
4Corner Kicks4
1Offsides1
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
311Total passes403
207Passes accurate302
67%Passes %75%
0.44expected_goals1.82
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kyoto Sanga je 6.87, v porovnaní s 7.02 u Kashiwa Reysol. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kyoto Sanga je T. Hara (7.19), u Kashiwa Reysol je to T. Koga (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kyoto Sanga prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 22 asistenciami, na čele s T. Hara (5G). U Kashiwa Reysol je to 22 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Hosoya (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kyoto Sanga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Kashiwa Reysol má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kyoto Sanga nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Kashiwa Reysol s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kyoto Sanga nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 2 u Kashiwa Reysol s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kyoto Sanga a 63% u Kashiwa Reysol. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kyoto Sanga nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Kashiwa Reysol. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kyoto Sanga je 28.0 (najmladší: S. Kawasaki (24), najstarší: Y. Suzuki (33)), zatiaľ čo Kashiwa Reysol má priemer 27.7 (najmladší: M. Hosoya (24), najstarší: Diego (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kyoto Sanga majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Kashiwa Reysol. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kyoto Sanga4-3-34-4-2Kashiwa Reysol
GKDEFMIDFWD
94Sung-Yun2Fukuda5Tawiah50Suzuki6Misao39Hirato7Kawasaki18Matsuda23Toyokawa11Yamasaki14Hara21Sasaki32Sekine22Noda4Koga3Diego6Yamada5Takamine28Toshima10Sávio19Hosoya14Koyamat.

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Náhradníci

Tréner: M. Ihara

Kyoto SangaSila pozíciíKashiwa Reysol
6.87
Ø Hodnotenie
7.02
6.55Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)7.10
4G 2A5G 3A
6.88Záložník (3 v 4)7.00
7G 10A3G 2A
7.19Útočník (3 v 2)6.96
5G 10A14G 12A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
5ObrancaH. Tawiah6.8
50ObrancaY. Suzuki7.01G1A
6ObrancaY. Misao
39ZáložníkT. Hirato6.96A
7ZáložníkS. Kawasaki7.04G1A
18ZáložníkT. Matsuda6.83G3A
23ÚtočníkY. Toyokawa
11ÚtočníkR. Yamasaki
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
Kashiwa Reysol4-4-2
21BrankárM. Sasaki
32ObrancaH. Sekine
22ObrancaH. Noda
4ObrancaT. Koga7.3
3ObrancaDiego6.95G3A
6ZáložníkY. Yamada7.12G2A
5ZáložníkT. Takamine
28ZáložníkS. Toshima6.91G
10ZáložníkMatheus Sávio
19ÚtočníkM. Hosoya6.911G2A
14ÚtočníkT. Koyamatsu7.03G10A

Prehľad zápasu

Kyoto Sanga a Kashiwa Reysol remizovali 2:2. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Misao 36′, M. Hosoya 42′, S. Kawasaki 47′, Matheus Sávio 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Kyoto Sanga mal 44% držanie lopty, Kashiwa Reysol mal 56%. Kyoto Sanga mal 9 striel (4 na bránu), Kashiwa Reysol mal 22 (5 na bránu). Očakávané góly: Kyoto Sanga 0.44 — Kashiwa Reysol 1.82. Kyoto Sanga urobil 4 striedaní, Kashiwa Reysol urobil 4.

Rivalita od 2025

Kyoto Sanga vs Kashiwa Reysol vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kyoto Sanga
0
výhier
Remízy
2
Kashiwa Reysol
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kyoto Sanga

WWLDDD

Kashiwa Reysol

WWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026