Menu

Fc Tokyo vs Avispa Fukuoka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu30. júna 2024 o 11:30
Domáci

FC Tokyo

01
Rozhodca: D. England

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Avispa Fukuoka
Výkop
Polčas
53′Masashi Kamekawa
T. NakagawaK. Tawaratsumida
61′
62′
M. KamekawaI. Oda
62′
R. SatoM. Shigemi
66′
M. Shigemi

asistencia: I. Oda

R. HarakawaT. Ko
72′
Diego OliveiraR. Araki
72′
75′
Wellington TanqueS. Zahedi
Y. NagatomoS. Tokumoto
76′
S. AnzaiK. Endo
76′
86′
K. KonnoT. Kanamori
90+1′Shahab Zahedi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal6
12Total Shots10
4Blocked Shots0
7Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
6Fouls14
6Corner Kicks1
0Offsides1
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
509Total passes319
417Passes accurate227
82%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.85, v porovnaní s 6.87 u Avispa Fukuoka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je M. Morishige (7.07), u Avispa Fukuoka je to M. Murakami (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s T. Nakagawa (2G). U Avispa Fukuoka je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom K. Konno (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Avispa Fukuoka má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Avispa Fukuoka s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u Avispa Fukuoka s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u FC Tokyo a —% u Avispa Fukuoka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Avispa Fukuoka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 30.0 (najmladší: T. Nozawa (23), najstarší: Y. Nagatomo (39)), zatiaľ čo Avispa Fukuoka má priemer 30.2 (najmladší: D. Matsuoka (24), najstarší: Wellington Tanque (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 29 u Avispa Fukuoka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-3-34-4-2Avispa Fukuoka
GKDEFMIDFWD
41Nozawa2Nakamura3Morishi.30Oka5Nagatomo40Harakawa7Matsuki37Koizumi39Nakagawa9Oliveira38Anzai31Murakami19Kamekawa33Grolli37Tashiro5Miya8Konno88Matsuoka6Mae18Iwasaki17Tanque27Sato

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: S. Hasebe

FC TokyoSila pozíciíAvispa Fukuoka
6.85
Ø Hodnotenie
6.87
6.90Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.86
1G 2A1G 1A
6.79Záložník (3 v 4)6.82
1G 2A5G 2A
6.81Útočník (3 v 2)6.86
4G 3A2G 1A
FC Tokyo4-3-3
41BrankárT. Nozawa6.9
2ObrancaH. Nakamura
3ObrancaM. Morishige7.11G
30ObrancaT. Oka6.8
5ObrancaY. Nagatomo6.72A
40ZáložníkR. Harakawa
7ZáložníkK. Matsuki
37ZáložníkK. Koizumi6.81G2A
39ÚtočníkT. Nakagawa6.72G
9ÚtočníkDiego Oliveira
38ÚtočníkS. Anzai6.92G3A
Avispa Fukuoka4-4-2
31BrankárM. Murakami7.0
19ObrancaM. Kamekawa
33ObrancaDouglas Grolli
37ObrancaM. Tashiro6.91G1A
5ObrancaD. Miya
8ZáložníkK. Konno6.93G
88ZáložníkD. Matsuoka6.91G
6ZáložníkH. Mae
18ZáložníkY. Iwasaki6.61G2A
17ÚtočníkWellington Tanque6.92G1A
27ÚtočníkR. Sato

Prehľad zápasu

Avispa Fukuoka zdolal FC Tokyo 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: M. Shigemi 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Tokyo mal 62% držanie lopty, Avispa Fukuoka mal 38%. FC Tokyo mal 12 striel (4 na bránu), Avispa Fukuoka mal 10 (4 na bránu). FC Tokyo urobil 5 striedaní, Avispa Fukuoka urobil 4.

Rivalita od 2016

FC Tokyo vs Avispa Fukuoka vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC Tokyo
4
výhier
Remízy
4
Avispa Fukuoka
9
výhier
Góly spolu
33 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
6/17 · 35%
Nad 2,5
5/17 · 29%

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Avispa Fukuoka

LWDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026