Menu

Tokyo Verdy vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu6. júla 2024 o 11:00
11
Hostia

Cerezo Osaka

Rozhodca: K. Takasaki

Udalosti zápasu

Tokyo Verdy
Cerezo Osaka
Výkop
Card upgrade41′
VAR
Fuki Yamada42′
Polčas
H. Yamami

Penalty

49′
K. SaitoI. Someno
59′
59′
H. OkunoM. Shibayama
59′
S. UejoR. Watanabe
H. YamamiT. Miki
60′
Itsuki Someno61′
72′
R. SakataY. Hirano
72′
CapixabaH. Tameda
Y. TsunashimaK. Miyahara
74′
G. YamadaY. Matsuhashi
74′
76′
Léo Ceará

asistencia: S. Tanaka

Hiroto Taniguchi80′
T. InamiY. Kimura
88′
90+3′
Lucas FernandesJ. Hubner
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal8
7Total Shots20
1Blocked Shots6
3Shots insidebox9
4Shots outsidebox11
15Fouls5
2Corner Kicks4
4Offsides1
27%Ball Possession73%
2Yellow Cards0
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
212Total passes587
128Passes accurate491
60%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tokyo Verdy je 6.93, v porovnaní s 6.88 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tokyo Verdy je H. Taniguchi (7.19), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tokyo Verdy prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Taniguchi (3G). U Cerezo Osaka je to 11 gólov a 17 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tokyo Verdy nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tokyo Verdy nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Cerezo Osaka s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tokyo Verdy nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Cerezo Osaka s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Tokyo Verdy a 47% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tokyo Verdy nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tokyo Verdy je 27.6 (najmladší: Y. Tsunashima (25), najstarší: Matheus Vidotto (32)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 29.1 (najmladší: R. Sakata (21), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tokyo Verdy majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 17 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tokyo Verdy3-4-2-14-2-3-1Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
1Vidotto4Hayashi15Chida3Taniguc.17Inami23Tsunash.8Saito22Onaga18Yamada11Yamami27Yamada21Jin-Hye.17Sakata33Nishio24Toriumi14Funaki25Okuno10Tanaka77Fernand.7Uejo27Capixaba9Ceará

Náhradníci

Tréner: H. Jofuku

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Tokyo VerdySila pozíciíCerezo Osaka
6.93
Ø Hodnotenie
6.88
7.06Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (3 v 4)6.65
4G 1A0G 2A
6.85Záložník (4 v 5)7.07
4G 5A11G 15A
6.73Útočník (3 v 1)
1G 2A0G 0A
Tokyo Verdy3-4-2-1
1BrankárMatheus Vidotto7.1
4ObrancaN. Hayashi7.11G
15ObrancaK. Chida7.1
3ObrancaH. Taniguchi7.23G1A
17ZáložníkT. Inami6.6
23ZáložníkY. Tsunashima7.13G1A
8ZáložníkK. Saito6.81G3A
22ZáložníkH. Onaga6.81A
18ÚtočníkF. Yamada
11ÚtočníkH. Yamami6.81G2A
27ÚtočníkG. Yamada6.6
Cerezo Osaka4-2-3-1
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
17ObrancaR. Sakata6.51A
33ObrancaR. Nishio6.91A
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
25ZáložníkH. Okuno6.6
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
77ZáložníkLucas Fernandes7.67G15A
7ZáložníkS. Uejo7.01G
27ZáložníkCapixaba
9ÚtočníkLéo Ceará

Prehľad zápasu

Tokyo Verdy a Cerezo Osaka remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: H. Yamami 49′ (pen.), Léo Ceará 76′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Tokyo Verdy mal 27% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 73%. Tokyo Verdy mal 7 striel (3 na bránu), Cerezo Osaka mal 20 (6 na bránu). Tokyo Verdy urobil 5 striedaní, Cerezo Osaka urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Fuki Yamada 41′).

Rivalita od 2025

Tokyo Verdy vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

2 stretnutí
Tokyo Verdy
1
výhier
Remízy
0
Cerezo Osaka
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Tokyo Verdy

LLDLWW

Cerezo Osaka

LLWWWL

Stadium

Ajinomoto Stadium, Chōfu — 48,013 capacity, opened in 1999, designed by Nihon Sekkei. Home of 2020 Summer Olympics, FC Tokyo.

Capacity
48,013
Opened
1999
Architect
Nihon Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026