Menu

Cerezo Osaka vs Albirex Niigata

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Yodoko Sakura Stadium, Osaka20. júla 2024 o 12:00
Domáci

Cerezo Osaka

12
Rozhodca: Y. Imamura

Udalosti zápasu

Cerezo Osaka
Albirex Niigata
Výkop
36′
E. Matsuda

asistencia: M. Nagakura

Polčas
S. UejoM. Shibayama
46′
47′
Y. Ono
H. OkunoVitor Bueno
52′
CapixabaR. Yamasaki
65′
75′
E. MatsudaT. Hasegawa
75′
Y. OnoK. Taniguchi
K. NoborizatoY. Hirano
78′
Card upgrade81′
VAR
90+4′
M. HasegawaY. Takagi
Lucas Fernandes 0

asistencia: S. Tanaka

90+10′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
6Shots off Goal9
15Total Shots20
5Blocked Shots6
9Shots insidebox15
6Shots outsidebox5
6Fouls8
8Corner Kicks5
3Offsides5
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards0
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
484Total passes475
406Passes accurate401
84%Passes %84%
1.80expected_goals2.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cerezo Osaka je 6.89, v porovnaní s 6.79 u Albirex Niigata. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cerezo Osaka je Lucas Fernandes (7.59), u Albirex Niigata je to M. Hasegawa (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cerezo Osaka prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Lucas Fernandes (7G). U Albirex Niigata je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Hasegawa (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cerezo Osaka nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Albirex Niigata má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cerezo Osaka nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Albirex Niigata s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cerezo Osaka nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.59, v porovnaní s 1 u Albirex Niigata s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Cerezo Osaka a 55% u Albirex Niigata. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cerezo Osaka nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Albirex Niigata. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cerezo Osaka je 30.9 (najmladší: H. Okuda (24), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)), zatiaľ čo Albirex Niigata má priemer 30.0 (najmladší: H. Akiyama (25), najstarší: M. Fitzgerald (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cerezo Osaka majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 24 u Albirex Niigata. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cerezo Osaka4-3-34-2-3-1Albirex Niigata
GKDEFMIDFWD
21Jin-Hye.16Okuda24Toriumi14Funaki6Noboriz.7Uejo10Tanaka25Okuno77Fernand.9Ceará27Capixaba21Abe25Fujiwara5Fitzger.3Deng31Horigome6Akiyama8Miyamoto22Matsuda27Nagakura14Hasegawa99Ono

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Náhradníci

Tréner: R. Matsuhashi

Cerezo OsakaSila pozíciíAlbirex Niigata
6.89
Ø Hodnotenie
6.79
6.79Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.80
0G 0A2G 2A
6.90Záložník (3 v 5)6.81
4G 0A7G 5A
7.59Útočník (3 v 1)6.66
7G 15A0G 1A
Cerezo Osaka4-3-3
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
16ObrancaH. Okuda6.7
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
6ObrancaK. Noborizato6.8
7ZáložníkS. Uejo7.01G
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
77ÚtočníkLucas Fernandes7.67G15A
9ÚtočníkLéo Ceará
27ÚtočníkCapixaba
Albirex Niigata4-2-3-1
21BrankárK. Abe
25ObrancaS. Fujiwara6.81A
5ObrancaM. Fitzgerald6.81G
3ObrancaT. Deng
31ObrancaY. Horigome6.81G1A
6ZáložníkH. Akiyama6.8
8ZáložníkE. Miyamoto6.71A
22ZáložníkE. Matsuda
27ZáložníkM. Nagakura
14ZáložníkM. Hasegawa7.07G4A
99ÚtočníkY. Ono6.71A

Prehľad zápasu

Albirex Niigata zdolal Cerezo Osaka 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: E. Matsuda 36′, Y. Ono 47′, Lucas Fernandes 0 90′. 1 červených kariet. Cerezo Osaka mal 50% držanie lopty, Albirex Niigata mal 50%. Cerezo Osaka mal 15 striel (4 na bránu), Albirex Niigata mal 20 (5 na bránu). Očakávané góly: Cerezo Osaka 1.80 — Albirex Niigata 2.16. Cerezo Osaka urobil 4 striedaní, Albirex Niigata urobil 3. VAR zasiahol: Card upgrade (Yuichi Hirano 81′).

Rivalita od 2025

Cerezo Osaka vs Albirex Niigata vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cerezo Osaka
1
výhier
Remízy
1
Albirex Niigata
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cerezo Osaka

LLWWWL

Albirex Niigata

DLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026