Menu

Kyoto Sanga vs Nagoya Grampus

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka7. augusta 2024 o 12:00
32
Rozhodca: K. Fukushima

Udalosti zápasu

Kyoto Sanga
Nagoya Grampus
Výkop
5′
19′
Patric

asistencia: Y. Yamagishi

Polčas
S. FukuokaT. Matsuda
46′
47′Takuya Uchida
52′
PatricY. Nogami
Rafael Elias

asistencia: T. Hara

59′
65′Tsukasa Morishima
67′
T. MorishimaT. Shigehiro
67′
R. IzumiHa Chang-Rae
T. Hara

asistencia: T. Hirato

71′
Goal confirmed74′
VAR
78′
K. NakayamaR. Yamanaka
78′
Y. YamagishiK. Junker
Marco Túlio

asistencia: T. Hirato

79′
Rafael EliasS. Hiraga
90+2′
Marco TúlioK. Sato
90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
7Shots off Goal5
15Total Shots10
3Blocked Shots0
10Shots insidebox8
5Shots outsidebox2
20Fouls8
9Corner Kicks2
0Offsides2
55%Ball Possession45%
0Yellow Cards1
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves2
318Total passes273
231Passes accurate175
73%Passes %64%
1.56expected_goals1.38
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kyoto Sanga je 6.95, v porovnaní s 6.88 u Nagoya Grampus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kyoto Sanga je Rafael Elias (7.43), u Nagoya Grampus je to S. Inagaki (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kyoto Sanga prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 26 asistenciami, na čele s Rafael Elias (18G). U Nagoya Grampus je to 22 gólov a 20 asistencií s lídrom S. Inagaki (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kyoto Sanga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Nagoya Grampus má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kyoto Sanga nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u Nagoya Grampus s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kyoto Sanga nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 3 u Nagoya Grampus s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Kyoto Sanga nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Nagoya Grampus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kyoto Sanga je 27.7 (najmladší: S. Fukuoka (25), najstarší: Y. Suzuki (33)), zatiaľ čo Nagoya Grampus má priemer 29.6 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: S. Inagaki (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kyoto Sanga majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u Nagoya Grampus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kyoto Sanga4-3-33-4-2-1Nagoya Grampus
GKDEFMIDFWD
94Sung-Yun24Miyamoto5Tawiah50Suzuki6Misao39Hirato10Fukuoka19Kaneko9Túlio99Elias14Hara1Langerak34Uchida20Mikuni24Kawazura27Nakayama15Inagaki8Shiihas.7Izumi14Morishi.11Yamagis.10Patric

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Kyoto SangaSila pozíciíNagoya Grampus
6.95
Ø Hodnotenie
6.88
6.55Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 3)6.79
1G 1A1G 2A
6.80Záložník (3 v 4)6.92
0G 7A17G 8A
7.23Útočník (3 v 3)6.93
30G 18A4G 10A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
24ObrancaY. Miyamoto6.9
5ObrancaH. Tawiah6.8
50ObrancaY. Suzuki7.01G1A
6ObrancaY. Misao
39ZáložníkT. Hirato6.96A
10ZáložníkS. Fukuoka6.71A
19ZáložníkD. Kaneko
9ÚtočníkMarco Túlio7.17G4A
99ÚtočníkRafael Elias7.418G4A
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
Nagoya Grampus3-4-2-1
1BrankárM. Langerak
34ObrancaT. Uchida6.82A
20ObrancaK. Mikuni6.9
24ObrancaA. Kawazura6.71G
27ZáložníkK. Nakayama6.82A
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
8ZáložníkK. Shiihashi6.82G1A
7ZáložníkR. Izumi6.94G
14ÚtočníkT. Morishima7.01G5A
11ÚtočníkY. Yamagishi6.93G5A
10ÚtočníkPatric

Prehľad zápasu

Kyoto Sanga zdolal Nagoya Grampus 3:2. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Patric 5′, Patric 19′, Rafael Elias 59′, T. Hara 71′, Marco Túlio 79′. Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Kyoto Sanga mal 55% držanie lopty, Nagoya Grampus mal 45%. Kyoto Sanga mal 15 striel (5 na bránu), Nagoya Grampus mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Kyoto Sanga 1.56 — Nagoya Grampus 1.38. Kyoto Sanga urobil 3 striedaní, Nagoya Grampus urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Taichi Hara 74′).

Rivalita od 2014

Kyoto Sanga vs Nagoya Grampus vzájomné výsledky

12 stretnutí
Kyoto Sanga
3
výhier
Remízy
5
Nagoya Grampus
4
výhier
Góly spolu
33 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/12 · 75%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Kyoto Sanga

WWLDDD

Nagoya Grampus

WLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026