Menu

Nagoya Grampus vs Tokyo Verdy

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Toyota Stadium, Toyota11. augusta 2024 o 12:00
10
Rozhodca: T. Mikuriya

Udalosti zápasu

Nagoya Grampus
Tokyo Verdy
Výkop
Patric

asistencia: T. Kikuchi

7′
Polčas
VAR
53′Goal cancelled
T. KikuchiT. Shigehiro
58′
Takuya Shigehiro61′
66′
F. YamadaH. Yamami
66′
Y. MatsumuraY. Arai
66′
T. MikiK. Morita
74′
K. SaitoY. Tsunashima
PatricK. Junker
78′
82′Yuto Tsunashima
82′
I. SomenoG. Yamada
K. NakayamaT. Kubo
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
3Shots off Goal3
7Total Shots7
3Blocked Shots2
4Shots insidebox4
3Shots outsidebox3
16Fouls16
3Corner Kicks8
1Offsides2
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
314Total passes455
228Passes accurate367
73%Passes %81%
0.62expected_goals0.59
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nagoya Grampus je 6.86, v porovnaní s 6.93 u Tokyo Verdy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nagoya Grampus je S. Inagaki (7.19), u Tokyo Verdy je to H. Taniguchi (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nagoya Grampus prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 15 asistenciami, na čele s S. Inagaki (11G). U Tokyo Verdy je to 12 gólov a 9 asistencií s lídrom I. Someno (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nagoya Grampus nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Tokyo Verdy má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nagoya Grampus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Tokyo Verdy s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nagoya Grampus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Tokyo Verdy s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nagoya Grampus a 44% u Tokyo Verdy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nagoya Grampus nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Tokyo Verdy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nagoya Grampus je 30.1 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: Y. Nogami (34)), zatiaľ čo Tokyo Verdy má priemer 27.5 (najmladší: I. Someno (24), najstarší: Matheus Vidotto (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nagoya Grampus majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Tokyo Verdy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nagoya Grampus3-4-2-13-4-2-1Tokyo Verdy
GKDEFMIDFWD
1Langerak2Nogami20Mikuni24Kawazura27Nakayama15Inagaki8Shiihas.7Izumi33Kikuchi11Yamagis.10Patric1Vidotto6Miyahara4Hayashi3Taniguc.47Matsumu.8Saito10Miki22Onaga18Yamada9Someno20Kimura

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Náhradníci

Tréner: H. Jofuku

Nagoya GrampusSila pozíciíTokyo Verdy
6.86
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (3 v 3)7.04
2G 0A4G 1A
6.92Záložník (4 v 4)6.84
17G 8A1G 4A
6.81Útočník (3 v 3)6.79
4G 7A7G 4A
Nagoya Grampus3-4-2-1
1BrankárM. Langerak
2ObrancaY. Nogami6.81G
20ObrancaK. Mikuni6.9
24ObrancaA. Kawazura6.71G
27ZáložníkK. Nakayama6.82A
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
8ZáložníkK. Shiihashi6.82G1A
7ZáložníkR. Izumi6.94G
33ÚtočníkT. Kikuchi6.71G2A
11ÚtočníkY. Yamagishi6.93G5A
10ÚtočníkPatric
Tokyo Verdy3-4-2-1
1BrankárMatheus Vidotto7.1
6ObrancaK. Miyahara6.8
4ObrancaN. Hayashi7.11G
3ObrancaH. Taniguchi7.23G1A
47ZáložníkY. Matsumura
8ZáložníkK. Saito6.81G3A
10ZáložníkT. Miki
22ZáložníkH. Onaga6.81A
18ÚtočníkF. Yamada
9ÚtočníkI. Someno6.95G4A
20ÚtočníkY. Kimura6.72G

Prehľad zápasu

Nagoya Grampus zdolal Tokyo Verdy 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Patric 7′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Nagoya Grampus mal 41% držanie lopty, Tokyo Verdy mal 59%. Nagoya Grampus mal 7 striel (1 na bránu), Tokyo Verdy mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Nagoya Grampus 0.62 — Tokyo Verdy 0.59. Nagoya Grampus urobil 3 striedaní, Tokyo Verdy urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Fuki Yamada 53′).

Rivalita od 2017

Nagoya Grampus vs Tokyo Verdy vzájomné výsledky

6 stretnutí
Nagoya Grampus
2
výhier
Remízy
1
Tokyo Verdy
3
výhier
Góly spolu
15 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

Nagoya Grampus

WLLLDW

Tokyo Verdy

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026