Menu

Albirex Niigata vs Kyoto Sanga

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Denka Big Swan Stadium, Niigata12. augusta 2024 o 12:00
20
Hostia

Kyoto Sanga

Rozhodca: T. Okabe

Udalosti zápasu

Albirex Niigata
Kyoto Sanga
Výkop
21′Sung-Yun Gu
Y. Ono

Penalty

25′
43′
H. TawiahK. Sato
Polčas
46′
S. HiragaRafael Elias
46′
Y. MisaoT. Suzuki
46′
Gu Sung-YunG. Ota
Y. OnoK. Taniguchi
67′
Danilo GomesE. Matsuda
67′
M. HasegawaK. Suzuki
67′
67′
T. HiratoR. Nakano
K. Taniguchi

asistencia: E. Matsuda

70′
Y. HorigomeH. Inamura
77′
77′
T. YonemotoS. Fukuoka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal9
14Total Shots17
3Blocked Shots5
6Shots insidebox11
8Shots outsidebox6
14Fouls10
3Corner Kicks7
3Offsides0
46%Ball Possession54%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
354Total passes402
270Passes accurate315
76%Passes %78%
1.49expected_goals1.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Albirex Niigata je 6.80, v porovnaní s 6.86 u Kyoto Sanga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Albirex Niigata je M. Hasegawa (6.96), u Kyoto Sanga je to T. Hara (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Albirex Niigata prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Hasegawa (7G). U Kyoto Sanga je to 16 gólov a 21 asistencií s lídrom Marco Túlio (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Albirex Niigata nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Kyoto Sanga má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Albirex Niigata nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u Kyoto Sanga s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Albirex Niigata nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Kyoto Sanga s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Albirex Niigata a —% u Kyoto Sanga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Albirex Niigata nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Kyoto Sanga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Albirex Niigata je 29.5 (najmladší: H. Akiyama (25), najstarší: M. Fitzgerald (37)), zatiaľ čo Kyoto Sanga má priemer 28.1 (najmladší: S. Hiraga (20), najstarší: T. Yonemoto (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Albirex Niigata majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Kyoto Sanga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Albirex Niigata4-4-24-3-3Kyoto Sanga
GKDEFMIDFWD
1Kojima25Fujiwara5Fitzger.3Deng31Horigome17Gomes8Miyamoto6Akiyama14Hasegawa99Ono27Nagakura94Sung-Yun24Miyamoto5Tawiah50Suzuki6Misao37Yonemoto19Kaneko39Hirato9Túlio14Hara31Hiraga

Náhradníci

Tréner: R. Matsuhashi

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Albirex NiigataSila pozíciíKyoto Sanga
6.80
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (1 v 1)6.55
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.89
2G 2A1G 1A
6.84Záložník (4 v 3)6.78
10G 6A2G 6A
6.66Útočník (2 v 3)6.98
0G 1A13G 14A
Albirex Niigata4-4-2
1BrankárR. Kojima
25ObrancaS. Fujiwara6.81A
5ObrancaM. Fitzgerald6.81G
3ObrancaT. Deng
31ObrancaY. Horigome6.81G1A
17ZáložníkDanilo Gomes6.93G1A
8ZáložníkE. Miyamoto6.71A
6ZáložníkH. Akiyama6.8
14ZáložníkM. Hasegawa7.07G4A
99ÚtočníkY. Ono6.71A
27ÚtočníkM. Nagakura
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
24ObrancaY. Miyamoto6.9
5ObrancaH. Tawiah6.8
50ObrancaY. Suzuki7.01G1A
6ObrancaY. Misao
37ZáložníkT. Yonemoto6.62G
19ZáložníkD. Kaneko
39ZáložníkT. Hirato6.96A
9ÚtočníkMarco Túlio7.17G4A
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
31ÚtočníkS. Hiraga6.71G

Prehľad zápasu

Albirex Niigata zdolal Kyoto Sanga 2:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Ono 25′ (pen.), K. Taniguchi 70′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Albirex Niigata mal 46% držanie lopty, Kyoto Sanga mal 54%. Albirex Niigata mal 14 striel (4 na bránu), Kyoto Sanga mal 17 (3 na bránu). Očakávané góly: Albirex Niigata 1.49 — Kyoto Sanga 1.28. Albirex Niigata urobil 4 striedaní, Kyoto Sanga urobil 6.

Rivalita od 2025

Albirex Niigata vs Kyoto Sanga vzájomné výsledky

2 stretnutí
Albirex Niigata
0
výhier
Remízy
0
Kyoto Sanga
2
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Albirex Niigata

DLLDLD

Kyoto Sanga

WWLDDD

Stadium

Denka Big Swan Stadium, Chūō-ku — 42,300 capacity, opened in 2001, designed by Nikken Sekkei. Home of Albirex Niigata, Albirex Niigata Ladies.

Denka Big Swan Stadium

WAKA77 · Public domain

Capacity
42,300
Opened
2001
Architect
Nikken Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026