Menu

Kashima vs Urawa

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Kashima Soccer Stadium, Kashima17. augusta 2024 o 11:00
Domáci

Kashima

00
Hostia

Urawa

Rozhodca: T. Mikuriya

Udalosti zápasu

Kashima
Urawa
Výkop
Polčas
46′
T. OkuboS. Nakajima
61′
B. LinssenY. Matsuo
S. MorookaK. Tagawa
70′
83′
S. GustafsonH. Takeda
84′Marius Höibraten
84′
R. WatanabeY. Naganuma
87′
T. SekineThiago Santana
Kento Misao90+2′
H. NakamaY. Higuchi
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal3
13Total Shots9
2Blocked Shots4
5Shots insidebox8
8Shots outsidebox1
15Fouls16
2Corner Kicks1
1Offsides2
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
394Total passes382
311Passes accurate306
79%Passes %80%
1.08expected_goals1.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kashima je 6.97, v porovnaní s 6.86 u Urawa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kashima je Y. Suzuki (7.24), u Urawa je to M. Høibråten (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kashima prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 16 asistenciami, na čele s Y. Suzuki (10G). U Urawa je to 16 gólov a 10 asistencií s lídrom R. Watanabe (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kashima nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Urawa má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kashima nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Urawa s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kashima nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 1 u Urawa s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kashima a 46% u Urawa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kashima nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Urawa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kashima je 27.9 (najmladší: K. Nono (23), najstarší: G. Shibasaki (33)), zatiaľ čo Urawa má priemer 28.4 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: A. Niekawa (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kashima majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Urawa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kashima4-2-3-14-2-3-1Urawa
GKDEFMIDFWD
1Hayakawa32Nono55Ueda5Sekigawa2Anzai6Misao10Shibasa.36Morooka30Nago33Nakama40Suzuki16Niekawa4Ishihara23Inoue5Høibråt.66Ohata11Gustafs.25Yasui21Okubo13Watanabe14Sekine9Linssen

Náhradníci

Tréner: R. Popović

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

KashimaSila pozíciíUrawa
6.97
Ø Hodnotenie
6.86
7.15Brankár (1 v 1)6.73
0G 1A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.89
3G 10A3G 2A
6.81Záložník (5 v 5)6.86
2G 0A13G 8A
7.24Útočník (1 v 1)
10G 5A0G 0A
Kashima4-2-3-1
1BrankárT. Hayakawa7.21A
32ObrancaK. Nono6.91G1A
55ObrancaN. Ueda7.22G5A
5ObrancaI. Sekigawa7.0
2ObrancaK. Anzai6.94A
6ZáložníkK. Misao6.9
10ZáložníkG. Shibasaki6.9
36ZáložníkS. Morooka6.72G
30ZáložníkS. Nago
33ZáložníkH. Nakama
40ÚtočníkY. Suzuki7.210G5A
Urawa4-2-3-1
16BrankárA. Niekawa6.7
4ObrancaH. Ishihara6.91G2A
23ObrancaR. Inoue6.6
5ObrancaM. Høibråten7.22G
66ObrancaA. Ohata
11ZáložníkS. Gustafson7.03G1A
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
21ZáložníkT. Okubo6.51G
13ZáložníkR. Watanabe7.17G3A
14ZáložníkT. Sekine6.81G3A
9ÚtočníkB. Linssen

Prehľad zápasu

Kashima a Urawa remizovali 0:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Kashima mal 51% držanie lopty, Urawa mal 49%. Kashima mal 13 striel (6 na bránu), Urawa mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Kashima 1.08 — Urawa 1.41. Kashima urobil 2 striedaní, Urawa urobil 5.

Rivalita od 2025

Kashima vs Urawa vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kashima
1
výhier
Remízy
1
Urawa
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kashima

WWWDDD

Urawa

WWLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026