Menu

Shonan Bellmare vs Kashiwa Reysol

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Lemon Gas Stadium Hiratsuka, Hiratsuka17. augusta 2024 o 12:00
Rozhodca: H. Shimizu

Udalosti zápasu

Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol
Výkop
Polčas
53′
M. Hosoya

asistencia: Matheus Sávio

A. YoshidaK. Onose
59′
A. BaradaH. Abe
59′
66′
Y. YamadaS. Toshima
66′
M. HosoyaK. Kinoshita
A. SuzukiS. Fukuda
67′
M. IkedaK. Okuno
68′
76′
T. KoyamatsuY. Kakita
76′
K. TezukaK. Kumasawa
76′
K. Kinoshita

asistencia: S. Toshima

81′
E. KatayamaN. Kawaguchi
N. TakahashiR. Nemoto
83′
Penalty confirmed90+6′
VAR
H. Abe

Penalty

90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
6Shots off Goal4
15Total Shots8
5Blocked Shots2
9Shots insidebox7
6Shots outsidebox1
8Fouls11
4Corner Kicks4
1Offsides1
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
538Total passes355
465Passes accurate278
86%Passes %78%
2.52expected_goals1.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shonan Bellmare je 6.83, v porovnaní s 6.86 u Kashiwa Reysol. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shonan Bellmare je J. Suzuki (7.29), u Kashiwa Reysol je to T. Koga (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shonan Bellmare prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Suzuki (9G). U Kashiwa Reysol je to 21 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Hosoya (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shonan Bellmare nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Kashiwa Reysol má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shonan Bellmare nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u Kashiwa Reysol s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shonan Bellmare nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u Kashiwa Reysol s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Shonan Bellmare a 63% u Kashiwa Reysol. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shonan Bellmare nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Kashiwa Reysol. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shonan Bellmare je 28.3 (najmladší: J. Suzuki (22), najstarší: A. Barada (34)), zatiaľ čo Kashiwa Reysol má priemer 28.9 (najmladší: M. Hosoya (24), najstarší: E. Katayama (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shonan Bellmare majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Kashiwa Reysol. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shonan Bellmare3-1-4-24-4-2Kashiwa Reysol
GKDEFMIDFWD
1Bum-Keun33Takahas.47Min-Tae30Suzuki5Tanaka37Suzuki18Ikeda14Barada28Yoshida11Lukian29Suzuki46Matsumo.16Katayama13Inukai4Koga3Diego6Yamada33Shirai37Tezuka10Sávio19Hosoya14Koyamat.

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

Náhradníci

Tréner: M. Ihara

Shonan BellmareSila pozíciíKashiwa Reysol
6.83
Ø Hodnotenie
6.86
6.93Obranca (3 v 4)6.88
0G 0A5G 3A
6.74Záložník (5 v 4)6.78
3G 2A2G 2A
6.81Útočník (2 v 2)6.96
10G 4A14G 12A
Shonan Bellmare3-1-4-2
1BrankárSong Bum-Keun
33ObrancaN. Takahashi6.5
47ObrancaKim Min-Tae7.0
30ObrancaJ. Suzuki7.3
5ZáložníkS. Tanaka
37ZáložníkY. Suzuki7.02G1A
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
14ZáložníkA. Barada6.6
28ZáložníkA. Yoshida
11ÚtočníkLukian6.51G
29ÚtočníkA. Suzuki7.19G4A
Kashiwa Reysol4-4-2
46BrankárK. Matsumoto
16ObrancaE. Katayama6.5
13ObrancaT. Inukai6.8
4ObrancaT. Koga7.3
3ObrancaDiego6.95G3A
6ZáložníkY. Yamada7.12G2A
33ZáložníkE. Shirai6.6
37ZáložníkK. Tezuka6.7
10ZáložníkMatheus Sávio
19ÚtočníkM. Hosoya6.911G2A
14ÚtočníkT. Koyamatsu7.03G10A

Prehľad zápasu

Kashiwa Reysol zdolal Shonan Bellmare 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: M. Hosoya 53′, K. Kinoshita 76′, H. Abe 90′ (pen.). Shonan Bellmare mal 60% držanie lopty, Kashiwa Reysol mal 40%. Shonan Bellmare mal 15 striel (4 na bránu), Kashiwa Reysol mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Shonan Bellmare 2.52 — Kashiwa Reysol 1.22. Shonan Bellmare urobil 5 striedaní, Kashiwa Reysol urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ryo Nemoto 90′).

Rivalita od 2012

Shonan Bellmare vs Kashiwa Reysol vzájomné výsledky

25 stretnutí
Shonan Bellmare
5
výhier
Remízy
7
Kashiwa Reysol
13
výhier
Góly spolu
69 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
17/25 · 68%
Nad 2,5
13/25 · 52%

Aktuálna forma

Shonan Bellmare

LWWLDL

Kashiwa Reysol

WWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026