Menu

Urawa vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Saitama Stadium 2002, Saitama5. októbra 2024 o 09:00
Domáci

Urawa

01
Hostia

Cerezo Osaka

Rozhodca: M. Ueda

Udalosti zápasu

Urawa
Cerezo Osaka
Výkop
17′
H. Tameda

asistencia: Lucas Fernandes

Ryoma Watanabe24′
Polčas
51′Ryosuke Shindo
T. OkuboN. Maeda
63′
64′
S. KitanoS. Uejo
64′
Lucas FernandesCapixaba
G. HaraguchiY. Koizumi
76′
Y. MatsuoS. Nakajima
76′
77′
Léo CearáR. Yamasaki
R. WatanabeR. Nitta
86′
T. SekineH. Ishihara
87′
Yota Sato88′
89′
R. SakataH. Okuda
89′
H. TamedaK. Toriumi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal2
11Total Shots10
5Blocked Shots2
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
15Fouls13
7Corner Kicks4
2Offsides1
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
629Total passes360
547Passes accurate280
87%Passes %78%
0.68expected_goals1.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Urawa je 6.81, v porovnaní s 6.96 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Urawa je R. Watanabe (7.06), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Urawa prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s R. Watanabe (7G). U Cerezo Osaka je to 16 gólov a 22 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Urawa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Urawa nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Cerezo Osaka s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Urawa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u Cerezo Osaka s priemerom 7.39. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Urawa a 47% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Urawa nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Urawa je 30.2 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: S. Nishikawa (39)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 28.1 (najmladší: R. Sakata (21), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Urawa majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 21 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Urawa4-2-3-13-4-2-1Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
1Nishika.14Sekine20Sato23Inoue66Ohata25Yasui78Haraguc.21Okubo13Watanabe24Matsuo12Santana21Jin-Hye.3Shindo10Tanaka33Nishio17Sakata25Okuno5Kida19Tameda38Kitano77Fernand.9Ceará

Náhradníci

Tréner: N. Ikeda

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

UrawaSila pozíciíCerezo Osaka
6.81
Ø Hodnotenie
6.96
6.97Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 3)7.00
1G 3A5G 1A
6.81Záložník (5 v 4)6.68
13G 6A0G 2A
6.83Útočník (1 v 3)7.39
5G 0A11G 19A
Urawa4-2-3-1
1BrankárS. Nishikawa7.0
14ObrancaT. Sekine6.81G3A
20ObrancaY. Sato
23ObrancaR. Inoue6.6
66ObrancaA. Ohata
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
78ZáložníkG. Haraguchi6.82A
21ZáložníkT. Okubo6.51G
13ZáložníkR. Watanabe7.17G3A
24ZáložníkY. Matsuo6.84G
12ÚtočníkThiago Santana6.85G
Cerezo Osaka3-4-2-1
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
3ObrancaR. Shindo7.02G
10ObrancaS. Tanaka7.13G
33ObrancaR. Nishio6.91A
17ZáložníkR. Sakata6.51A
25ZáložníkH. Okuno6.6
5ZáložníkH. Kida6.91A
19ZáložníkH. Tameda
38ÚtočníkS. Kitano7.24G4A
77ÚtočníkLucas Fernandes7.67G15A
9ÚtočníkLéo Ceará

Prehľad zápasu

Cerezo Osaka zdolal Urawa 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: H. Tameda 17′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Urawa mal 64% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 36%. Urawa mal 11 striel (3 na bránu), Cerezo Osaka mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Urawa 0.68 — Cerezo Osaka 1.04. Urawa urobil 5 striedaní, Cerezo Osaka urobil 5.

Rivalita od 2025

Urawa vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

2 stretnutí
Urawa
0
výhier
Remízy
2
Cerezo Osaka
0
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Urawa

WWLDLW

Cerezo Osaka

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026