Menu

Jeju United Fc vs Daejeon Citizen

Riadny čas

K League 1 · Sezóna 2023

Jeju World Cup Stadium, Seogwipo25. novembra 2023 o 06:00
Domáci

Jeju United FC

02
Hostia

Daejeon Citizen

Rozhodca: Oh Hyun-Jin

Udalosti zápasu

Jeju United FC
Daejeon Citizen
Výkop
25′
Kang Yun-SungKim In-Gyun
Kwon Sun-HoKim Seung-Sub
33′
Han Jong-MuReis
33′
45′Lim Yoo-seok
Polčas
46′
Oh Jae-SukA. Krivotsyuk
Chung Woon62′
J. RingYuri
64′
82′
Lee Dong-WonJu Se-Jong
82′
Kim Young-WookShin Sang-Eun
84′
Shin Sang-Eun

asistencia: Tiago Orobó

Yuri89′
Jin-su Seo90+3′
Rim Chang-WooLee Ju-Yong
90′
Kim Bong-SooKim Geon-Woong
90′
90+2′
Kim In-Gyun
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
4Shots off Goal5
11Total Shots12
1Blocked Shots2
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
11Fouls10
3Corner Kicks3
4Offsides1
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jeju United FC je 6.71, v porovnaní s 6.92 u Daejeon Citizen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jeju United FC je Kim Dong-Jun (7.28), u Daejeon Citizen je to Kim Hyun-Woo (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jeju United FC prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Rim Chang-Woo (1G). U Daejeon Citizen je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom Kang Yun-Sung (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jeju United FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Daejeon Citizen má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jeju United FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.50, oproti 5 u Daejeon Citizen s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jeju United FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.20, v porovnaní s 2 u Daejeon Citizen s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Jeju United FC a 41% u Daejeon Citizen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jeju United FC nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Daejeon Citizen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jeju United FC je 29.9 (najmladší: Kwon Sun-Ho (22), najstarší: Chung Woon (36)), zatiaľ čo Daejeon Citizen má priemer 28.3 (najmladší: Lee Dong-Won (23), najstarší: Oh Jae-Suk (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jeju United FC majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u Daejeon Citizen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jeju United FC4-4-23-5-2Daejeon Citizen
GKDEFMIDFWD
1Dong-Jun28Chang-W.26Chai-Min4Ju-Hun13Woon15Ring30Bong-Soo6Young-J.37Sun-Ho14Jin-Su25Jong-Mu1Chang-G.3Min-Duk4Hyun-Woo31Yu-Seok22Jae-Suk46Dong-Won14Young-W.17Hyun-Sik71Yun-Sung28Orobó10Kang-Hy.

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Náhradníci

Tréner: Lee Min-Sung

Jeju United FCSila pozíciíDaejeon Citizen
6.71
Ø Hodnotenie
6.92
7.28Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 3)7.00
2G 2A0G 0A
6.50Záložník (4 v 5)6.94
0G 0A1G 1A
6.20Útočník (2 v 2)6.74
0G 0A1G 1A
Jeju United FC4-4-2
1BrankárKim Dong-Jun7.3
28ObrancaRim Chang-Woo6.81G1A
26ObrancaLim Chai-Min6.7
4ObrancaSong Ju-Hun6.91G1A
13ObrancaChung Woon6.5
15ZáložníkJ. Ring
30ZáložníkKim Bong-Soo
6ZáložníkChoi Young-Jun
37ZáložníkKwon Sun-Ho6.5
14ÚtočníkSeo Jin-Su6.2
25ÚtočníkHan Jong-Mu
Daejeon Citizen3-5-2
1BrankárLee Chang-Geun6.9
3ObrancaKim Min-Duk6.9
4ObrancaKim Hyun-Woo7.0
31ObrancaLim Yu-Seok
22ZáložníkOh Jae-Suk6.9
46ZáložníkLee Dong-Won
14ZáložníkKim Young-Wook
17ZáložníkLee Hyun-Sik
71ZáložníkKang Yun-Sung7.01G1A
28ÚtočníkTiago Orobó
10ÚtočníkYu Kang-Hyun6.71G1A

Prehľad zápasu

Daejeon Citizen zdolal Jeju United FC 2:0. Zápas sa hral v K League 1 2023. Góly strelili: Shin Sang-Eun 84′, Kim In-Gyun 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Jeju United FC mal 59% držanie lopty, Daejeon Citizen mal 41%. Jeju United FC mal 11 striel (6 na bránu), Daejeon Citizen mal 12 (5 na bránu). Jeju United FC urobil 5 striedaní, Daejeon Citizen urobil 4.

Rivalita od 2025

Jeju United FC vs Daejeon Citizen vzájomné výsledky

3 stretnutí
Jeju United FC
0
výhier
Remízy
1
Daejeon Citizen
2
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Jeju United FC

WWWDLL

Daejeon Citizen

WDLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026