Menu

Gimcheon Sangmu Fc vs Daejeon Citizen

Riadny čas

K League 1 · Sezóna 2024

Gimcheon Stadium, Gimcheon25. júna 2024 o 12:30

Udalosti zápasu

Gimcheon Sangmu FC
Daejeon Citizen
Výkop
Polčas
Park Seung-WookPark Dae-Won
46′
46′
Song Chang-SeokCheon Seong-Hoon
46′
Kim Han-SeoPark Jeong-In
56′
Bae Seo-JoonYoon Do-Yong
Mo Jae-HyeonChoi Gi-Yun
65′
Lee Dong-GyeongChu Sang-Hun
65′
71′
Lim Dug-KeunJu Se-Jong
Choi Gi-Yun

asistencia: Kim Dong-Hyun

77′
Kim Dong-HyunLee Sang-Min II
82′
82′
A. CalverPark Jin-Seong
Seo Min-WooLee Jin-Yong
90′
Choi Gi-Yun

asistencia: Kim Dae-Won

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
6Shots off Goal3
12Total Shots7
2Blocked Shots2
6Shots insidebox3
6Shots outsidebox4
11Fouls3
7Corner Kicks3
3Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
533Total passes450
458Passes accurate375
86%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gimcheon Sangmu FC je 7.00, v porovnaní s 6.94 u Daejeon Citizen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gimcheon Sangmu FC je Lee Dong-Gyeong (7.86), u Daejeon Citizen je to Lee Soon-Min (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gimcheon Sangmu FC prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Lee Dong-Gyeong (8G). U Daejeon Citizen je to 1 gólov a 3 asistencií s lídrom Kang Yun-Sung (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gimcheon Sangmu FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Daejeon Citizen má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gimcheon Sangmu FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.38, oproti 4 u Daejeon Citizen s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gimcheon Sangmu FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u Daejeon Citizen s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Gimcheon Sangmu FC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Daejeon Citizen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gimcheon Sangmu FC je 28.1 (najmladší: Kim Bong-Soo (26), najstarší: Kim Min-Duk (29)), zatiaľ čo Daejeon Citizen má priemer 27.5 (najmladší: Kim Han-Seo (22), najstarší: Oh Jae-Suk (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gimcheon Sangmu FC majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 10 u Daejeon Citizen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gimcheon Sangmu FC4-3-33-4-3Daejeon Citizen
GKDEFMIDFWD
17Joon-Ho.25Seung-W.20Min-Duk15Bong-Soo23Soo-Il34Dong-Gy.5Dong-Hy.16Min-Woo27Jae-Hye.18Kang-Hy.22Dae-Won1Chang-G.28Calver3Dong-Ge.33Jung-Ta.71Yun-Sung15Dug-Keun44Soon-Min22Jae-Suk29Han-Seo91Chang-S.30Seo-Joon

Náhradníci

Tréner: Chung Jung-Yong

Náhradníci

Tréner: Jung Kwang-Seok

Gimcheon Sangmu FCSila pozíciíDaejeon Citizen
7.00
Ø Hodnotenie
6.94
Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)6.90
1G 0A0G 0A
7.38Záložník (3 v 4)7.04
8G 5A1G 3A
6.99Útočník (3 v 3)6.72
1G 0A0G 0A
Gimcheon Sangmu FC4-3-3
17BrankárKim Joon-Hong
25ObrancaPark Seung-Wook6.7
20ObrancaKim Min-Duk6.9
15ObrancaKim Bong-Soo6.9
23ObrancaPark Soo-Il6.71G
34ZáložníkLee Dong-Gyeong7.98G5A
5ZáložníkKim Dong-Hyun
16ZáložníkSeo Min-Woo6.9
27ÚtočníkMo Jae-Hyeon7.11G
18ÚtočníkYu Kang-Hyun6.8
22ÚtočníkKim Dae-Won7.0
Daejeon Citizen3-4-3
1BrankárLee Chang-Geun6.9
28ObrancaA. Calver6.9
3ObrancaNoh Dong-Geon
33ObrancaLee Jung-Taek
71ZáložníkKang Yun-Sung7.01G1A
15ZáložníkLim Dug-Keun
44ZáložníkLee Soon-Min7.22A
22ZáložníkOh Jae-Suk6.9
29ÚtočníkKim Han-Seo6.7
91ÚtočníkSong Chang-Seok
30ÚtočníkBae Seo-Joon

Prehľad zápasu

Gimcheon Sangmu FC zdolal Daejeon Citizen 2:0. Zápas sa hral v K League 1 2024. Góly strelili: Choi Gi-Yun 77′, Choi Gi-Yun 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Gimcheon Sangmu FC mal 54% držanie lopty, Daejeon Citizen mal 46%. Gimcheon Sangmu FC mal 12 striel (4 na bránu), Daejeon Citizen mal 7 (2 na bránu). Gimcheon Sangmu FC urobil 5 striedaní, Daejeon Citizen urobil 5.

Rivalita od 2021

Gimcheon Sangmu FC vs Daejeon Citizen vzájomné výsledky

12 stretnutí
Gimcheon Sangmu FC
3
výhier
Remízy
4
Daejeon Citizen
5
výhier
Góly spolu
32 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
7/12 · 58%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

Gimcheon Sangmu FC

LWLLWL

Daejeon Citizen

WDLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026