Menu

Jeonbuk Motors vs Fc Seoul

Riadny čas

K League 1 · Sezóna 2024

Jeonju World Cup Stadium, Jeonju29. júna 2024 o 12:00
15
Hostia

FC Seoul

Rozhodca: Shin Yong-Jun

Udalosti zápasu

Jeonbuk Motors
FC Seoul
Výkop
24′
Kwon Wan-Kyu

asistencia: Han Seung-Gyu

45+2′
Han Seung-Gyu

asistencia: S. Iljutcenko

Polčas
Ahn Hyun-BeomHernandes
46′
Jin Si-WooJeong Tae-Wook
46′
60′
Lim Sang-HyubCho Young-Wook
Song Min-KyuPark Chang-Woo
62′
Lee Yeong-JaeMoon Seon-Min
62′
Tiago Orobó

asistencia: Jeong Tae-Wook

67′
71′
S. IljutcenkoKang Seong-Jin
71′
Lee Seung-MoA. Paločević
84′
J. LingardRonaldo Tavares
84′
Park Seong-HoonKim Ju-Sung
89′
Kang Seong-Jin

asistencia: Ronaldo Tavares

Tiago OrobóJeon Byung-Kwan
90+1′
90+8′
Ronaldo Tavares

asistencia: A. Paločević

Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jeonbuk Motors je 6.80, v porovnaní s 6.96 u FC Seoul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jeonbuk Motors je Tiago Orobó (7.04), u FC Seoul je to J. Lingard (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jeonbuk Motors prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Song Min-Kyu (4G). U FC Seoul je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Lingard (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jeonbuk Motors nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo FC Seoul má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jeonbuk Motors nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 4 u FC Seoul s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jeonbuk Motors nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u FC Seoul s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Jeonbuk Motors a 47% u FC Seoul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jeonbuk Motors nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 24 u FC Seoul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jeonbuk Motors je 30.5 (najmladší: Jin Si-Woo (23), najstarší: Kim Tae-Hwan (36)), zatiaľ čo FC Seoul má priemer 29.8 (najmladší: Park Seong-Hoon (22), najstarší: Lim Sang-Hyub (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jeonbuk Motors majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u FC Seoul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jeonbuk Motors4-4-24-4-1-1FC Seoul
GKDEFMIDFWD
13Min-Ki39Tae-Hwan50Si-Woo15Ja-Ryong23Jin-Su8Yeong-J.6Soo-Bin91Kook-Yo.17Hyun-Be.10Min-Kyu9Orobó1Jong-Be.16Jun3Wan-Kyu40Seong-H.15Sang-Woo66Seung-G.29Jae-Moon8Seung-Mo7Sang-Hy.10Lingard90Iljutce.

Náhradníci

Tréner: Kim Do-Heon

Náhradníci

Tréner: Kim Gi-Dong

Jeonbuk MotorsSila pozíciíFC Seoul
6.80
Ø Hodnotenie
6.96
6.89Obranca (4 v 4)6.88
0G 2A1G 1A
6.61Záložník (4 v 4)6.79
0G 0A2G 1A
6.98Útočník (2 v 2)7.48
8G 2A7G 2A
Jeonbuk Motors4-4-2
13BrankárJeong Min-Ki
39ObrancaKim Tae-Hwan6.82A
50ObrancaJin Si-Woo7.0
15ObrancaKu Ja-Ryong
23ObrancaKim Jin-Su
8ZáložníkLee Yeong-Jae7.0
6ZáložníkLee Soo-Bin
91ZáložníkHan Kook-Young6.5
17ZáložníkAhn Hyun-Beom6.4
10ÚtočníkSong Min-Kyu6.94G
9ÚtočníkTiago Orobó7.04G2A
FC Seoul4-4-1-1
1BrankárBaek Jong-Beom
16ObrancaChoi Jun6.81A
3ObrancaKwon Wan-Kyu
40ObrancaPark Seong-Hoon6.91G
15ObrancaKang Sang-Woo
66ZáložníkHan Seung-Gyu
29ZáložníkRyu Jae-Moon6.71G
8ZáložníkLee Seung-Mo6.91G1A
7ZáložníkLim Sang-Hyub
10ÚtočníkJ. Lingard7.57G2A
90ÚtočníkS. Iljutcenko

Prehľad zápasu

FC Seoul zdolal Jeonbuk Motors 5:1. Zápas sa hral v K League 1 2024. Góly strelili: Kwon Wan-Kyu 24′, Han Seung-Gyu 45′, Lee Seung-Mo 61′, Tiago Orobó 67′, Kang Seong-Jin 89′, Ronaldo Tavares 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Jeonbuk Motors urobil 5 striedaní, FC Seoul urobil 5.

Rivalita od 2016

Jeonbuk Motors vs FC Seoul vzájomné výsledky

31 stretnutí
Jeonbuk Motors
22
výhier
Remízy
7
FC Seoul
2
výhier
Góly spolu
87 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
18/31 · 58%
Nad 2,5
15/31 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2021

Aktuálna forma

Jeonbuk Motors

WWDWDL

FC Seoul

LLDLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026