Menu

Almere City Fc vs Telstar

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Yanmar Stadion, Almere14. januára 2026 o 20:00
13
Hostia

Telstar

Udalosti zápasu

Almere City FC
Telstar
Výkop
1′
M. Zonneveld

asistencia: J. Ritmeester van de Kamp

44′Danny Bakker
Polčas
48′
P. Brouwer

asistencia: N. Rossen

62′
G. Offerhaus

asistencia: P. Brouwer

J. KalisvaartE. Cornelisse
63′
69′
P. BrouwerT. Owusu
69′
J. Ritmeester van de KampS. Hetli
69′
M. ZonneveldK. Tejan
T. VianelloT. Bijleveld
73′
F. DruijfB. Burgering
73′
J. RijkhoffO. de Nijs
73′
78′
T. NoslinA. Lechkar
J. KadileJ. Jacobs
80′
B. Burgering
85′
87′
D. Mertens
90+1′Kay Tejan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal9
6Shots off Goal2
17Total Shots13
3Blocked Shots2
12Shots insidebox10
5Shots outsidebox3
8Fouls9
5Corner Kicks3
1Offsides2
52%Ball Possession48%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves7
455Total passes419
376Passes accurate338
83%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Almere City FC je 6.95, v porovnaní s 7.07 u Telstar. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Almere City FC je M. de Haan (7.60), u Telstar je to M. Zonneveld (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Almere City FC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Rijkhoff (2G). U Telstar je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom G. Offerhaus (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Almere City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Telstar má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Almere City FC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 4 u Telstar s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Almere City FC nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Telstar s priemerom 7.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Almere City FC a 74% u Telstar. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Almere City FC nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Telstar. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Almere City FC je 22.7 (najmladší: E. van de Blaak (20), najstarší: J. Lawrence (33)), zatiaľ čo Telstar má priemer 24.6 (najmladší: N. Rossen (21), najstarší: R. Koeman (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Almere City FC majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 4 u Telstar. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Almere City FC4-2-3-13-4-2-1Telstar
GKDEFMIDFWD
1Wendlin.25Sam22Blaak4Lawrence32Vianello20Kalisva.8Haan17Poku10Rijkhoff11Kadile9Druijf1Koeman14Nwankwo21Koswal6Bakker11Noslin4Offerha.17Rossen2Hardeve.39Kamp27Brouwer9Zonneve.

Náhradníci

Tréner: Jeroen Rijsdijk

Náhradníci

Tréner: Anthony Correia

Almere City FCSila pozíciíTelstar
6.95
Ø Hodnotenie
7.07
7.43Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 3)6.81
1G 1A0G 0A
7.06Záložník (6 v 4)6.94
3G 3A3G 2A
Útočník (0 v 3)7.44
4G 4A
Almere City FC4-2-3-1
1BrankárJ. Wendlinger7.4
25ObrancaA. Sam6.7
22ObrancaE. van de Blaak7.51G
4ObrancaJ. Lawrence6.2
32ObrancaT. Vianello6.51A
20ZáložníkJ. Kalisvaart7.0
8ZáložníkM. de Haan7.61G1A
17ZáložníkE. Poku6.61A
10ZáložníkJ. Rijkhoff7.32G
11ZáložníkJ. Kadile6.91A
9ZáložníkF. Druijf
Telstar3-4-2-1
1BrankárR. Koeman7.3
14ObrancaN. Ogidi Nwankwo6.7
21ObrancaD. Koswal6.9
6ObrancaD. Bakker6.8
11ZáložníkT. Noslin6.61A
4ZáložníkG. Offerhaus7.52G
17ZáložníkN. Rossen6.91A
2ZáložníkJ. Hardeveld6.81G
39ÚtočníkJ. Ritmeester van de Kamp7.02A
27ÚtočníkP. Brouwer7.32G1A
9ÚtočníkM. Zonneveld8.02G1A

Prehľad zápasu

Telstar zdolal Almere City FC 3:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: M. Zonneveld 1′, P. Brouwer 48′, G. Offerhaus 62′, B. Burgering 85′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Almere City FC mal 52% držanie lopty, Telstar mal 48%. Almere City FC mal 17 striel (8 na bránu), Telstar mal 13 (9 na bránu). Almere City FC urobil 5 striedaní, Telstar urobil 5.

Rivalita od 2016

Almere City FC vs Telstar vzájomné výsledky

14 stretnutí
Almere City FC
6
výhier
Remízy
4
Telstar
4
výhier
Góly spolu
42 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
7/14 · 50%
Nad 2,5
5/14 · 36%

Aktuálna forma

Almere City FC

WWLWLL

Telstar

DWLLWL

Predpoveď zápasu

Almere City FC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Telstar

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Telstar and +1.5 goals

50%Forma50%
36%Útok64%
33%Obrana67%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026