Menu

Sparta Rotterdam vs Fc Volendam

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Sparta Stadion Het Kasteel, Rotterdam15. januára 2026 o 21:00

Udalosti zápasu

Sparta Rotterdam
FC Volendam
Výkop
13′
B. Kuwas
A. Santos

asistencia: S. Mito

32′
Polčas
46′
Y. LeliendalA. Meijers
T. LauritsenN. Thorisson
59′
S. SamboM. Kleijn
60′
S. MitoS. Ltaief
60′
65′
D. KwakmanA. Plat
65′
A. OehlersR. Muhren
B. Martins IndiS. Bakari
87′
J. ToornstraJ. Kitolano
87′
VAR
89′Penalty cancelled
90+3′
B. KuwasX. Mbuyamba
90+4′
J. IdehoS. Esajas
90′
R. Muhren

asistencia: B. Kuwas

Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
8Shots off Goal4
22Total Shots14
5Blocked Shots7
17Shots insidebox8
5Shots outsidebox6
11Fouls8
9Corner Kicks3
0Offsides1
55%Ball Possession45%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
454Total passes378
401Passes accurate329
88%Passes %87%
2.23expected_goals1.40
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sparta Rotterdam je 7.14, v porovnaní s 7.06 u FC Volendam. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sparta Rotterdam je S. Mito (8.15), u FC Volendam je to A. Oehlers (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sparta Rotterdam prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s S. Mito (2G). U FC Volendam je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom A. Oehlers (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sparta Rotterdam nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo FC Volendam má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sparta Rotterdam nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 5 u FC Volendam s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sparta Rotterdam nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.60, v porovnaní s 1 u FC Volendam s priemerom 7.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Sparta Rotterdam a 83% u FC Volendam. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sparta Rotterdam nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 2 u FC Volendam. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sparta Rotterdam je 26.3 (najmladší: L. Martes (17), najstarší: J. Toornstra (36)), zatiaľ čo FC Volendam má priemer 23.6 (najmladší: P. Ugwu (19), najstarší: M. Amevor (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sparta Rotterdam majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 3 u FC Volendam. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sparta Rotterdam4-2-3-14-2-3-1FC Volendam
GKDEFMIDFWD
1Bednarek2Sambo3Martes4Indi5Quintero6Baas8Toornst.7Bergen10Santos11Mito9Laurits.16Steur5Ugwu3Amevor20Verschu.32Leliend.18Bukala23Kwakman11Oehlers7Kokcu17Ideho10Kuwas

Náhradníci

Tréner: Maurice Steijn

Náhradníci

Tréner: Rick Kruys

Sparta RotterdamSila pozíciíFC Volendam
7.14
Ø Hodnotenie
7.06
7.30Brankár (1 v 1)7.40
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)7.00
1G 2A0G 0A
7.15Záložník (5 v 5)6.95
3G 4A2G 0A
7.60Útočník (1 v 1)7.53
2G 1A2G 1A
Sparta Rotterdam4-2-3-1
1BrankárF. Bednarek7.3
2ObrancaS. Sambo6.6
3ObrancaL. Martes6.81A
4ObrancaB. Martins Indi7.01G
5ObrancaT. Quintero7.61A
6ZáložníkJ. Baas6.9
8ZáložníkJ. Toornstra6.41A
7ZáložníkM. van Bergen7.31A
10ZáložníkA. Santos7.01G
11ZáložníkS. Mito8.22G2A
9ÚtočníkT. Lauritsen7.62G1A
FC Volendam4-2-3-1
16BrankárR. Steur7.4
5ObrancaP. Ugwu6.9
3ObrancaM. Amevor6.7
20ObrancaN. Verschuren7.3
32ObrancaY. Leliendal7.0
18ZáložníkN. Bukala6.4
23ZáložníkD. Kwakman7.1
11ZáložníkA. Oehlers7.52G
7ZáložníkO. Kokcu6.6
17ZáložníkJ. Ideho7.1
10ÚtočníkB. Kuwas7.52G1A

Prehľad zápasu

FC Volendam zdolal Sparta Rotterdam 2:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: B. Kuwas 13′, A. Santos 32′, R. Muhren 90′. Sparta Rotterdam mal 55% držanie lopty, FC Volendam mal 45%. Sparta Rotterdam mal 22 striel (9 na bránu), FC Volendam mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Sparta Rotterdam 2.23 — FC Volendam 1.40. Sparta Rotterdam urobil 5 striedaní, FC Volendam urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Robert Mühren 89′).

Rivalita od 2018

Sparta Rotterdam vs FC Volendam vzájomné výsledky

9 stretnutí
Sparta Rotterdam
7
výhier
Remízy
1
FC Volendam
1
výhier
Góly spolu
23 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
3/9 · 33%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Sparta Rotterdam

DLLDWL

FC Volendam

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Sparta Rotterdam

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Volendam

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Sparta Rotterdam and +1.5 goals

50%Forma50%
71%Útok29%
25%Obrana75%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026