Menu

Nec Nijmegen vs Fc Volendam

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Goffertstadion, Nijmegen4. februára 2026 o 18:45
10
Rozhodca: J. Manschot

Udalosti zápasu

NEC Nijmegen
FC Volendam
Výkop
42′Mawouna Amevor
Polčas
P. SandlerA. Kaplan
64′
T. OuwejanT. Chery
65′
K. OgawaW. T. Willumsson
65′
V. MisidjanB. Linssen
65′
65′
R. van CruijsenA. Plat
S. Ouaissa
75′
81′
O. KokcuA. Meijers
81′
A. OehlersR. Muhren
81′
B. Ould-ChikhB. Pauwels
87′
D. KwakmanT. Codinha
90+3′Kayne van Oevelen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
10Shots off Goal4
20Total Shots10
5Blocked Shots3
10Shots insidebox7
10Shots outsidebox3
6Fouls8
5Corner Kicks6
0Offsides1
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
375Total passes376
279Passes accurate277
74%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy NEC Nijmegen je 6.88, v porovnaní s 7.06 u FC Volendam. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč NEC Nijmegen je B. Onal (7.34), u FC Volendam je to B. Kuwas (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky NEC Nijmegen prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s S. Ouaissa (2G). U FC Volendam je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom B. Kuwas (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

NEC Nijmegen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Volendam má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

NEC Nijmegen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 3 u FC Volendam s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

NEC Nijmegen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u FC Volendam s priemerom 7.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u NEC Nijmegen a 80% u FC Volendam. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu NEC Nijmegen nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 2 u FC Volendam. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky NEC Nijmegen je 25.8 (najmladší: S. Ouaissa (21), najstarší: J. Cillessen (36)), zatiaľ čo FC Volendam má priemer 24.3 (najmladší: P. Ugwu (19), najstarší: M. Amevor (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu NEC Nijmegen majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 3 u FC Volendam. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

NEC Nijmegen3-4-2-14-3-3FC Volendam
GKDEFMIDFWD
22Cilless.2Pereira3Sandler24Fonville25Ouaissa23Sano71Proper11Onal7Misidjan5Ouwejan18Ogawa1Oevelen5Ugwu3Amevor20Verschu.32Leliend.40Cruijsen23Kwakman7Kokcu77Ould-Ch.10Kuwas11Oehlers

Náhradníci

Tréner: Dick Schreuder

Náhradníci

Tréner: Rick Kruys

NEC NijmegenSila pozíciíFC Volendam
6.88
Ø Hodnotenie
7.06
7.18Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 4)7.00
0G 3A0G 0A
6.96Záložník (4 v 3)6.82
4G 3A0G 1A
6.61Útočník (3 v 3)7.45
1G 0A4G 1A
NEC Nijmegen3-4-2-1
22BrankárJ. Cillessen7.2
2ObrancaB. Pereira7.22A
3ObrancaP. Sandler6.7
24ObrancaD. Fonville7.01A
25ZáložníkS. Ouaissa7.02G
23ZáložníkK. Sano6.81A
71ZáložníkD. Proper6.71A
11ZáložníkB. Onal7.32G1A
7ÚtočníkV. Misidjan6.6
5ÚtočníkT. Ouwejan6.6
18ÚtočníkK. Ogawa6.61G
FC Volendam4-3-3
1BrankárK. van Oevelen6.9
5ObrancaP. Ugwu6.9
3ObrancaM. Amevor6.7
20ObrancaN. Verschuren7.3
32ObrancaY. Leliendal7.0
40ZáložníkR. van Cruijsen6.71A
23ZáložníkD. Kwakman7.1
7ZáložníkO. Kokcu6.6
77ÚtočníkB. Ould-Chikh7.3
10ÚtočníkB. Kuwas7.52G1A
11ÚtočníkA. Oehlers7.52G

Prehľad zápasu

NEC Nijmegen zdolal FC Volendam 1:0. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: S. Ouaissa 75′. Bolo udelených 2 žltých kariet. NEC Nijmegen mal 50% držanie lopty, FC Volendam mal 50%. NEC Nijmegen mal 20 striel (5 na bránu), FC Volendam mal 10 (3 na bránu). NEC Nijmegen urobil 4 striedaní, FC Volendam urobil 5.

Rivalita od 2017

NEC Nijmegen vs FC Volendam vzájomné výsledky

13 stretnutí
NEC Nijmegen
11
výhier
Remízy
1
FC Volendam
1
výhier
Góly spolu
54 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
11/13 · 85%

Aktuálna forma

NEC Nijmegen

DDLDWD

FC Volendam

LWLDLL

Predpoveď zápasu

NEC Nijmegen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Volendam

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : NEC Nijmegen or draw

50%Forma50%
57%Útok43%
33%Obrana67%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026