Menu

Az Alkmaar vs Telstar

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

AFAS Stadion, Alkmaar4. marca 2026 o 20:00
Domáci

AZ Alkmaar

21
Hostia

Telstar

Rozhodca: Jeroen Manschot

Udalosti zápasu

AZ Alkmaar
Telstar
Výkop
22′
Gerald AldersTyrese Noslin
Elijah Dijkstra29′
Polčas
Danny Bakker

Own Goal

47′
Neville Nwankwo

Own Goal

51′
Kees Smit57′
Isak Steiner JensenMexx Meerdink
62′
Elijah DijkstraDenso Kasius
62′
62′
Jochem Ritmeester van de KampPatrick Brouwer
62′
Nils RossenTyrone Owusu
73′
Tyrese NoslinSoufiane Hetli
73′
Cedric HatenboerKay Tejan
74′
Kay Tejan
Ro-Zangelo DaalIbrahim Sadiq
77′
Kees SmitKasper Boogaard
84′
90+1′Patrick Brouwer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal1
4Shots off Goal5
11Total Shots7
6Blocked Shots1
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox3
8Fouls10
4Corner Kicks3
0Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
376Total passes382
280Passes accurate272
74%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AZ Alkmaar je 7.27, v porovnaní s 6.86 u Telstar. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AZ Alkmaar je T. Parrott (7.80), u Telstar je to G. Offerhaus (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AZ Alkmaar prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s T. Parrott (5G). U Telstar je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom G. Offerhaus (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AZ Alkmaar nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Telstar má 2 obrancov s priemerom 7.18. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AZ Alkmaar nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.25, oproti 5 u Telstar s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AZ Alkmaar nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.80, v porovnaní s 3 u Telstar s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u AZ Alkmaar a 72% u Telstar. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AZ Alkmaar nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Telstar. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AZ Alkmaar je 22.5 (najmladší: E. Dijkstra (19), najstarší: M. de Wit (27)), zatiaľ čo Telstar má priemer 24.7 (najmladší: G. Alders (20), najstarší: R. Koeman (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AZ Alkmaar majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 4 u Telstar. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AZ Alkmaar4-2-3-13-4-2-1Telstar
GKDEFMIDFWD
1Owusu-O.22Dijkstra3Goes5Penetra34Wit6Koopmei.26Smit17Jensen10Mijnans27Daal9Parrott1Koeman14Nwankwo4Offerha.6Bakker3Alders23Hatenbo.17Rossen2Hardeve.39Kamp37Duijn19Thoriss.

Náhradníci

Tréner: Leeroy Echteld

Náhradníci

Tréner: Anthony Correia

AZ AlkmaarSila pozíciíTelstar
7.27
Ø Hodnotenie
6.86
7.78Brankár (1 v 1)7.27
0G 1A0G 0A
7.05Obranca (4 v 2)7.18
1G 3A2G 0A
7.25Záložník (5 v 5)6.78
7G 1A1G 1A
7.80Útočník (1 v 3)6.60
5G 4A0G 2A
AZ Alkmaar4-2-3-1
1BrankárR. Owusu-Oduro7.81A
22ObrancaE. Dijkstra6.81A
3ObrancaW. Goes7.0
5ObrancaPenetra7.3
34ObrancaM. de Wit7.11G2A
6ZáložníkP. Koopmeiners7.32G
26ZáložníkK. Smit7.42G1A
17ZáložníkI. Jensen6.7
10ZáložníkS. Mijnans7.63G
27ZáložníkR. Daal7.2
9ÚtočníkT. Parrott7.85G4A
Telstar3-4-2-1
1BrankárR. Koeman7.3
4ObrancaG. Offerhaus7.52G
6ObrancaD. Bakker6.8
14ZáložníkN. Ogidi Nwankwo6.7
3ZáložníkG. Alders6.8
23ZáložníkC. Hatenboer
17ZáložníkN. Rossen6.91A
2ZáložníkJ. Hardeveld6.81G
39ÚtočníkJ. Ritmeester van de Kamp7.02A
37ÚtočníkS. van Duijn6.6
19ÚtočníkN. Thorisson6.2

Prehľad zápasu

AZ Alkmaar zdolal Telstar 2:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: Danny Bakker 47′ (o.g.), Neville Nwankwo 51′ (o.g.), Kay Tejan 74′. Bolo udelených 3 žltých kariet. AZ Alkmaar mal 50% držanie lopty, Telstar mal 50%. AZ Alkmaar mal 11 striel (1 na bránu), Telstar mal 7 (1 na bránu). AZ Alkmaar urobil 4 striedaní, Telstar urobil 5.

Rivalita od 2025

AZ Alkmaar vs Telstar vzájomné výsledky

2 stretnutí
AZ Alkmaar
2
výhier
Remízy
0
Telstar
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

AZ Alkmaar

DDWDWL

Telstar

DWLLWL

Predpoveď zápasu

AZ Alkmaar

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Telstar

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : AZ Alkmaar or draw

43%Forma57%
44%Útok56%
60%Obrana40%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026