Menu

Athletic Club vs Real Betis

Riadny čas

La Liga · Sezóna 2025

Estadio de San Mamés, Bilbao22. marca 2026 o 18:30
21
Rozhodca: Alejandro Muñiz Ruiz

Udalosti zápasu

Athletic Club
Real Betis
Výkop
D. Vivian

asistencia: I. Williams

25′
O. Sancet

asistencia: I. Williams

45′
Polčas
46′
AntonyP. Fornals
46′
A. OrtizH. Bellerin
46′
M. RocaS. Altimira
G. GuruzetaM. Jauregizar
62′
I. Ruiz de GalarretaM. Vesga
62′
62′
Cucho HernandezC. Bakambu
O. SancetU. Gomez
72′
74′
A. RuibalC. Avila
VAR
77′Goal Disallowed - offside
A. BerenguerN. Serrano
86′
A. RegoR. Navarro
86′
90′Natan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
3Shots off Goal6
11Total Shots11
2Blocked Shots2
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox7
9Fouls6
6Corner Kicks5
3Offsides2
39%Ball Possession61%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
355Total passes561
282Passes accurate486
79%Passes %87%
1.25expected_goals0.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Athletic Club je 6.72, v porovnaní s 6.95 u Real Betis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Athletic Club je Iñigo Ruiz de Galarreta (7.00), u Real Betis je to Abdessamad Ezzalzouli (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Athletic Club prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Gorka Guruzeta (9G). U Real Betis je to 32 gólov a 20 asistencií s lídrom Cucho Hernández (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Athletic Club nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Real Betis má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Athletic Club nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Real Betis s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Athletic Club nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 2 u Real Betis s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Athletic Club a 83% u Real Betis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Athletic Club nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Real Betis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Athletic Club je 29.2 (najmladší: Alejandro Rego (22), najstarší: Yuri Berchiche (35)), zatiaľ čo Real Betis má priemer 26.5 (najmladší: Angel Ortiz (21), najstarší: Diego Llorente (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Athletic Club majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 22 u Real Betis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Athletic Club4-2-3-14-4-2Real Betis
GKDEFMIDFWD
1Simón15Lekue3Vivian14Laporte17Berchic.30Rego16Galarre.9Williams8Sancet7Berengu.11Guruzeta25López40Ortiz3Llorente4Natan16Gómez7Antony14Amrabat21Roca10Ezzalzo.24Ruibal19Hernánd.

Náhradníci

Tréner: Ernesto Valverde

Náhradníci

Tréner: Manuel Pellegrini

Athletic ClubSila pozíciíReal Betis
6.72
Ø Hodnotenie
6.95
6.90Brankár (1 v 1)7.12
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 4)6.82
1G 6A2G 0A
6.71Záložník (5 v 4)7.09
10G 10A16G 15A
6.54Útočník (1 v 2)6.87
9G 3A14G 5A
Athletic Club4-2-3-1
1BrankárUnai Simón6.9
15ObrancaÍñigo Lekue6.3
3ObrancaDaniel Vivian6.71G
14ObrancaAymeric Laporte6.91A
17ObrancaYuri Berchiche7.05A
30ZáložníkAlejandro Rego6.71G1A
16ZáložníkIñigo Ruiz de Galarreta7.01G2A
9ZáložníkIñaki Williams6.62G4A
8ZáložníkOihan Sancet6.64G
7ZáložníkÁlex Berenguer6.72G3A
11ÚtočníkGorka Guruzeta6.59G3A
Real Betis4-4-2
25BrankárPau López7.1
40ObrancaAngel Ortiz6.7
3ObrancaDiego Llorente7.11G
4ObrancaNatan6.7
16ObrancaValentín Gómez6.81G
7ZáložníkAntony7.27G6A
14ZáložníkSofyan Amrabat7.1
21ZáložníkMarc Roca6.81G1A
10ZáložníkAbdessamad Ezzalzouli7.38G8A
24ÚtočníkAitor Ruibal6.84G2A
19ÚtočníkCucho Hernández6.910G3A

Prehľad zápasu

Athletic Club zdolal Real Betis 2:1. Zápas sa hral v La Liga 2025. Góly strelili: D. Vivian 25′, O. Sancet 45′, P. Fornals 75′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Athletic Club mal 39% držanie lopty, Real Betis mal 61%. Athletic Club mal 11 striel (6 na bránu), Real Betis mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Athletic Club 1.25 — Real Betis 0.48. Athletic Club urobil 5 striedaní, Real Betis urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (C. Bakambu 77′).

Rivalita od 2011

Athletic Club vs Real Betis vzájomné výsledky

27 stretnutí
Athletic Club
13
výhier
Remízy
6
Real Betis
8
výhier
Góly spolu
80 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
15/27 · 56%

Aktuálna forma

Athletic Club

WLWLLW

Real Betis

WDWLDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Athletic Club

Vonkajšia bilancia: Real Betis

V 386R 309P 373
Nad 2,548
Goals scored1371

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026