Menu

Elche vs Valencia

Riadny čas

La Liga · Sezóna 2025

Estadio Manuel Martínez Valero, Elche11. apríla 2026 o 16:15
Domáci

Elche

10
Hostia

Valencia

Rozhodca: Francisco Hernandez Maeso

Udalosti zápasu

Elche
Valencia
Výkop
Polčas
Buba Sangare59′
60′
L. RiojaD. Lopez
61′
U. SadiqH. Duro
63′Guido Rodríguez
Buba SangareJ. Donald
64′
Andre SilvaA. Rodriguez
64′
G. VillarA. Pedrosa
72′
M. NetoL. Cepeda
72′
L. Cepeda

asistencia: A. Febas

73′
75′
E. ComertPepelu
75′
J. GayaJ. Vazquez
81′
L. BeltranA. Danjuma
G. ValeraV. Chust
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal8
5Shots off Goal7
8Total Shots22
1Blocked Shots7
6Shots insidebox16
2Shots outsidebox6
15Fouls18
5Corner Kicks9
4Offsides3
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
441Total passes313
373Passes accurate265
85%Passes %85%
0.59expected_goals2.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Elche je 6.90, v porovnaní s 6.78 u Valencia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Elche je M. Dituro (7.45), u Valencia je to S. Dimitrievski (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Elche prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Andre Silva (10G). U Valencia je to 17 gólov a 16 asistencií s lídrom L. Ramazani (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Elche nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Valencia má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Elche nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Valencia s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Elche nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u Valencia s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Elche a 79% u Valencia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Elche nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Valencia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Elche je 26.9 (najmladší: Buba Sangare (18), najstarší: M. Dituro (38)), zatiaľ čo Valencia má priemer 27.5 (najmladší: C. Tarrega (23), najstarší: S. Dimitrievski (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Elche majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Valencia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Elche3-4-1-24-4-2Valencia
GKDEFMIDFWD
1Dituro42Sangare22Affengr.21Petrot15Morente14Febas12Villar11Valera16Neto10Mir9Silva1Dimitri.12Rendall5Tarrega24Comert14Gaya11Rioja23Ugrinic2Rodrigu.17Ramazani15Beltran6Sadiq

Náhradníci

Tréner: Eder Sarabia

Náhradníci

Tréner: Carlos Corberan

ElcheSila pozíciíValencia
6.90
Ø Hodnotenie
6.78
7.45Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 4)6.65
1G 1A3G 3A
6.98Záložník (4 v 4)6.89
8G 7A10G 9A
6.78Útočník (3 v 2)6.67
20G 5A4G 4A
Elche3-4-1-2
1BrankárM. Dituro7.5
42ObrancaBuba Sangare6.6
22ObrancaD. Affengruber6.91G1A
21ObrancaL. Petrot6.7
15ZáložníkTete Morente6.81G1A
14ZáložníkA. Febas7.22G2A
12ZáložníkG. Villar7.01G
11ZáložníkG. Valera7.04G4A
16ÚtočníkM. Neto6.82G5A
10ÚtočníkR. Mir6.78G
9ÚtočníkAndre Silva6.810G
Valencia4-4-2
1BrankárS. Dimitrievski7.1
12ObrancaT. Rendall6.51A
5ObrancaC. Tarrega6.7
24ObrancaE. Comert6.82G
14ObrancaJ. Gaya6.61G2A
11ZáložníkL. Rioja6.82G5A
23ZáložníkF. Ugrinic6.83A
2ZáložníkG. Rodriguez7.12G
17ZáložníkL. Ramazani6.86G1A
15ÚtočníkL. Beltran6.61G2A
6ÚtočníkU. Sadiq6.73G2A

Prehľad zápasu

Elche zdolal Valencia 1:0. Zápas sa hral v La Liga 2025. Góly strelili: L. Cepeda 73′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Elche mal 57% držanie lopty, Valencia mal 43%. Elche mal 8 striel (2 na bránu), Valencia mal 22 (8 na bránu). Očakávané góly: Elche 0.59 — Valencia 2.54. Elche urobil 5 striedaní, Valencia urobil 5.

Rivalita od 2026

Elche vs Valencia vzájomné výsledky

1 stretnutí
Elche
0
výhier
Remízy
1
Valencia
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Elche

LWWWLW

Valencia

LWDLLW

Stadium

Estadio Manuel Martínez Valero, Elche — 31,388 capacity, opened in 1976. Home of Elche CF.

Capacity
31,388
Opened
1976

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Valencia dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Elche2výhry
2remízy10 stretnutí
Valencia6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 40.0%Remíza 30.3%Hostia 34.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.503.302.88
Max2.503.302.88
Nad 2,5: 50.0%Pod 2,5: 55.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Elche
Výsledok vs. Trh: Elche (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ElchePolčas:00Valencia
8Strely22
2Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Elche1–0Valencia2.50/3.30/2.88
10/01/26Valencia1–1Elche2.23/3.17/3.58
23/04/23Elche0–2Valencia4.40/3.49/1.87
15/10/22Valencia2–2Elche1.41/4.74/7.97
19/03/22Elche0–1Valencia2.70/3.18/2.77
11/12/21Valencia2–1Elche1.76/3.51/5.15
30/01/21Valencia1–0Elche1.66/3.71/5.88
23/10/20Elche2–1Valencia3.20/3.15/2.42
25/10/14Valencia3–1Elche1.37/4.81/8.95
20/03/15Elche0–4Valencia4.13/3.40/1.97

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Elche

V 51R 63P 107
Nad 2,548
Goals scored208

Vonkajšia bilancia: Valencia

V 539R 326P 390
Nad 2,551
Goals scored1838

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 28. 4. 2026