Menu

Getafe vs Barcelona

Riadny čas

La Liga · Sezóna 2025

Coliseum, Getafe25. apríla 2026 o 16:15
Domáci

Getafe

02
Hostia

Barcelona

Rozhodca: Francisco Hernandez Maeso

Udalosti zápasu

Getafe
Barcelona
Výkop
20′Jules Koundé
45′
Fermin

asistencia: Pedri

Polčas
S. BoselliKiko Femenia
46′
V. BirmancevicL. Vazquez
46′
60′
GaviF. de Jong
60′
J. KoundeR. Araujo
60′
R. BardghjiM. Rashford
Djene Dakonam63′
74′
M. Rashford

asistencia: R. Lewandowski

DjeneA. Abqar
76′
DavinchiAlex Sancris
76′
M. ArambarriA. Kamara
81′
82′
FermínA. Balde
88′
PedriM. Casado
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal4
2Shots off Goal6
4Total Shots13
2Blocked Shots3
3Shots insidebox11
1Shots outsidebox2
15Fouls8
6Corner Kicks3
7Offsides4
25%Ball Possession75%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
190Total passes616
113Passes accurate553
59%Passes %90%
0.63expected_goals1.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Getafe je 6.72, v porovnaní s 7.09 u Barcelona. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Getafe je D. Soria (7.18), u Barcelona je to Pedri (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Getafe prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Arambarri (6G). U Barcelona je to 32 gólov a 33 asistencií s lídrom R. Lewandowski (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Getafe nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Barcelona má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Getafe nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Barcelona s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Getafe nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 1 u Barcelona s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Getafe a 89% u Barcelona. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Getafe nazbierali v tejto sezóne 54 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Barcelona. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Getafe je 26.9 (najmladší: Davinchi (18), najstarší: Djene (34)), zatiaľ čo Barcelona má priemer 24.8 (najmladší: P. Cubarsi (18), najstarší: R. Lewandowski (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Getafe majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Barcelona. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Getafe5-3-24-2-3-1Barcelona
GKDEFMIDFWD
13Soria21Iglesias15Boselli22Duarte2Djene26Davinchi6Martin5Milla8Arambar.20Birmanc.10Satriano13Garcia23Kounde5Cubarsi18Martin2Cancelo6Gavi8Pedri19Bardghji20Olmo16Fermín9Lewando.

Náhradníci

Tréner: Jose Bordalas Jimenez

Náhradníci

Tréner: Hansi Flick

GetafeSila pozíciíBarcelona
6.72
Ø Hodnotenie
7.09
7.18Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (5 v 4)7.11
2G 3A3G 5A
6.76Záložník (3 v 5)7.08
8G 12A16G 26A
6.68Útočník (2 v 1)6.82
4G 1A13G 2A
Getafe5-3-2
13BrankárD. Soria7.2
21ObrancaJ. Iglesias6.81G2A
15ObrancaS. Boselli6.7
22ObrancaD. Duarte6.61G1A
2ObrancaDjene6.7
26ObrancaDavinchi6.3
6ZáložníkM. Martin6.52G1A
5ZáložníkL. Milla7.19A
8ZáložníkM. Arambarri6.76G2A
20ÚtočníkV. Birmancevic6.6
10ÚtočníkM. Satriano6.84G1A
Barcelona4-2-3-1
13BrankárJ. Garcia7.3
23ObrancaJ. Kounde6.91G3A
5ObrancaP. Cubarsi7.21G
18ObrancaG. Martin7.0
2ObrancaJ. Cancelo7.21G2A
6ZáložníkGavi7.01A
8ZáložníkPedri7.62G8A
19ZáložníkR. Bardghji6.71G1A
20ZáložníkD. Olmo7.17G7A
16ZáložníkFermín7.16G9A
9ÚtočníkR. Lewandowski6.813G2A

Prehľad zápasu

Barcelona zdolal Getafe 2:0. Zápas sa hral v La Liga 2025. Góly strelili: Fermin 45′, M. Rashford 74′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Getafe mal 25% držanie lopty, Barcelona mal 75%. Getafe mal 4 striel (0 na bránu), Barcelona mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Getafe 0.63 — Barcelona 1.88. Getafe urobil 5 striedaní, Barcelona urobil 5.

Rivalita od 2010

Getafe vs Barcelona vzájomné výsledky

29 stretnutí
Getafe
2
výhier
Remízy
7
Barcelona
20
výhier
Góly spolu
84 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
12/29 · 41%
Nad 2,5
16/29 · 55%

Aktuálna forma

Getafe

LLWLWW

Barcelona

WWWWWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Barcelona dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Getafe0výhry
4remízy10 stretnutí
Barcelona6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.6

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

20%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (18%) — kurzy môžu podceňovať Barcelona.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 19.0%Remíza 26.3%Hostia 59.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min5.253.801.67
Max5.253.801.67
Nad 2,5: 53.2%Pod 2,5: 50.5%
Trhový favorit:Barcelona · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Barcelona
Výsledok vs. Trh: Barcelona (60%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GetafePolčas:01Barcelona
4Strely13
0Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Getafe0–2Barcelona5.25/3.80/1.67
21/09/25Barcelona3–0Getafe1.23/6.35/13.20
18/01/25Getafe1–1Barcelona6.57/4.29/1.50
25/09/24Barcelona1–0Getafe1.23/6.44/12.09
24/02/24Barcelona4–0Getafe1.39/4.97/7.26
13/08/23Getafe0–0Barcelona6.33/3.85/1.53
16/04/23Getafe0–0Barcelona6.12/3.80/1.61
22/01/23Barcelona1–0Getafe1.18/7.54/16.65
15/05/22Getafe0–0Barcelona3.70/3.26/2.14
29/08/21Barcelona2–1Getafe1.39/4.80/8.42

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Getafe

V 252R 213P 329
Nad 2,541
Goals scored852

Vonkajšia bilancia: Barcelona

V 818R 240P 200
Nad 2,563
Goals scored2871

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026