Menu

Grimsby vs Doncaster

Riadny čas

League Two · Sezóna 2023

Blundell Park, Cleethorpes, North East Lincolnshire17. februára 2024 o 16:00
Domáci

Grimsby

15
Hostia

Doncaster

Rozhodca: T. Kirk

Udalosti zápasu

Grimsby
Doncaster
Výkop
6′
L. Molyneux

asistencia: H. Adelakun

8′
J. Ironside

asistencia: H. Adelakun

D. Rose

Penalty

19′
28′Owen Bailey
Liam Smith45+4′
Polčas
51′
N. Maher

Own Goal

53′Matthew Craig
J. AndrewsJ. Obikwu
57′
65′
L. MolyneuxK. Hurst
65′
H. BigginsB. Waters
C. VernamR. Pyke
70′
Abobaker EisaD. Wilson
70′
72′
M. Craig

asistencia: T. Anderson

Harry Clifton74′
74′
O. BaileyG. Broadbent
74′
M. CraigT. Rowe
K. GreenG. Holohan
77′
82′
K. Hurst

asistencia: H. Adelakun

83′
H. AdelakunT. Nixon
90+3′Jamie Sterry
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal5
12Total Shots9
3Blocked Shots0
9Shots insidebox4
3Shots outsidebox5
17Fouls20
5Corner Kicks6
3Offsides0
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
357Total passes309
234Passes accurate184
66%Passes %60%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grimsby je 6.87, v porovnaní s 6.72 u Doncaster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grimsby je C. Vernam (7.05), u Doncaster je to O. Bailey (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grimsby prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 15 asistenciami, na čele s K. Green (13G). U Doncaster je to 23 gólov a 16 asistencií s lídrom O. Bailey (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grimsby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Doncaster má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grimsby nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Doncaster s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grimsby nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Doncaster s priemerom 6.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Grimsby a 69% u Doncaster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grimsby nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Doncaster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grimsby je 28.8 (najmladší: D. Tharme (26), najstarší: D. Rose (32)), zatiaľ čo Doncaster má priemer 27.1 (najmladší: T. Lo-Tutala (22), najstarší: J. Ironside (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grimsby majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 27 u Doncaster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grimsby4-3-34-2-3-1Doncaster
GKDEFMIDFWD
1Cartwri.2Smith24Tharme31Maher33Hume15Clifton4Green19Andrews10Vernam32Rose7Eisa15Lo-Tuta.2Sterry4Anderson6Wood3Maxwell17Bailey37Craig7Molyneux14Biggins47Adelakun20Ironside

Náhradníci

Tréner: D. Artell

Náhradníci

Tréner: G. McCann

GrimsbySila pozíciíDoncaster
6.87
Ø Hodnotenie
6.72
Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A0G 3A
7.00Záložník (3 v 5)6.88
13G 5A23G 13A
6.79Útočník (3 v 1)6.25
12G 10A0G 0A
Grimsby4-3-3
1BrankárH. Cartwright
2ObrancaL. Smith
24ObrancaD. Tharme6.9
31ObrancaN. Maher
33ObrancaD. Hume
15ZáložníkH. Clifton
4ZáložníkK. Green7.013G5A
19ZáložníkJ. Andrews
10ÚtočníkC. Vernam7.010G10A
32ÚtočníkD. Rose6.52G
7ÚtočníkAbobaker Eisa
Doncaster4-2-3-1
15BrankárT. Lo-Tutala6.6
2ObrancaJ. Sterry6.71A
4ObrancaT. Anderson
6ObrancaR. Wood
3ObrancaJ. Maxwell6.82A
17ZáložníkO. Bailey7.013G4A
37ZáložníkM. Craig
7ZáložníkL. Molyneux6.88G7A
14ZáložníkH. Biggins
47ZáložníkH. Adelakun6.82G2A
20ÚtočníkJ. Ironside6.3

Prehľad zápasu

Doncaster zdolal Grimsby 5:1. Zápas sa hral v League Two 2023. Góly strelili: L. Molyneux 6′, J. Ironside 8′, D. Rose 19′ (pen.), N. Maher 51′ (o.g.), M. Craig 72′, K. Hurst 82′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Grimsby mal 54% držanie lopty, Doncaster mal 46%. Grimsby mal 12 striel (4 na bránu), Doncaster mal 9 (4 na bránu). Grimsby urobil 4 striedaní, Doncaster urobil 5.

Rivalita od 2016

Grimsby vs Doncaster vzájomné výsledky

10 stretnutí
Grimsby
3
výhier
Remízy
0
Doncaster
7
výhier
Góly spolu
27 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Grimsby

DWWWLW

Doncaster

WDLWWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Doncaster dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Grimsby2výhry
0remízy8 stretnutí
Doncaster6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (49%) — kurzy môžu podceňovať Doncaster.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.5%Remíza 27.6%Hostia 26.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.603.50
Max1.963.673.98
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Grimsby · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh49.3%26.4%24.3%
Verejný trh48.7%26.4%25.0%

Grimsby vs Doncaster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Doncaster
Výsledok vs. Trh: Grimsby (52%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GrimsbyPolčas:12Doncaster
12Strely9
4Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
15/02/25Doncaster1–2Grimsby1.69/3.84/4.73
05/10/24Grimsby0–3Doncaster2.91/3.39/2.38
17/02/24Grimsby1–5Doncaster1.94/3.62/3.76
28/10/23Doncaster1–0Grimsby2.25/3.54/3.06
10/04/23Doncaster1–2Grimsby2.82/3.25/2.55
12/11/22Grimsby1–3Doncaster1.94/3.53/3.85
17/12/16Doncaster1–0Grimsby1.81/3.86/4.44
01/04/17Grimsby1–5Doncaster4.78/3.63/1.81

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Vonkajšia bilancia: Doncaster

V 86R 37P 61
Nad 2,556
Goals scored277

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026