Menu

Gillingham vs Bromley

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

Priestfield Stadium, Gillingham, Kent2. januára 2025 o 20:45
Domáci

Gillingham

03
Hostia

Bromley

Rozhodca: B. Atkinson
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Gillingham
Bromley
Výkop
7′
L. Dennis
26′
J. Arthurs
Polčas
T. DiengA. Little
46′
J. NolanJ. Clarke
46′
M. ClarkR. Hutton
46′
Armani Little53′
E. ColemanE. Nevitt
55′
71′
L. DennisL. Amantchi
76′
K. Grant

asistencia: C. Whitely

J. WilliamsE. Williams
77′
80′
J. ArthursA. Charles
80′
D. ElereweC. Reynolds
Elliott Nevitt

Missed Penalty

88′
Joseph Gbode90+5′
90+5′Olufela Olomola
90′
M. CheekO. Olomola
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
5Shots off Goal2
11Total Shots10
4Blocked Shots2
6Shots insidebox9
5Shots outsidebox1
11Fouls13
10Corner Kicks1
2Offsides2
69%Ball Possession31%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
431Total passes194
337Passes accurate106
78%Passes %55%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gillingham je 6.77, v porovnaní s 6.87 u Bromley. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gillingham je M. Clark (6.88), u Bromley je to O. Sowunmi (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gillingham prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s R. McKenzie (4G). U Bromley je to 39 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Cheek (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gillingham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Bromley má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gillingham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 4 u Bromley s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gillingham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u Bromley s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 57% u Gillingham a 57% u Bromley. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gillingham nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Bromley. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gillingham je 27.4 (najmladší: J. Gbode (20), najstarší: G. Morris (42)), zatiaľ čo Bromley má priemer 28.6 (najmladší: D. Elerewe (22), najstarší: C. Whitely (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gillingham majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 38 u Bromley. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gillingham4-2-3-14-4-2Bromley
GKDEFMIDFWD
1Morris14McKenzie5Ehmer22Ogie3Clark38Dieng6Coleman7Nolan10Williams29Gbode9Andrews1Smith16Grant5Sowunmi3Elerewe30Odutayo25Imray32Thompson20Arthurs18Whitely11Dennis9Cheek

Náhradníci

Tréner: M. Bonner

Náhradníci

Tréner: A. Woodman

GillinghamSila pozíciíBromley
6.77
Ø Hodnotenie
6.87
6.87Brankár (1 v 1)6.93
0G 1A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.99
7G 6A11G 8A
6.70Záložník (5 v 4)6.74
2G 1A12G 6A
6.68Útočník (1 v 2)6.87
4G 1A16G 3A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárG. Morris6.91A
14ObrancaR. McKenzie6.84G
5ObrancaM. Ehmer
22ObrancaS. Ogie6.8
3ObrancaM. Clark6.93G6A
38ZáložníkT. Dieng
6ZáložníkE. Coleman6.91A
7ZáložníkJ. Nolan
10ZáložníkJ. Williams6.61G
29ZáložníkJ. Gbode6.71G
9ÚtočníkJ. Andrews6.74G1A
Bromley4-4-2
1BrankárG. Smith6.9
16ObrancaK. Grant
5ObrancaO. Sowunmi7.17G
3ObrancaD. Elerewe6.92G3A
30ObrancaI. Odutayo6.92G5A
25ZáložníkD. Imray
32ZáložníkB. Thompson6.88G2A
20ZáložníkJ. Arthurs6.71G
18ZáložníkC. Whitely6.73G4A
11ÚtočníkL. Dennis
9ÚtočníkM. Cheek6.916G3A

Prehľad zápasu

Bromley zdolal Gillingham 3:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: L. Dennis 7′, J. Arthurs 26′, K. Grant 76′, Elliott Nevitt 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Gillingham mal 69% držanie lopty, Bromley mal 31%. Gillingham mal 11 striel (2 na bránu), Bromley mal 10 (6 na bránu). Gillingham urobil 5 striedaní, Bromley urobil 4.

Rivalita od 2024

Gillingham vs Bromley vzájomné výsledky

3 stretnutí
Gillingham
0
výhier
Remízy
1
Bromley
2
výhier
Góly spolu
12 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Gillingham

WLLLDW

Bromley

WLDLWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Bromley dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Gillingham0výhry
1remízy4 stretnutí
Bromley3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať Bromley.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.7%Remíza 29.9%Hostia 32.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.203.00
Max2.383.503.10
Nad 2,5: 46.5%Pod 2,5: 59.9%
Trhový favorit:Gillingham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Bromley
Výsledok vs. Trh: Gillingham (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GillinghamPolčas:02Bromley
11Strely10
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
31/01/26Gillingham1–4Bromley2.57/3.10/2.70
06/09/25Bromley2–2Gillingham2.20/3.20/3.30
02/01/25Gillingham0–3Bromley2.29/3.35/3.05
04/12/24Bromley2–1Gillingham2.14/3.37/3.36

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Vonkajšia bilancia: Bromley

V 41R 30P 21
Nad 2,549
Goals scored135

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026