Menu

Cambridge United vs Swindon Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Abbey Stadium, Cambridge2. apríla 2026 o 21:00
Rozhodca: M. Corlett

Udalosti zápasu

Cambridge United
Swindon Town
Výkop
16′Tom Nichols
B. Knight

asistencia: J. Gibbons

21′
Polčas
59′
G. KilkennyA. Borland
59′
T. NicholsB. Bodin
59′
W. WrightJ. McGregor
74′
F. HolmanM. Olakigbe
74′
O. PalmerJ. Scanlon
L. AppereS. Lavery
81′
B. KnightS. Kaikai
81′
J. BrophyG. Hoddle
88′
P. MpanzuE. Nevitt
90+3′
90′
J. Gibbons

Own Goal

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
10Shots off Goal2
20Total Shots4
4Blocked Shots1
16Shots insidebox3
4Shots outsidebox1
9Fouls5
10Corner Kicks5
0Offsides1
56%Ball Possession44%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
413Total passes332
297Passes accurate206
72%Passes %62%
2.09expected_goals0.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cambridge United je 6.88, v porovnaní s 6.88 u Swindon Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cambridge United je J. Gibbons (7.14), u Swindon Town je to R. Tafazolli (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cambridge United prispeli v tejto sezóne 44 gólmi a 30 asistenciami, na čele s B. Knight (11G). U Swindon Town je to 42 gólov a 24 asistencií s lídrom A. Drinan (22G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cambridge United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Swindon Town má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cambridge United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Swindon Town s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cambridge United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u Swindon Town s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Cambridge United a 69% u Swindon Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cambridge United nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Swindon Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cambridge United je 26.3 (najmladší: A. Mayor (20), najstarší: P. Mpanzu (31)), zatiaľ čo Swindon Town má priemer 27.2 (najmladší: J. Batty (20), najstarší: R. Tafazolli (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cambridge United majú priemerne 40 ligových štartov, oproti 34 u Swindon Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cambridge United4-2-3-14-2-3-1Swindon Town
GKDEFMIDFWD
1Eastwood2Bennett23Jobe6Watts26Gibbons4Ball17Mpanzu7Brophy14Knight15Mayor9Appere1Ripley5Wright22Knight-.17Tafazol.26Batty18Kilkenny7Nichols24Holman28Palmer44Oldaker23Drinan

Náhradníci

Tréner: Neil Harris

Náhradníci

Tréner: Scott Holloway Ian

Cambridge UnitedSila pozíciíSwindon Town
6.88
Ø Hodnotenie
6.88
6.72Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 2A
7.01Obranca (4 v 4)6.96
16G 9A4G 6A
6.89Záložník (5 v 5)6.77
21G 19A16G 11A
6.45Útočník (1 v 1)6.90
7G 2A22G 5A
Cambridge United4-2-3-1
1BrankárJ. Eastwood6.7
2ObrancaL. Bennett6.82G2A
23ObrancaM. Jobe7.02G1A
6ObrancaK. Watts7.16G
26ObrancaJ. Gibbons7.16G6A
4ZáložníkD. Ball6.92G2A
17ZáložníkP. Mpanzu6.73G3A
7ZáložníkJ. Brophy6.93G8A
14ZáložníkB. Knight6.911G3A
15ZáložníkA. Mayor7.02G3A
9ÚtočníkL. Appere6.57G2A
Swindon Town4-2-3-1
1BrankárC. Ripley7.12A
5ObrancaW. Wright6.91G4A
22ObrancaJ. Knight-Lebel6.81G
17ObrancaR. Tafazolli7.22G
26ObrancaJ. Batty6.92A
18ZáložníkG. Kilkenny6.81G1A
7ZáložníkT. Nichols6.71G
24ZáložníkF. Holman6.85G4A
28ZáložníkO. Palmer6.88G2A
44ZáložníkD. Oldaker6.71G4A
23ÚtočníkA. Drinan6.922G5A

Prehľad zápasu

Cambridge United a Swindon Town remizovali 1:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: B. Knight 21′, J. Gibbons 90′ (o.g.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Cambridge United mal 56% držanie lopty, Swindon Town mal 44%. Cambridge United mal 20 striel (6 na bránu), Swindon Town mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: Cambridge United 2.09 — Swindon Town 0.10. Cambridge United urobil 4 striedaní, Swindon Town urobil 5.

Rivalita od 2017

Cambridge United vs Swindon Town vzájomné výsledky

7 stretnutí
Cambridge United
1
výhier
Remízy
1
Swindon Town
5
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Cambridge United

DWLDWD

Swindon Town

LLDLWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Swindon Town dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cambridge United1výhry
2remízy8 stretnutí
Swindon Town5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

38%

Zápasy s 3+ gólmi

38%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (56%) — kurzy môžu podceňovať Swindon Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 11.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 61.7%Remíza 29.4%Hostia 20.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.623.405.00
Max1.623.405.00
Nad 2,5: 49.3%Pod 2,5: 54.6%
Trhový favorit:Cambridge United · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Cambridge United (62%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Cambridge UnitedPolčas:10Swindon Town
20Strely4
6Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
02/04/26Cambridge United1–1Swindon Town1.62/3.40/5.00
09/08/25Swindon Town3–2Cambridge United2.12/3.36/3.34
26/12/19Swindon Town4–0Cambridge United1.67/3.82/5.16
21/09/19Cambridge United0–1Swindon Town3.44/3.41/2.19
19/04/19Cambridge United0–0Swindon Town2.96/3.38/2.43
23/10/18Swindon Town0–2Cambridge United2.36/3.68/2.93
17/03/18Cambridge United1–3Swindon Town2.47/3.29/2.96
30/09/17Swindon Town2–0Cambridge United2.40/3.29/2.96

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cambridge United

V 145R 108P 152
Nad 2,547
Goals scored499

Vonkajšia bilancia: Swindon Town

V 200R 108P 142
Nad 2,555
Goals scored677

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026