Menu

Newport County vs Crawley Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Rodney Parade, Newport3. apríla 2026 o 16:00
02
Rozhodca: J. Busby

Udalosti zápasu

Newport County
Crawley Town
Výkop
Ben Lloyd12′
28′Lewis Richards
Cameron Evans37′
39′Harry McKirdy
40′Tobi Adeyemo
Polčas
54′
T. RichardsD. Pereira
54′
L. CopleyM. Anderson
57′
H. McKirdy

asistencia: A. Adeyemo

59′
H. McKirdy

asistencia: H. Forster

J. CroleC. Baker-Richardson
66′
T. DaviesC. Brennan
66′
C. EvansN. Opoku
66′
72′
A. AdeyemoA. Odimayo
Courtney Baker-Richardson73′
79′
L. RichardsJ. Russell
79′
H. McKirdyL. Watson
B. LloydG. Garner
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
5Shots off Goal6
10Total Shots13
3Blocked Shots2
8Shots insidebox6
2Shots outsidebox7
14Fouls10
7Corner Kicks2
3Offsides2
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
389Total passes281
280Passes accurate193
72%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Newport County je 6.72, v porovnaní s 6.78 u Crawley Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Newport County je S. Sprangler (6.98), u Crawley Town je to L. Copley (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Newport County prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 18 asistenciami, na čele s B. Kamwa (5G). U Crawley Town je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom H. McKirdy (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Newport County nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Crawley Town má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Newport County nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Crawley Town s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Newport County nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.38, v porovnaní s 2 u Crawley Town s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Newport County a 71% u Crawley Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Newport County nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Crawley Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Newport County je 25.4 (najmladší: B. Lloyd (20), najstarší: L. Shephard (31)), zatiaľ čo Crawley Town má priemer 24.9 (najmladší: L. Copley (19), najstarší: S. Malone (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Newport County majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 25 u Crawley Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Newport County4-2-3-14-4-2Crawley Town
GKDEFMIDFWD
28Wright18Shephard4Baker23Delaney17Davies2Evans5Sprangl.20Lloyd10Biggins7Kamwa16Crole35Chapman22Adeyemo5Barker2Malone12Richards32Richards26Williams30Copley7Forster13McKirdy38Adeyemo

Náhradníci

Tréner: Christian Fuchs

Náhradníci

Tréner: Colin Kazim-Richards

Newport CountySila pozíciíCrawley Town
6.72
Ø Hodnotenie
6.78
6.73Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.84
4G 3A3G 4A
6.76Záložník (5 v 4)6.80
11G 11A10G 6A
6.38Útočník (1 v 2)6.49
1G 4A9G 3A
Newport County4-2-3-1
28BrankárJ. Wright6.7
18ObrancaL. Shephard6.81G
4ObrancaM. Baker6.71G2A
23ObrancaR. Delaney6.91G
17ObrancaT. Davies6.61G1A
2ZáložníkC. Evans6.61G1A
5ZáložníkS. Sprangler7.01A
20ZáložníkB. Lloyd6.72G4A
10ZáložníkH. Biggins6.73G2A
7ZáložníkB. Kamwa6.85G3A
16ÚtočníkJ. Crole6.41G4A
Crawley Town4-4-2
35BrankárJ. Chapman7.0
22ObrancaA. Adeyemo6.81G1A
5ObrancaC. Barker6.91G2A
2ObrancaS. Malone6.81G1A
12ObrancaL. Richards6.8
32ZáložníkT. Richards6.73G
26ZáložníkJ. Williams6.83G
30ZáložníkL. Copley7.11A
7ZáložníkH. Forster6.64G5A
13ÚtočníkH. McKirdy6.68G3A
38ÚtočníkT. Adeyemo6.41G

Prehľad zápasu

Crawley Town zdolal Newport County 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: H. McKirdy 57′, H. McKirdy 59′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Newport County mal 59% držanie lopty, Crawley Town mal 41%. Newport County mal 10 striel (2 na bránu), Crawley Town mal 13 (5 na bránu). Newport County urobil 4 striedaní, Crawley Town urobil 5.

Rivalita od 2013

Newport County vs Crawley Town vzájomné výsledky

19 stretnutí
Newport County
6
výhier
Remízy
5
Crawley Town
8
výhier
Góly spolu
56 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
13/19 · 68%
Nad 2,5
12/19 · 63%

Aktuálna forma

Newport County

WWLWLL

Crawley Town

DDDLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Newport County2výhry
3remízy10 stretnutí
Crawley Town5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (39%) — kurzy môžu podceňovať Crawley Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.7%Remíza 29.4%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.403.402.70
Max2.403.402.70
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Crawley Town
Výsledok vs. Trh: Newport County (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Newport CountyPolčas:00Crawley Town
10Strely13
2Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/04/26Newport County0–2Crawley Town2.40/3.40/2.70
09/08/25Crawley Town1–2Newport County1.58/4.04/5.22
01/04/24Newport County0–4Crawley Town2.48/3.55/2.74
09/09/23Crawley Town4–1Newport County3.05/3.30/2.29
02/01/23Newport County2–2Crawley Town1.62/3.76/5.71
15/10/22Crawley Town2–1Newport County3.22/3.39/2.26
15/04/22Newport County1–2Crawley Town1.90/3.69/3.90
23/11/21Crawley Town1–1Newport County3.24/3.34/2.23
20/04/21Newport County2–0Crawley Town2.08/3.32/3.70
26/12/20Crawley Town1–1Newport County2.83/3.40/2.42

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Newport County

V 196R 153P 239
Nad 2,547
Goals scored687

Vonkajšia bilancia: Crawley Town

V 164R 128P 205
Nad 2,553
Goals scored611

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026