Menu

Crawley Town vs Grimsby

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Broadfield Stadium, Crawley6. apríla 2026 o 16:00
02
Hostia

Grimsby

Rozhodca: Robert Madley
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Crawley Town
Grimsby
Výkop
23′
J. Kabia

asistencia: A. Cook

36′
H. Rodgers
T. RichardsL. Watson
41′
Polčas
Jay Williams47′
A. AdeyemoL. Copley
60′
Harry Forster66′
67′
C. OduorJ. Sweeney
68′
K. GreenJ. Walker
H. McKirdyD. Pereira
71′
L. RichardsJ. Russell
71′
81′
A. CookJ. Amaluzor
82′Reece Staunton
88′
J. KabiaJ. Svanthorsson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal5
5Shots off Goal5
7Total Shots16
2Blocked Shots6
4Shots insidebox12
3Shots outsidebox4
11Fouls12
3Corner Kicks9
2Offsides3
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
294Total passes328
189Passes accurate236
64%Passes %72%
0.23expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Crawley Town je 6.74, v porovnaní s 6.92 u Grimsby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Crawley Town je J. Chapman (7.04), u Grimsby je to C. McJannet (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Crawley Town prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 13 asistenciami, na čele s H. McKirdy (8G). U Grimsby je to 28 gólov a 23 asistencií s lídrom K. Green (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Crawley Town nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Grimsby má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Crawley Town nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u Grimsby s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Crawley Town nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 1 u Grimsby s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Crawley Town a 66% u Grimsby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Crawley Town nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Grimsby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Crawley Town je 25.4 (najmladší: T. Adeyemo (20), najstarší: S. Malone (34)), zatiaľ čo Grimsby má priemer 26.0 (najmladší: M. Kacurri (20), najstarší: A. Cook (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Crawley Town majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 33 u Grimsby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Crawley Town4-4-24-1-4-1Grimsby
GKDEFMIDFWD
35Chapman22Adeyemo5Barker2Malone12Richards32Richards26Williams6Anderson7Forster13McKirdy38Adeyemo31Smith5Rodgers2Kacurri17McJannet16Staunton15Turi18Burns4Green29Oduor9Kabia39Cook

Náhradníci

Tréner: Colin Kazim-Richards

Náhradníci

Tréner: David Artell

Crawley TownSila pozíciíGrimsby
6.74
Ø Hodnotenie
6.92
7.04Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)7.04
3G 4A6G 11A
6.70Záložník (4 v 5)6.77
12G 6A14G 10A
6.49Útočník (2 v 1)6.91
9G 3A8G 2A
Crawley Town4-4-2
35BrankárJ. Chapman7.0
22ObrancaA. Adeyemo6.81G1A
5ObrancaC. Barker6.91G2A
2ObrancaS. Malone6.81G1A
12ObrancaL. Richards6.8
32ZáložníkT. Richards6.73G
26ZáložníkJ. Williams6.83G
6ZáložníkM. Anderson6.72G1A
7ZáložníkH. Forster6.64G5A
13ÚtočníkH. McKirdy6.68G3A
38ÚtočníkT. Adeyemo6.41G
Grimsby4-1-4-1
31BrankárJ. Smith7.0
5ObrancaH. Rodgers7.03G2A
2ObrancaM. Kacurri6.91G
17ObrancaC. McJannet7.22G2A
16ObrancaR. Staunton7.17A
15ZáložníkG. D. Turi6.8
18ZáložníkD. Burns6.71G5A
4ZáložníkK. Green7.013G5A
29ZáložníkC. Oduor6.6
9ZáložníkJ. Kabia
39ÚtočníkA. Cook6.98G2A

Prehľad zápasu

Grimsby zdolal Crawley Town 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Kabia 23′, H. Rodgers 36′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Crawley Town mal 47% držanie lopty, Grimsby mal 53%. Crawley Town mal 7 striel (0 na bránu), Grimsby mal 16 (5 na bránu). Očakávané góly: Crawley Town 0.23 — Grimsby 1.21. Crawley Town urobil 4 striedaní, Grimsby urobil 4.

Rivalita od 2016

Crawley Town vs Grimsby vzájomné výsledky

15 stretnutí
Crawley Town
6
výhier
Remízy
4
Grimsby
5
výhier
Góly spolu
42 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
9/15 · 60%

Aktuálna forma

Crawley Town

DDDLLW

Grimsby

DWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Crawley Town3výhry
2remízy10 stretnutí
Grimsby5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 32.3%Remíza 29.4%Hostia 46.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.103.402.15
Max3.103.402.15
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Grimsby · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Grimsby
Výsledok vs. Trh: Grimsby (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Crawley TownPolčas:02Grimsby
7Strely16
0Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Crawley Town0–2Grimsby3.10/3.40/2.15
02/08/25Grimsby3–0Crawley Town2.01/3.65/3.36
27/04/24Crawley Town2–0Grimsby1.70/4.01/4.63
23/09/23Grimsby2–3Crawley Town1.99/3.46/3.60
28/03/23Crawley Town1–1Grimsby2.66/3.27/2.65
08/10/22Grimsby3–0Crawley Town1.74/3.76/4.76
23/02/21Grimsby2–1Crawley Town2.74/3.29/2.61
24/11/20Crawley Town1–2Grimsby2.06/3.38/3.65
25/01/20Crawley Town3–2Grimsby2.12/3.25/3.79
29/12/19Grimsby1–1Crawley Town2.29/3.35/3.27

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Crawley Town

V 164R 128P 205
Nad 2,553
Goals scored611

Vonkajšia bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026