Menu

Bristol Rovers vs Crawley Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Memorial Stadium, Bristol11. apríla 2026 o 13:30
31
Rozhodca: S. Oldham

Udalosti zápasu

Bristol Rovers
Crawley Town
Výkop
E. Harrison

asistencia: K. Balmer

26′
M. Rijks

asistencia: J. Senior

30′
33′
K. GordonD. Pereira
Riley Harbottle40′
Polčas
R. HarbottleT. Lockyer
46′
59′
A. AdeyemoK. Lolos
71′
T. AdeyemoJ. Russell
71′
L. RichardsL. Watson
E. HarrisonJ. Quigley
77′
80′
L. Watson

asistencia: L. Copley

S. FordeY. Akhamrich
86′
M. RijksF. Cavegn
86′
Tom Lockyer88′
Tommy Leigh90+8′
90+8′Klaidi Lolos
Y. Akhamrich

asistencia: R. Smallwood

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
8Shots off Goal9
11Total Shots23
0Blocked Shots10
9Shots insidebox11
2Shots outsidebox12
17Fouls4
4Corner Kicks2
6Offsides0
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
275Total passes367
187Passes accurate276
68%Passes %75%
1.88expected_goals2.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bristol Rovers je 6.89, v porovnaní s 6.79 u Crawley Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bristol Rovers je K. Balmer (7.21), u Crawley Town je to L. Copley (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bristol Rovers prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 24 asistenciami, na čele s E. Harrison (11G). U Crawley Town je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom H. McKirdy (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bristol Rovers nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Crawley Town má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bristol Rovers nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u Crawley Town s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bristol Rovers nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 2 u Crawley Town s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Bristol Rovers a 70% u Crawley Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bristol Rovers nazbierali v tejto sezóne 56 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Crawley Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bristol Rovers je 25.9 (najmladší: S. Forde (21), najstarší: R. Smallwood (35)), zatiaľ čo Crawley Town má priemer 25.2 (najmladší: L. Copley (19), najstarší: S. Malone (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bristol Rovers majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Crawley Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bristol Rovers3-4-1-24-4-2Crawley Town
GKDEFMIDFWD
13Young17Balmer5Kilgour26Harbott.2Senior36Smallwo.24Leigh3Sparkes7Forde35Rijks19Harrison35Chapman41Gordon5Barker2Malone12Richards22Adeyemo26Williams30Copley7Forster38Adeyemo13McKirdy

Náhradníci

Tréner: Steve Evans

Náhradníci

Tréner: Colin Kazim-Richards

Bristol RoversSila pozíciíCrawley Town
6.89
Ø Hodnotenie
6.79
6.93Brankár (1 v 1)7.04
0G 1A0G 0A
6.94Obranca (3 v 4)6.86
4G 7A3G 3A
6.99Záložník (4 v 4)6.82
6G 10A8G 7A
6.69Útočník (3 v 2)6.49
16G 6A9G 3A
Bristol Rovers3-4-1-2
13BrankárB. Young6.91A
17ObrancaK. Balmer7.22G2A
5ObrancaA. Kilgour6.71G4A
26ObrancaR. Harbottle6.91G1A
2ZáložníkJ. Senior6.84A
36ZáložníkR. Smallwood7.11A
24ZáložníkT. Leigh7.24G2A
3ZáložníkJ. Sparkes6.92G3A
7ÚtočníkS. Forde6.74G4A
35ÚtočníkM. Rijks6.61G
19ÚtočníkE. Harrison6.811G2A
Crawley Town4-4-2
35BrankárJ. Chapman7.0
41ObrancaK. Gordon6.81G
5ObrancaC. Barker6.91G2A
2ObrancaS. Malone6.81G1A
12ObrancaL. Richards6.8
22ZáložníkA. Adeyemo6.81G1A
26ZáložníkJ. Williams6.83G
30ZáložníkL. Copley7.11A
7ZáložníkH. Forster6.64G5A
38ÚtočníkT. Adeyemo6.41G
13ÚtočníkH. McKirdy6.68G3A

Prehľad zápasu

Bristol Rovers zdolal Crawley Town 3:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: E. Harrison 26′, M. Rijks 30′, L. Watson 80′, Y. Akhamrich 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Bristol Rovers mal 43% držanie lopty, Crawley Town mal 57%. Bristol Rovers mal 11 striel (3 na bránu), Crawley Town mal 23 (4 na bránu). Očakávané góly: Bristol Rovers 1.88 — Crawley Town 2.25. Bristol Rovers urobil 4 striedaní, Crawley Town urobil 4.

Rivalita od 2011

Bristol Rovers vs Crawley Town vzájomné výsledky

15 stretnutí
Bristol Rovers
5
výhier
Remízy
4
Crawley Town
6
výhier
Góly spolu
32 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Bristol Rovers

DWWWWW

Crawley Town

DDDLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bristol Rovers4výhry
1remízy8 stretnutí
Crawley Town3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Bristol Rovers.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.0%Remíza 30.3%Hostia 26.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.963.303.75
Max1.963.303.75
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:Bristol Rovers · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Bristol Rovers
Výsledok vs. Trh: Bristol Rovers (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Bristol RoversPolčas:20Crawley Town
11Strely23
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Bristol Rovers3–1Crawley Town1.96/3.30/3.75
25/10/25Crawley Town4–0Bristol Rovers2.33/3.30/2.90
08/03/22Crawley Town1–2Bristol Rovers2.73/3.34/2.58
04/09/21Bristol Rovers1–0Crawley Town2.03/3.45/3.62
21/11/15Crawley Town2–1Bristol Rovers3.71/3.46/2.09
02/04/16Bristol Rovers3–0Crawley Town1.50/4.31/7.40
14/01/12Bristol Rovers0–0Crawley Town4.48/3.60/1.76
03/09/11Crawley Town4–1Bristol Rovers1.72/3.53/4.85

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bristol Rovers

V 161R 103P 150
Nad 2,548
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: Crawley Town

V 164R 128P 205
Nad 2,553
Goals scored611

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026