Menu

Necaxa vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2022

Estadio Victoria de Aguascalientes, Aguascalientes22. januára 2023 o 04:10
Domáci

Necaxa

10
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: J. Camacho

Udalosti zápasu

Necaxa
Cruz Azul
Výkop
Édgar Méndez

asistencia: J. Pablo Segovia

14′
F. Batista21′
J. Segovia24′
26′U. Antuna
A. Oliveros36′
Polčas
V. Poggi50′
55′J. Corona
D. BatalliniM. Giménez
57′
59′
C. TabóA. Lotti
60′
J. MartínezI. Morales
Édgar MéndezR. Monreal
65′
D. GómezJ. Esquivel
65′
F. BatistaJ. Domínguez
72′
77′
C. RotondiR. Carrera
83′
J. DomínguezR. Huescas
H. Gonzalez90+8′
90+9′I. Morales
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
5Shots off Goal8
9Total Shots17
1Blocked Shots5
6Shots insidebox9
3Shots outsidebox8
26Fouls8
2Corner Kicks8
2Offsides1
31%Ball Possession69%
6Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
231Total passes500
137Passes accurate401
59%Passes %80%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Necaxa je 6.79, v porovnaní s 6.96 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Necaxa je A. Peña (6.98), u Cruz Azul je to C. Rodríguez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Necaxa prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 6 asistenciami, na čele s F. Batista (9G). U Cruz Azul je to 14 gólov a 13 asistencií s lídrom C. Rodríguez (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Necaxa nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Necaxa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Cruz Azul s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Necaxa nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u Cruz Azul s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Necaxa a 81% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Necaxa nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Necaxa je 29.5 (najmladší: D. Gómez (22), najstarší: J. Pablo Segovia (36)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 28.5 (najmladší: É. Lira (25), najstarší: I. Rivero (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Necaxa majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 31 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Necaxa3-4-33-4-3Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
22González6Segovia14Formili.2Rankin4Peña3Oliveros25Poggi196Gómez7Méndez10Batalli.11Batista1Corona4Domíngu.12Martínez25Mori24Escobar15Rivero19Rodrígu.6Lira11Tabó7Antuna29Rotondi

Náhradníci

Tréner: A. Lillini

Náhradníci

Tréner: R. Gutiérrez

NecaxaSila pozíciíCruz Azul
6.79
Ø Hodnotenie
6.96
6.94Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 3)
2G 3A0G 0A
6.67Záložník (4 v 4)6.94
3G 3A9G 6A
6.83Útočník (3 v 3)6.99
16G 0A5G 7A
Necaxa3-4-3
22BrankárH. González6.9
6ObrancaJ. Pablo Segovia6.81A
14ObrancaF. Formiliano6.91G1A
4ObrancaA. Peña7.01G1A
2ZáložníkJ. Van Rankin6.61A
3ZáložníkA. Oliveros6.83G1A
25ZáložníkV. Poggi6.61A
196ZáložníkD. Gómez6.6
7ÚtočníkÉdgar Méndez6.86G
10ÚtočníkD. Batallini6.91G
11ÚtočníkF. Batista6.89G
Cruz Azul3-4-3
1BrankárJ. Corona
12ObrancaJ. Martínez
25ObrancaR. Mori
24ObrancaJ. Escobar
4ZáložníkJ. Domínguez
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
6ZáložníkÉ. Lira6.8
11ÚtočníkC. Tabó
7ÚtočníkU. Antuna
29ÚtočníkC. Rotondi7.05G7A

Prehľad zápasu

Necaxa zdolal Cruz Azul 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2022. Góly strelili: Édgar Méndez 14′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Necaxa mal 31% držanie lopty, Cruz Azul mal 69%. Necaxa mal 9 striel (3 na bránu), Cruz Azul mal 17 (4 na bránu). Necaxa urobil 4 striedaní, Cruz Azul urobil 4.

Rivalita od 2016

Necaxa vs Cruz Azul vzájomné výsledky

19 stretnutí
Necaxa
4
výhier
Remízy
5
Cruz Azul
10
výhier
Góly spolu
43 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
9/19 · 47%
Nad 2,5
9/19 · 47%

Aktuálna forma

Necaxa

LLDLDW

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Necaxa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

17%Forma83%
56%Útok44%
41%Obrana59%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026