Menu

U N A M Pumas vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Olímpico Universitario, D.F.14. januára 2024 o 19:00
10
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: M. Terrazas

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
FC Juarez
Výkop
36′José Abella
44′Avilés Hurtado
45′Denzell Garcia
Polčas
G. del PreteR. Funes Mori
46′
S. TrigosJ. Caicedo
46′
57′
A. EscotoÁ. Zaldívar
65′
Aitor GarcíaM. Castro
65′
D. GarcíaJ. Salas
E. Salvio

asistencia: C. Huerta

69′
Eduardo Salvio70′
75′
D. ChávezM. Santos
75′
J. VenegasZ. Muñoz
Card upgrade80′
VAR
E. SalvioR. Ergas
85′
G. MartínezR. Galindo
85′
Goal cancelled90+6′
VAR
J. RivasC. Gutiérrez
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
9Shots off Goal2
15Total Shots10
4Blocked Shots5
12Shots insidebox6
3Shots outsidebox4
6Fouls10
5Corner Kicks3
2Offsides0
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
402Total passes291
341Passes accurate227
85%Passes %78%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.72, v porovnaní s 6.75 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je L. Magallán (7.05), u FC Juarez je to D. García (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 1 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U FC Juarez je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom D. García (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo FC Juarez má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.58, oproti 5 u FC Juarez s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u FC Juarez s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u U.N.A.M. - Pumas a 81% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 27.5 (najmladší: J. Rivas (23), najstarší: L. Magallán (32)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 26.3 (najmladší: D. García (22), najstarší: J. García (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 33 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas4-2-3-14-2-3-1FC Juarez
GKDEFMIDFWD
1González189Rivas6Silva4Magallán16Aldrete20Trigos15Rivas10Salvio21Prete12Huerta9Martínez25Jurado4Abella26García2Ortíz19Vukčević30Venegas5García13Chávez33García18Hurtado35Escoto

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: D. Mejía

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíFC Juarez
6.72
Ø Hodnotenie
6.75
Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.67
0G 1A0G 0A
6.58Záložník (5 v 5)6.84
0G 0A3G 2A
6.89Útočník (1 v 1)
9G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
189ObrancaJ. Rivas6.5
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
16ObrancaA. Aldrete
20ZáložníkS. Trigos6.6
15ZáložníkU. Rivas6.5
10ZáložníkE. Salvio
21ZáložníkG. del Prete
12ZáložníkC. Huerta
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
FC Juarez4-2-3-1
25BrankárS. Jurado6.7
4ObrancaJ. Abella
26ObrancaJ. García6.7
2ObrancaA. Ortíz
19ObrancaA. Vukčević
30ZáložníkJ. Venegas
5ZáložníkD. García6.83G2A
13ZáložníkD. Chávez
33ZáložníkAitor García
18ZáložníkA. Hurtado
35ÚtočníkA. Escoto

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas zdolal FC Juarez 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: E. Salvio 69′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 58% držanie lopty, FC Juarez mal 42%. U.N.A.M. - Pumas mal 15 striel (2 na bránu), FC Juarez mal 10 (3 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 5 striedaní, FC Juarez urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Nathan Silva 80′), Goal cancelled (Cesar Huerta 90′).

Rivalita od 2019

U.N.A.M. - Pumas vs FC Juarez vzájomné výsledky

13 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
5
výhier
Remízy
5
FC Juarez
3
výhier
Góly spolu
41 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
10/13 · 77%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Juarez

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : U.N.A.M. - Pumas or draw

70%Forma30%
50%Útok50%
82%Obrana18%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026