Menu

Atletico San Luis vs Guadalajara Chivas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Alfonso Lastras Ramírez, San Luis Potosí5. februára 2024 o 02:00
Domáci

Atletico San Luis

02
Hostia

Guadalajara Chivas

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Atletico San Luis
Guadalajara Chivas
Výkop
Javier Güemez4′
21′
V. Guzmán

Penalty

Vitinho37′
44′Mateo Chávez
Polčas
Jordan Silva53′
VitinhoJ. Damm
62′
S. Salles-LamongeB. Galdames
62′
VAR
67′Penalty confirmed
70′
V. Guzmán

Penalty

Rodrigo Dourado73′
73′Jesús Orozco
75′
P. PérezC. Cowell
J. GüémezÓ. Macías
76′
76′
R. MarínY. Padilla
80′Víctor Guzmán
83′
F. BeltránR. González
83′
V. GuzmánA. Torres
R. ChávezJ. Villal
86′
J. SilvaF. Boli
87′
90′
R. AlvaradoR. Martínez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
6Shots off Goal3
9Total Shots11
1Blocked Shots2
5Shots insidebox9
4Shots outsidebox2
9Fouls12
6Corner Kicks5
0Offsides1
55%Ball Possession45%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
463Total passes388
406Passes accurate316
88%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atletico San Luis je 6.80, v porovnaní s 6.92 u Guadalajara Chivas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atletico San Luis je S. Salles-Lamonge (7.19), u Guadalajara Chivas je to F. Beltrán (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atletico San Luis prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Salles-Lamonge (5G). U Guadalajara Chivas je to 8 gólov a 13 asistencií s lídrom R. Alvarado (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atletico San Luis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Guadalajara Chivas má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atletico San Luis nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 3 u Guadalajara Chivas s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atletico San Luis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Guadalajara Chivas s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Atletico San Luis a 81% u Guadalajara Chivas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atletico San Luis nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Guadalajara Chivas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atletico San Luis je 28.6 (najmladší: Vitinho (24), najstarší: J. Domínguez (38)), zatiaľ čo Guadalajara Chivas má priemer 26.9 (najmladší: M. Chávez (21), najstarší: É. Gutiérrez (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atletico San Luis majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 14 u Guadalajara Chivas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atletico San Luis4-3-34-3-3Guadalajara Chivas
GKDEFMIDFWD
1Sánchez5Chávez30Silva4Domíngu.8Sanabria19Salles-.13Dourado16Güémez11Vitinho9Bonatini10Klimowi.27Rangel2Mozo4Briseño13Orozco50Chávez15Gutiérr.5Guzmán20Beltrán25Alvarado19Marín6Pérez

Náhradníci

Tréner: Gustavo Leal

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Atletico San LuisSila pozíciíGuadalajara Chivas
6.80
Ø Hodnotenie
6.92
6.81Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.87
2G 5A0G 1A
7.01Záložník (3 v 3)6.94
5G 8A1G 5A
6.51Útočník (3 v 3)6.96
0G 1A7G 7A
Atletico San Luis4-3-3
1BrankárA. Sánchez6.8
5ObrancaR. Chávez
30ObrancaJ. Silva
4ObrancaJ. Domínguez6.7
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
16ZáložníkJ. Güémez
11ÚtočníkVitinho6.5
9ÚtočníkLéo Bonatini
10ÚtočníkM. Klimowicz6.51A
Guadalajara Chivas4-3-3
27BrankárJ. Rangel6.9
2ObrancaA. Mozo6.51A
4ObrancaA. Briseño
13ObrancaJ. Orozco
50ObrancaM. Chávez7.2
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
5ZáložníkV. Guzmán6.83A
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
6ÚtočníkP. Pérez

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal Atletico San Luis 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: V. Guzmán 21′ (pen.), V. Guzmán 70′ (pen.). Bolo udelených 8 žltých kariet. Atletico San Luis mal 55% držanie lopty, Guadalajara Chivas mal 45%. Atletico San Luis mal 9 striel (2 na bránu), Guadalajara Chivas mal 11 (6 na bránu). Atletico San Luis urobil 5 striedaní, Guadalajara Chivas urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Alan Mozo 67′).

Rivalita od 2025

Atletico San Luis vs Guadalajara Chivas vzájomné výsledky

2 stretnutí
Atletico San Luis
0
výhier
Remízy
0
Guadalajara Chivas
2
výhier
Góly spolu
12 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Atletico San Luis

LWLDWL

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Predpoveď zápasu

Atletico San Luis

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Guadalajara Chivas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Atletico San Luis or draw

64%Forma36%
62%Útok38%
57%Obrana43%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026