Menu

Guadalajara Chivas vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio AKRON, Zapopan11. februára 2024 o 00:05
21
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: V. Arce

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
FC Juarez
Výkop
A. Briseño

asistencia: R. Alvarado

33′
Polčas
46′
D. GarcíaM. Castro
Mateo Chávez60′
R. MarínC. Cowell
63′
67′Dieter Villalpando
72′
Aitor GarcíaS. Pérez Bouquet
F. BeltránR. González
75′
V. Guzmán
76′
P. PérezY. Padilla
83′
M. ChávezL. Sepúlveda
83′
84′
M. SantosÁ. Zaldívar
Card upgrade87′
VAR
Leonardo Sepulveda89′
José Rangel90+8′
VAR
90+5′Penalty confirmed
90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
10Shots off Goal3
17Total Shots7
1Blocked Shots1
7Shots insidebox3
10Shots outsidebox4
15Fouls10
3Corner Kicks3
2Offsides2
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards2
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
583Total passes326
508Passes accurate248
87%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.92, v porovnaní s 6.72 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u FC Juarez je to D. García (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 13 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U FC Juarez je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom D. García (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo FC Juarez má 3 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u FC Juarez s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 3 u FC Juarez s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Guadalajara Chivas a 81% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 26.9 (najmladší: M. Chávez (21), najstarší: V. Guzmán (30)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 29.0 (najmladší: D. García (22), najstarší: D. Villalpando (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 22 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-3-33-4-2-1FC Juarez
GKDEFMIDFWD
27Rangel2Mozo4Briseño13Orozco50Chávez20Beltrán5Guzmán15Gutiérr.25Alvarado19Marín6Pérez25Jurado26García2Ortíz16Calvo4Abella5García6Salas19Vukčević33García10Villalp.9Santos

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Náhradníci

Tréner: J. Torres Servin

Guadalajara ChivasSila pozíciíFC Juarez
6.92
Ø Hodnotenie
6.72
6.89Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.67
0G 1A0G 0A
6.94Záložník (3 v 4)6.84
1G 5A3G 2A
6.96Útočník (3 v 3)6.62
7G 7A0G 0A
Guadalajara Chivas4-3-3
27BrankárJ. Rangel6.9
2ObrancaA. Mozo6.51A
4ObrancaA. Briseño
13ObrancaJ. Orozco
50ObrancaM. Chávez7.2
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
5ZáložníkV. Guzmán6.83A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
6ÚtočníkP. Pérez
FC Juarez3-4-2-1
25BrankárS. Jurado6.7
26ObrancaJ. García6.7
2ObrancaA. Ortíz
16ObrancaF. Calvo
4ZáložníkJ. Abella
5ZáložníkD. García6.83G2A
6ZáložníkJ. Salas
19ZáložníkA. Vukčević
33ÚtočníkAitor García
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
9ÚtočníkM. Santos

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal FC Juarez 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: A. Briseño 33′, V. Guzmán 76′, Á. Zaldívar 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Guadalajara Chivas mal 64% držanie lopty, FC Juarez mal 36%. Guadalajara Chivas mal 17 striel (6 na bránu), FC Juarez mal 7 (3 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 4 striedaní, FC Juarez urobil 3. VAR zasiahol: Card upgrade (Leonardo Sepulveda 87′), Penalty confirmed (José Abella 90′).

Rivalita od 2019

Guadalajara Chivas vs FC Juarez vzájomné výsledky

13 stretnutí
Guadalajara Chivas
7
výhier
Remízy
4
FC Juarez
2
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Juarez

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

80%Forma20%
70%Útok30%
58%Obrana42%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026