Menu

Cruz Azul vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.11. februára 2024 o 02:05
Domáci

Cruz Azul

30
Rozhodca: F. Guerrero

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Atletico San Luis
Výkop
VAR
9′Goal Disallowed - offside
G. FernándezA. Gutiérrez
27′
37′J. Sanabria
C. Rotondi

Penalty

38′
Polčas
55′
J. DammVitinho
U. Antuna

asistencia: R. Huescas

64′
67′
Léo BonatiniF. Boli
68′
J. GüémezA. Cruz
Á. SepúlvedaM. Levy
70′
C. RotondiC. Cándido
70′
R. Huescas
73′
78′
M. KlimowiczJ. González
79′
S. Salles-LamongeJ. Castro
U. AntunaA. Morales
80′
W. DittaC. Salcedo
81′
90′A. Cruz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
10Shots off Goal5
22Total Shots7
6Blocked Shots2
13Shots insidebox7
9Shots outsidebox0
8Fouls11
3Corner Kicks5
1Offsides3
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
503Total passes425
442Passes accurate370
88%Passes %87%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.92, v porovnaní s 6.86 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Atletico San Luis je to S. Salles-Lamonge (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 26 asistenciami, na čele s G. Fernández (14G). U Atletico San Luis je to 7 gólov a 14 asistencií s lídrom S. Salles-Lamonge (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Atletico San Luis má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Atletico San Luis s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u Atletico San Luis s priemerom 6.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Cruz Azul a 81% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 29.1 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: Á. Sepúlveda (34)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 29.6 (najmladší: J. Sanabria (25), najstarší: J. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 17 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul5-3-24-4-2Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
23Mier18Huescas4Ditta6Lira33Piovi29Rotondi8Faravel.19Rodrígu.27Fernánd.7Antuna9Sepúlve.32Urtiaga5Chávez4Domíngu.20Bilbao8Sanabria25Damm13Dourado16Güémez19Salles-.10Klimowi.9Bonatini

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: Gustavo Leal

Cruz AzulSila pozíciíAtletico San Luis
6.92
Ø Hodnotenie
6.86
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (5 v 4)6.89
5G 11A2G 5A
6.97Záložník (3 v 4)7.01
21G 12A5G 8A
6.81Útočník (2 v 2)6.48
7G 3A0G 1A
Cruz Azul5-3-2
23BrankárK. Mier6.9
18ObrancaR. Huescas
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
29ObrancaC. Rotondi7.05G7A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
27ZáložníkG. Fernández7.014G6A
7ÚtočníkU. Antuna
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A
Atletico San Luis4-4-2
32BrankárD. Urtiaga
5ObrancaR. Chávez
4ObrancaJ. Domínguez6.7
20ObrancaUnai Bilbao
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
25ZáložníkJ. Damm
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
16ZáložníkJ. Güémez
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
10ÚtočníkM. Klimowicz6.51A
9ÚtočníkLéo Bonatini

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Atletico San Luis 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: C. Rotondi 38′ (pen.), U. Antuna 64′, R. Huescas 73′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Cruz Azul mal 54% držanie lopty, Atletico San Luis mal 46%. Cruz Azul mal 22 striel (6 na bránu), Atletico San Luis mal 7 (0 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (M. Klimowicz 9′).

Rivalita od 2019

Cruz Azul vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

13 stretnutí
Cruz Azul
8
výhier
Remízy
2
Atletico San Luis
3
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atletico San Luis

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

63%Forma38%
50%Útok50%
73%Obrana27%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026