Menu

Pachuca vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto18. februára 2024 o 02:00
Domáci

Pachuca

21
Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Pachuca
Club America
Výkop
Polčas
C. SánchezJ. Berlanga
55′
É. Sánchez

asistencia: M. Rodríguez

56′
Goal confirmed58′
VAR
M. RodríguezA. Domínguez
62′
65′
J. DilrosunB. Rodríguez
66′
J. Quiñones

asistencia: B. Rodríguez

É. Sánchez

asistencia: O. Idrissi

76′
O. IdrissiJ. Hernández
78′
N. DeossaA. Bautista
78′
Jorge Berlanga80′
Pedro Pedraza80′
81′Igor Lichnovsky
82′
J. QuiñonesH. Martín
82′
C. CalderónS. Reyes
90+1′
K. ÁlvarezI. Hernández
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
6Shots off Goal4
13Total Shots9
4Blocked Shots2
5Shots insidebox5
8Shots outsidebox4
12Fouls5
4Corner Kicks5
2Offsides2
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
334Total passes520
258Passes accurate433
77%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.78, v porovnaní s 6.97 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je C. Moreno (7.11), u Club America je to Á. Zendejas (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 4 asistenciami, na čele s O. Idrissi (5G). U Club America je to 13 gólov a 11 asistencií s lídrom Á. Zendejas (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 3 u Club America s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u Club America s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Pachuca a 87% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 26.9 (najmladší: B. González (22), najstarší: S. Rondón (36)), zatiaľ čo Club America má priemer 28.3 (najmladší: I. Reyes (25), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-14-3-3Club America
GKDEFMIDFWD
25Moreno32Sánchez22Cabral2Barreto8González5Pedraza6Deossa199Rodrígu.10Sánchez11Idrissi23Rondón1Malagón5Álvarez3Reyes31Lichnov.18Calderón17Zendejas6Santos8Fidalgo24Dilrosun33Quiñones11Rodrígu.

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: André Jardine

PachucaSila pozíciíClub America
6.78
Ø Hodnotenie
6.97
7.11Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.92
3G 1A2G 3A
6.77Záložník (5 v 3)7.14
5G 3A11G 8A
6.73Útočník (1 v 3)6.75
5G 0A0G 0A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
32ObrancaC. Sánchez6.71G
22ObrancaG. Cabral
2ObrancaS. Barreto6.81G1A
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
6ZáložníkN. Deossa
199ZáložníkM. Rodríguez
10ZáložníkÉ. Sánchez
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.75G
Club America4-3-3
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
3ObrancaI. Reyes7.12A
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
18ObrancaC. Calderón6.9
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
24ÚtočníkJ. Dilrosun6.8
33ÚtočníkJ. Quiñones
11ÚtočníkJ. Rodríguez

Prehľad zápasu

Pachuca zdolal Club America 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: É. Sánchez 56′, J. Quiñones 66′, É. Sánchez 76′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Pachuca mal 40% držanie lopty, Club America mal 60%. Pachuca mal 13 striel (3 na bránu), Club America mal 9 (3 na bránu). Pachuca urobil 4 striedaní, Club America urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Erick Sánchez 58′).

Rivalita od 2016

Pachuca vs Club America vzájomné výsledky

28 stretnutí
Pachuca
7
výhier
Remízy
10
Club America
11
výhier
Góly spolu
79 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
16/28 · 57%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Aktuálna forma

Pachuca

WWLLWW

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Pachuca

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club America

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Club America

45%Forma55%
68%Útok32%
7%Obrana93%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026