Menu

U N A M Pumas vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Olímpico Universitario, D.F.19. februára 2024 o 01:05
Rozhodca: I. Lopez

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Santos Laguna
Výkop
Ulises Rivas11′
G. Martínez

asistencia: E. Salvio

24′
Lisandro Magallán28′
J. Caicedo

asistencia: L. Suárez

45+1′
Polčas
46′
F. FagúndezD. Vergara
46′
R. PrietoP. Aquino
J. CaicedoR. López
54′
E. SalvioC. Huerta
64′
L. Suárez

asistencia: C. Huerta

66′
69′
S. MuñózA. Ocejo
69′
J. GonzálezD. Medina
U. RivasS. Trigos
74′
G. MartínezA. Ávila
74′
R. ErgasA. Aldrete
74′
Rodrigo Lopez79′
79′Pedro Aquino
86′
J. CarrilloS. Carrillo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
10Shots off Goal3
24Total Shots8
5Blocked Shots3
16Shots insidebox3
8Shots outsidebox5
13Fouls8
10Corner Kicks5
0Offsides1
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
406Total passes421
341Passes accurate357
84%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.83, v porovnaní s 6.77 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je R. Ergas (7.33), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 3 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Santos Laguna je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Dória (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Santos Laguna s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Santos Laguna s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u U.N.A.M. - Pumas a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 27.2 (najmladší: J. Rivas (23), najstarší: L. Magallán (32)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 26.6 (najmladší: J. González (23), najstarší: Dória (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 18 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas4-2-3-14-2-3-1Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
1González189Rivas6Silva4Magallán22Ergas15Rivas18Caicedo32Suárez27Quispe10Salvio9Martínez1Acevedo3Govea4Núñez21Dória5Amione6Cervant.22Prieto9Carrillo10Fagúndez17González19Muñóz

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíSantos Laguna
6.83
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.90Obranca (4 v 4)6.82
1G 2A2G 1A
6.73Záložník (5 v 5)6.72
0G 1A0G 3A
6.89Útočník (1 v 1)6.68
9G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
189ObrancaJ. Rivas6.5
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
15ZáložníkU. Rivas6.5
18ZáložníkJ. Caicedo6.71A
32ZáložníkL. Suárez
27ZáložníkP. Quispe6.9
10ZáložníkE. Salvio
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
Santos Laguna4-2-3-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
3ObrancaI. Govea6.71A
4ObrancaS. Núñez
21ObrancaDória6.92G
5ObrancaB. Amione
6ZáložníkA. Cervantes6.81A
22ZáložníkR. Prieto6.8
9ZáložníkJ. Carrillo6.8
10ZáložníkF. Fagúndez
17ZáložníkJ. González6.52A
19ÚtočníkS. Muñóz6.7

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas zdolal Santos Laguna 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: G. Martínez 24′, J. Caicedo 45′, L. Suárez 66′. Bolo udelených 5 žltých kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 50% držanie lopty, Santos Laguna mal 50%. U.N.A.M. - Pumas mal 24 striel (9 na bránu), Santos Laguna mal 8 (2 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2016

U.N.A.M. - Pumas vs Santos Laguna vzájomné výsledky

21 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
8
výhier
Remízy
4
Santos Laguna
9
výhier
Góly spolu
71 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
15/21 · 71%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : U.N.A.M. - Pumas

75%Forma25%
67%Útok33%
69%Obrana31%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026