Menu

Club Tijuana vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Caliente, Tijuana29. februára 2024 o 04:00
11
Hostia

Monterrey

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Monterrey
Výkop
Francisco Contreras12′
Domingo Blanco45+1′
Polčas
46′
A. GonzálezM. Meza
46′
V. LópezJ. Corona
J. Corona

asistencia: C. Rivera

58′
62′
L. RomoJ. Rodríguez
62′
R. AguirreSergio Canales
67′Omar Govea
F. ContrerasK. Castañeda
69′
Diego Barbosa71′
Iván Tona73′
74′
O. GoveaG. Berterame
R. ZúñigaC. González
76′
I. TonaE. Armenta
76′
79′Gerardo Arteaga
R. FernándezA. Gómez
81′
J. CoronaF. Madrigal
81′
83′Stefan Medina
84′
Sergio Canales

asistencia: J. Corona

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
10Shots off Goal5
19Total Shots9
3Blocked Shots3
11Shots insidebox6
8Shots outsidebox3
11Fouls16
5Corner Kicks8
1Offsides0
46%Ball Possession54%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
387Total passes438
282Passes accurate347
73%Passes %79%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.83, v porovnaní s 6.80 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je A. Rodríguez (7.28), u Monterrey je to V. Guzmán (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s R. Fernández (1G). U Monterrey je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom V. Guzmán (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Monterrey s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 2 u Monterrey s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Club Tijuana a 89% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 29.3 (najmladší: R. Fernández (25), najstarší: J. Corona (35)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 30.8 (najmladší: V. Guzmán (23), najstarší: H. Moreno (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 18 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana3-4-2-14-4-2Monterrey
GKDEFMIDFWD
2Rodrígu.35Balanta4Díaz3Fernánd.15Barbosa23Tona14Rivera20Contrer.27Blanco6Corona13Zúñiga1Andrada33Medina4Guzmán15Moreno3Arteaga210López5Govea27Romo21González23Vázquez29Aguirre

Náhradníci

Tréner: M. Herrera

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Club TijuanaSila pozíciíMonterrey
6.83
Ø Hodnotenie
6.80
7.28Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (3 v 4)6.83
1G 3A2G 1A
7.05Záložník (4 v 4)6.70
0G 1A0G 0A
6.59Útočník (3 v 2)
1G 1A0G 0A
Club Tijuana3-4-2-1
2BrankárA. Rodríguez7.3
35ObrancaK. Balanta6.6
4ObrancaN. Díaz
3ObrancaR. Fernández6.81G3A
15ZáložníkD. Barbosa
23ZáložníkI. Tona7.01A
14ZáložníkC. Rivera
20ZáložníkF. Contreras
27ÚtočníkD. Blanco6.61G1A
6ÚtočníkJ. Corona6.6
13ÚtočníkR. Zúñiga
Monterrey4-4-2
1BrankárE. Andrada
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
210ZáložníkV. López
5ZáložníkO. Govea
27ZáložníkL. Romo
21ZáložníkA. González6.7
23ÚtočníkB. Vázquez
29ÚtočníkR. Aguirre

Prehľad zápasu

Club Tijuana a Monterrey remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: J. Corona 58′, Sergio Canales 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Club Tijuana mal 46% držanie lopty, Monterrey mal 54%. Club Tijuana mal 19 striel (6 na bránu), Monterrey mal 9 (1 na bránu). Club Tijuana urobil 5 striedaní, Monterrey urobil 5.

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Monterrey vzájomné výsledky

22 stretnutí
Club Tijuana
5
výhier
Remízy
9
Monterrey
8
výhier
Góly spolu
58 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/22 · 50%
Nad 2,5
13/22 · 59%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Monterrey

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monterrey

15%Forma85%
38%Útok63%
29%Obrana71%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026