Menu

Monterrey vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio BBVA, Guadalupe4. marca 2024 o 02:00
Domáci

Monterrey

30
Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Monterrey
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
Polčas
46′
C. HuertaL. Suárez
B. Vázquez
52′
V. GuzmánÉ. Gutiérrez
56′
58′
J. RivasA. Aldrete
G. BerterameG. Arteaga
66′
J. CoronaL. Romo
66′
70′Ulises Rivas
76′
P. MonroyA. Ávila
76′
R. LópezC. Tabó
B. VázquezR. Aguirre
81′
M. MezaA. González
81′
Sergio Canales

asistencia: J. Gallardo

82′
G. Arteaga

asistencia: J. Gallardo

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
7Shots off Goal5
24Total Shots10
10Blocked Shots2
13Shots insidebox5
11Shots outsidebox5
5Fouls13
8Corner Kicks5
1Offsides0
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
531Total passes364
463Passes accurate295
87%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.98, v porovnaní s 6.75 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u U.N.A.M. - Pumas je to L. Magallán (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U U.N.A.M. - Pumas je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom G. Martínez (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 5 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Monterrey a 78% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 25 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 30.6 (najmladší: V. Guzmán (23), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 26.6 (najmladší: J. Rivas (23), najstarší: L. Magallán (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 15 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-4-24-2-3-1U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
1Andrada14Aguirre4Guzmán15Moreno17Gallardo12Corona30Rodrígu.10Canales11Meza23Vázquez9Bertera.1González189Rivas6Silva4Magallán13Monroy7López15Rivas10Salvio27Quispe12Huerta9Martínez

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Náhradníci

Tréner: G. Lema

MonterreySila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.98
Ø Hodnotenie
6.75
6.85Obranca (4 v 4)6.74
1G 1A0G 1A
7.03Záložník (4 v 5)6.73
18G 10A1G 3A
7.21Útočník (2 v 1)6.89
13G 3A9G 0A
Monterrey4-4-2
1BrankárE. Andrada
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
17ObrancaJ. Gallardo
12ZáložníkJ. Corona6.84G4A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
11ZáložníkM. Meza
23ÚtočníkB. Vázquez
9ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
189ObrancaJ. Rivas6.5
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
13ObrancaP. Monroy6.7
7ZáložníkR. López6.71G3A
15ZáložníkU. Rivas6.5
10ZáložníkE. Salvio
27ZáložníkP. Quispe6.9
12ZáložníkC. Huerta
9ÚtočníkG. Martínez6.99G

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal U.N.A.M. - Pumas 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: B. Vázquez 52′, Sergio Canales 82′, G. Arteaga 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Monterrey mal 60% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 40%. Monterrey mal 24 striel (7 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 10 (3 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 4.

Rivalita od 2016

Monterrey vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

22 stretnutí
Monterrey
13
výhier
Remízy
5
U.N.A.M. - Pumas
4
výhier
Góly spolu
54 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
9/22 · 41%
Nad 2,5
5/22 · 23%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

53%Forma47%
47%Útok53%
56%Obrana44%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026