Menu

U N A M Pumas vs Club Tijuana

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Olímpico Universitario, D.F.10. marca 2024 o 19:00
Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Club Tijuana
Výkop
R. López

asistencia: C. Huerta

5′
G. Martínez

asistencia: C. Huerta

15′
Rodrigo Lopez20′
Card upgrade25′
VAR
Lisandro Magallán26′
29′
C. Rivera

Penalty

34′Carlos Gonzalez
45+4′Christian Rivera
Polčas
L. SuárezS. Trigos
46′
46′
C. GonzálezA. Loba
46′
J. CoronaE. Armenta
46′
D. BarbosaK. Castañeda
G. Martínez

asistencia: C. Huerta

49′
Mateo Casares51′
53′
C. Rivera

Penalty

E. SalvioC. Gutiérrez
62′
G. MartínezR. Funes Mori
62′
VAR
73′Penalty confirmed
Julio González75′
76′
C. Rivera

Penalty

81′
F. ContrerasB. Hernández
P. MonroyR. Ergas
82′
R. LópezA. Ávila
82′
89′
E. ÁlvarezF. Madrigal
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
7Shots off Goal2
14Total Shots13
3Blocked Shots5
7Shots insidebox8
7Shots outsidebox5
8Fouls14
8Corner Kicks3
1Offsides0
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
318Total passes394
254Passes accurate331
80%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.78, v porovnaní s 6.86 u Club Tijuana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je L. Magallán (7.05), u Club Tijuana je to A. Rodríguez (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 4 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Club Tijuana je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom A. Gómez (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Club Tijuana má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Club Tijuana s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Club Tijuana s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u U.N.A.M. - Pumas a 83% u Club Tijuana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Club Tijuana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 27.4 (najmladší: P. Monroy (23), najstarší: L. Magallán (32)), zatiaľ čo Club Tijuana má priemer 28.8 (najmladší: A. Gómez (23), najstarší: J. Corona (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 24 u Club Tijuana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas4-2-3-14-4-2Club Tijuana
GKDEFMIDFWD
1González2Benneve.4Magallán196Cásares13Monroy7López15Rivas10Salvio32Suárez12Huerta9Martínez2Rodrígu.15Barbosa35Balanta28Gómez3Fernánd.6Corona14Rivera20Contrer.26Álvarez13Zúñiga32González

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: M. Herrera

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíClub Tijuana
6.78
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.80
0G 1A3G 3A
6.63Záložník (5 v 4)6.60
1G 3A0G 0A
6.89Útočník (1 v 2)
9G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
4ObrancaL. Magallán7.0
196ObrancaM. Cásares
13ObrancaP. Monroy6.7
7ZáložníkR. López6.71G3A
15ZáložníkU. Rivas6.5
10ZáložníkE. Salvio
32ZáložníkL. Suárez
12ZáložníkC. Huerta
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
Club Tijuana4-4-2
2BrankárA. Rodríguez7.3
15ObrancaD. Barbosa
35ObrancaK. Balanta6.6
28ObrancaA. Gómez6.92G
3ObrancaR. Fernández6.81G3A
6ZáložníkJ. Corona6.6
14ZáložníkC. Rivera
20ZáložníkF. Contreras
26ZáložníkE. Álvarez
13ÚtočníkR. Zúñiga
32ÚtočníkC. González

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas a Club Tijuana remizovali 3:3. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: R. López 5′, G. Martínez 15′, C. Rivera 29′ (pen.), G. Martínez 49′, C. Rivera 53′ (pen.), C. Rivera 76′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 45% držanie lopty, Club Tijuana mal 55%. U.N.A.M. - Pumas mal 14 striel (4 na bránu), Club Tijuana mal 13 (6 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 5 striedaní, Club Tijuana urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Lisandro Magallán 25′), Penalty confirmed (Raúl Zúñiga 73′).

Rivalita od 2016

U.N.A.M. - Pumas vs Club Tijuana vzájomné výsledky

18 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
7
výhier
Remízy
5
Club Tijuana
6
výhier
Góly spolu
46 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/18 · 44%
Nad 2,5
7/18 · 39%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Club Tijuana

DWDWWL

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Tijuana

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : U.N.A.M. - Pumas or draw

64%Forma36%
54%Útok46%
57%Obrana43%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026