Menu

Club Tijuana vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Caliente, Tijuana16. marca 2024 o 04:00
22
Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Santos Laguna
Výkop
28′
A. López
Kevin Balanta44′
Polčas
F. MadrigalR. Zúñiga
46′
J. CoronaL. Rodríguez
46′
C. González

asistencia: E. Álvarez

51′
Christian Rivera56′
C. Rivera

Penalty

70′
71′
D. MedinaS. Muñóz
71′
A. OcejoR. Sordo
74′
A. LópezD. Vergara
Jesús Gómez82′
83′
A. CervantesL. Vega
83′
R. LópezE. Santillán
A. GómezK. Castañeda
87′
K. BalantaR. Godínez
87′
C. GonzálezE. Armenta
87′
Domingo Blanco90+8′
90+4′
R. Prieto

asistencia: E. Santillán

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
13Shots off Goal2
30Total Shots9
13Blocked Shots3
21Shots insidebox4
9Shots outsidebox5
16Fouls9
10Corner Kicks4
2Offsides0
39%Ball Possession61%
4Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
328Total passes566
264Passes accurate470
80%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.77, v porovnaní s 6.74 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je A. Rodríguez (7.28), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s A. Gómez (2G). U Santos Laguna je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Medina (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 5 u Santos Laguna s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Santos Laguna s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Club Tijuana a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 28.8 (najmladší: A. Gómez (23), najstarší: J. Corona (35)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 26.4 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: R. López (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana4-4-1-14-1-4-1Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
2Rodrígu.15Barbosa35Balanta28Gómez18Mejía27Blanco6Corona14Rivera26Álvarez8Madrigal32González1Acevedo23López4Núñez22Prieto181Echever.190Mariscal24Medina6Cervant.9Carrillo16López13Ocejo

Náhradníci

Tréner: M. Herrera

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

Club TijuanaSila pozíciíSantos Laguna
6.77
Ø Hodnotenie
6.74
7.28Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.71Obranca (4 v 4)6.73
2G 0A1G 1A
6.59Záložník (4 v 5)6.74
1G 1A4G 3A
Útočník (2 v 1)6.51
0G 0A0G 1A
Club Tijuana4-4-1-1
2BrankárA. Rodríguez7.3
15ObrancaD. Barbosa
35ObrancaK. Balanta6.6
28ObrancaA. Gómez6.92G
18ObrancaA. Mejía6.6
27ZáložníkD. Blanco6.61G1A
6ZáložníkJ. Corona6.6
14ZáložníkC. Rivera
26ZáložníkE. Álvarez
8ÚtočníkF. Madrigal
32ÚtočníkC. González
Santos Laguna4-1-4-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
23ObrancaR. López6.61G1A
4ObrancaS. Núñez
22ObrancaR. Prieto6.8
181ObrancaE. Echeverría
190ZáložníkS. Mariscal6.8
24ZáložníkD. Medina6.64G2A
6ZáložníkA. Cervantes6.81A
9ZáložníkJ. Carrillo6.8
16ZáložníkA. López6.7
13ÚtočníkA. Ocejo6.51A

Prehľad zápasu

Club Tijuana a Santos Laguna remizovali 2:2. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: A. López 28′, C. González 51′, C. Rivera 70′ (pen.), R. Prieto 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Club Tijuana mal 39% držanie lopty, Santos Laguna mal 61%. Club Tijuana mal 30 striel (4 na bránu), Santos Laguna mal 9 (4 na bránu). Club Tijuana urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Santos Laguna vzájomné výsledky

19 stretnutí
Club Tijuana
6
výhier
Remízy
4
Santos Laguna
9
výhier
Góly spolu
53 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Santos Laguna

31%Forma69%
62%Útok38%
29%Obrana71%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026