Menu

Necaxa vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Victoria, Aguascalientes13. apríla 2024 o 05:00
Domáci

Necaxa

20
Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Necaxa
Santos Laguna
Výkop
R. Monreal
40′
Polčas
46′
A. LópezA. Cervantes
46′
S. MuñózF. Fagúndez
46′
V. LoroñaR. Sordo
B. Samudio
55′
J. RodríguezE. Martínez
57′
D. GómezA. Andrade
73′
B. SamudioR. Cortéz
73′
75′
E. EcheverríaL. Vega
75′
S. CarrilloT. Jiménez
78′Diego Medina
R. MonrealC. López
84′
J. ParadelaA. Mayorga
84′
Alejandro Andrade88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
5Shots off Goal1
15Total Shots4
4Blocked Shots2
11Shots insidebox1
4Shots outsidebox3
16Fouls7
3Corner Kicks8
1Offsides1
27%Ball Possession73%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
237Total passes659
170Passes accurate596
72%Passes %90%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Necaxa je 6.80, v porovnaní s 6.79 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Necaxa je A. Peña (6.98), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Necaxa prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Oliveros (3G). U Santos Laguna je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Medina (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Necaxa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Necaxa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Santos Laguna s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Necaxa nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Santos Laguna s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Necaxa nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Necaxa je 26.0 (najmladší: D. Gómez (22), najstarší: A. Peña (29)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 25.4 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: Dória (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Necaxa majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Necaxa4-4-24-4-2Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
22Unsain4Peña23Montes3Oliveros20Rodrígu.15Garnica33Arce19Gómez18Samudio10Paradela30Monreal1Acevedo32Loroña21Dória5Amione181Echever.24Medina190Mariscal16López9Carrillo256Carrillo19Muñóz

Náhradníci

Tréner: E. Fentanes

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

NecaxaSila pozíciíSantos Laguna
6.80
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.94
4G 2A2G 0A
6.76Záložník (4 v 4)6.73
2G 3A4G 2A
6.71Útočník (2 v 2)6.68
2G 3A0G 0A
Necaxa4-4-2
22BrankárE. Unsain
4ObrancaA. Peña7.01G1A
23ObrancaA. Montes
3ObrancaA. Oliveros6.83G1A
20ObrancaJ. Rodríguez
15ZáložníkB. Garnica6.92G3A
33ZáložníkF. Arce
19ZáložníkD. Gómez6.6
18ZáložníkB. Samudio
10ÚtočníkJ. Paradela
30ÚtočníkR. Monreal6.72G3A
Santos Laguna4-4-2
1BrankárC. Acevedo7.01G
32ObrancaV. Loroña
21ObrancaDória6.92G
5ObrancaB. Amione
181ObrancaE. Echeverría
24ZáložníkD. Medina6.64G2A
190ZáložníkS. Mariscal6.8
16ZáložníkA. López6.7
9ZáložníkJ. Carrillo6.8
256ÚtočníkS. Carrillo
19ÚtočníkS. Muñóz6.7

Prehľad zápasu

Necaxa zdolal Santos Laguna 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: R. Monreal 40′, B. Samudio 55′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Necaxa mal 27% držanie lopty, Santos Laguna mal 73%. Necaxa mal 15 striel (6 na bránu), Santos Laguna mal 4 (1 na bránu). Necaxa urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2016

Necaxa vs Santos Laguna vzájomné výsledky

19 stretnutí
Necaxa
9
výhier
Remízy
2
Santos Laguna
8
výhier
Góly spolu
70 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
15/19 · 79%
Nad 2,5
17/19 · 89%

Aktuálna forma

Necaxa

LLDLDW

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Necaxa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Santos Laguna

53%Forma47%
56%Útok44%
38%Obrana62%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026