Menu

Guadalajara Chivas vs Club Queretaro

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio AKRON, Zapopan21. apríla 2024 o 03:05
Domáci

Guadalajara Chivas

20
Hostia

Club Queretaro

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club Queretaro
Výkop
Alan Mozo5′
22′Miguel Barbieri
43′Facundo Batista
Polčas
G. Sepúlveda

asistencia: P. Pérez

54′
58′Samuel Sosa
61′
S. SosaE. Ayón
61′
J. GómezJ. Sierra
I. BrizuelaY. Padilla
63′
R. MarínJ. Juan Macías
73′
P. PérezR. González
73′
76′
F. BatistaN. Cordero
77′Ettson Ayon Calderon
J. CastilloL. Sepúlveda
84′
85′
O. MendozaA. Preciado
R. Alvarado

asistencia: Y. Padilla

89′
Jesús Orozco90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
5Shots off Goal5
13Total Shots5
2Blocked Shots0
8Shots insidebox3
5Shots outsidebox2
8Fouls20
6Corner Kicks0
1Offsides3
62%Ball Possession38%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
479Total passes299
378Passes accurate202
79%Passes %68%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.81, v porovnaní s 6.53 u Club Queretaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Club Queretaro je to K. Escamilla (6.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 10 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club Queretaro je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom P. Barrera (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Club Queretaro má 4 obrancov s priemerom 6.43. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Club Queretaro s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 2 u Club Queretaro s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Guadalajara Chivas a 81% u Club Queretaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Club Queretaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 27.7 (najmladší: J. Castillo (24), najstarší: I. Brizuela (35)), zatiaľ čo Club Queretaro má priemer 31.3 (najmladší: F. Tapia (24), najstarší: P. Barrera (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 12 u Club Queretaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-2-3-14-4-2Club Queretaro
GKDEFMIDFWD
27Rangel2Mozo3Sepúlve.13Orozco21Castillo15Gutiérr.20Beltrán11Brizuela25Alvarado6Pérez19Marín1Tapia2Mendoza3Manzaná.6Barbieri17Venegas8Barrera14Lértora5Escamil.12Gómez7Sosa9Batista

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Náhradníci

Tréner: M. Gerk

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub Queretaro
6.81
Ø Hodnotenie
6.53
6.89Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.43
1G 1A0G 0A
6.97Záložník (5 v 4)6.63
5G 7A1G 2A
6.76Útočník (1 v 2)
3G 2A0G 0A
Guadalajara Chivas4-2-3-1
27BrankárJ. Rangel6.9
2ObrancaA. Mozo6.51A
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
13ObrancaJ. Orozco
21ObrancaJ. Castillo6.81G
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
11ZáložníkI. Brizuela6.7
25ZáložníkR. Alvarado7.24G5A
6ZáložníkP. Pérez
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
Club Queretaro4-4-2
1BrankárF. Tapia
2ObrancaO. Mendoza6.2
3ObrancaÓ. Manzanárez6.6
6ObrancaM. Barbieri
17ObrancaF. Venegas6.5
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
14ZáložníkF. Lértora
5ZáložníkK. Escamilla6.7
12ZáložníkJ. Gómez6.7
7ÚtočníkS. Sosa
9ÚtočníkF. Batista

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal Club Queretaro 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: G. Sepúlveda 54′, R. Alvarado 89′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Guadalajara Chivas mal 62% držanie lopty, Club Queretaro mal 38%. Guadalajara Chivas mal 13 striel (6 na bránu), Club Queretaro mal 5 (0 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 4 striedaní, Club Queretaro urobil 4.

Rivalita od 2025

Guadalajara Chivas vs Club Queretaro vzájomné výsledky

2 stretnutí
Guadalajara Chivas
1
výhier
Remízy
0
Club Queretaro
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club Queretaro

WDDWDW

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Queretaro

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

45%Forma55%
47%Útok53%
56%Obrana44%
64%Vzájomné zápasy36%

Stadium

Estadio Akron, Zapopan — 3,000 capacity. Home of Club Deportivo Guadalajara Femenil.

Capacity
3,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026