Menu

Pachuca vs Mazatlan

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto28. apríla 2024 o 03:10
Domáci

Pachuca

11
Hostia

Mazatlán

Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

Pachuca
Mazatlán
Výkop
Pedro Pedraza45+1′
Polčas
P. PedrazaN. Deossa
52′
A. DomínguezO. Idrissi
57′
S. AguayoS. Rondón
57′
O. Idrissi

asistencia: N. Deossa

67′
72′
S. FloresG. del Prete
72′
A. MedinaE. Bello
R. de la RosaO. González
74′
A. BautistaÉ. Sánchez
74′
78′
J. EsquivelA. Escoboza
83′
F. Almada

asistencia: J. Colmán

86′
L. AmarillaB. Rubio
86′
J. ColmánG. Sánchez
87′Brian Rubio
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
11Shots off Goal5
26Total Shots10
9Blocked Shots2
12Shots insidebox6
14Shots outsidebox4
10Fouls12
6Corner Kicks5
2Offsides1
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
466Total passes332
390Passes accurate228
84%Passes %69%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.82, v porovnaní s 6.65 u Mazatlán. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je E. Montiel (7.12), u Mazatlán je to F. Almada (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Bautista (3G). U Mazatlán je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom F. Almada (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Mazatlán má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Mazatlán s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Mazatlán s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Pachuca a 86% u Mazatlán. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Mazatlán. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 24.6 (najmladší: E. Montiel (20), najstarší: L. Rodríguez (34)), zatiaľ čo Mazatlán má priemer 26.8 (najmladší: S. Rodríguez (24), najstarší: B. Colula (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u Mazatlán. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-14-2-3-1Mazatlán
GKDEFMIDFWD
25Moreno24Rodrígu.183Berlanga2Barreto21Rodrígu.5Pedraza196Montiel187Domíngu.9Rosa220Bautista209Aguayo13González15Colula5Almada2Olivas12Rodrígu.23Flores16Esquivel7Medina22Montaño8Colmán24Amarilla

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: G. Adame

PachucaSila pozíciíMazatlán
6.82
Ø Hodnotenie
6.65
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.66
1G 1A8G 3A
6.81Záložník (5 v 5)6.61
7G 8A1G 1A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
24ObrancaL. Rodríguez6.7
183ObrancaJ. Berlanga6.7
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
21ObrancaV. Rodríguez
5ZáložníkP. Pedraza6.6
196ZáložníkE. Montiel7.12G3A
187ZáložníkA. Domínguez6.72G3A
9ZáložníkR. de la Rosa
220ZáložníkA. Bautista6.83G2A
209ÚtočníkS. Aguayo
Mazatlán4-2-3-1
13BrankárH. González
15ObrancaB. Colula6.52G
5ObrancaF. Almada6.96G3A
2ObrancaL. Olivas
12ObrancaS. Rodríguez6.6
23ZáložníkS. Flores
16ZáložníkJ. Esquivel6.61G1A
7ZáložníkA. Medina
22ZáložníkA. Montaño
8ZáložníkJ. Colmán
24ÚtočníkL. Amarilla

Prehľad zápasu

Pachuca a Mazatlán remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: O. Idrissi 67′, F. Almada 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Pachuca mal 59% držanie lopty, Mazatlán mal 41%. Pachuca mal 26 striel (6 na bránu), Mazatlán mal 10 (3 na bránu). Pachuca urobil 5 striedaní, Mazatlán urobil 5.

Rivalita od 2020

Pachuca vs Mazatlán vzájomné výsledky

11 stretnutí
Pachuca
4
výhier
Remízy
3
Mazatlán
4
výhier
Góly spolu
31 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

Pachuca

WWWDDW

Mazatlán

LWDLLD

Predpoveď zápasu

Pachuca

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Mazatlán

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : CF Pachuca or draw

50%Forma50%
62%Útok38%
65%Obrana35%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026