Menu

Monterrey vs Tigres Uanl

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio BBVA, Guadalupe13. mája 2024 o 05:10
Domáci

Monterrey

11
Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Monterrey
Tigres UANL
Výkop
19′Diego Lainez
Card reviewed22′
VAR
Héctor Moreno25′
26′
A. Gignac

asistencia: D. Reyes

Polčas
H. MorenoÉ. Gutiérrez
46′
B. VázquezJ. Cortizo
46′
J. Cortizo
59′
75′
D. LainezN. Ibáñez
75′
Rafael CariocaJ. Vigón
Maximiliano Meza79′
84′
G. PizarroM. Flores
84′
O. HerreraL. Quiñones
85′Jesús Angulo
J. RodríguezA. González
88′
88′
D. ReyesJ. Garza
G. BerterameR. Aguirre
89′
90+4′Luis Quiñones
M. MezaJ. Gallardo
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
7Shots off Goal2
12Total Shots8
3Blocked Shots2
11Shots insidebox4
1Shots outsidebox4
13Fouls10
3Corner Kicks5
0Offsides2
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
425Total passes420
363Passes accurate355
85%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.97, v porovnaní s 6.99 u Tigres UANL. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Tigres UANL je to J. Brunetta (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Tigres UANL je to 38 gólov a 28 asistencií s lídrom J. Brunetta (19G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Tigres UANL má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Tigres UANL s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Tigres UANL s priemerom 6.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Monterrey a 76% u Tigres UANL. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Tigres UANL. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 30.6 (najmladší: V. Guzmán (23), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo Tigres UANL má priemer 31.8 (najmladší: O. Herrera (24), najstarší: A. Gignac (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Tigres UANL. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-4-24-2-3-1Tigres UANL
GKDEFMIDFWD
1Andrada33Medina4Guzmán15Moreno3Arteaga10Canales27Romo30Rodrígu.11Meza23Vázquez9Bertera.25Rodrígu.20Aquino19Pizarro13Reyes27Angulo8Gorriar.5Carioca29Herrera11Brunetta16Lainez10Gignac

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Náhradníci

Tréner: R. Siboldi

MonterreySila pozíciíTigres UANL
6.97
Ø Hodnotenie
6.99
6.83Obranca (4 v 4)6.94
2G 1A2G 2A
7.13Záložník (4 v 5)7.12
14G 6A33G 23A
7.21Útočník (2 v 1)6.48
13G 3A3G 3A
Monterrey4-4-2
1BrankárE. Andrada
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
27ZáložníkL. Romo
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
11ZáložníkM. Meza
23ÚtočníkB. Vázquez
9ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Tigres UANL4-2-3-1
25BrankárF. Rodríguez
20ObrancaJ. Aquino6.92A
19ObrancaG. Pizarro7.0
13ObrancaD. Reyes
27ObrancaJ. Angulo7.02G
8ZáložníkF. Gorriarán6.91G2A
5ZáložníkRafael Carioca7.11A
29ZáložníkO. Herrera6.87G4A
11ZáložníkJ. Brunetta7.619G9A
16ZáložníkD. Lainez7.26G7A
10ÚtočníkA. Gignac6.53G3A

Prehľad zápasu

Monterrey a Tigres UANL remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: A. Gignac 26′, J. Cortizo 59′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Monterrey mal 50% držanie lopty, Tigres UANL mal 50%. Monterrey mal 12 striel (2 na bránu), Tigres UANL mal 8 (4 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Tigres UANL urobil 5. VAR zasiahol: Card reviewed (Jorge Rodríguez 22′).

Rivalita od 2016

Monterrey vs Tigres UANL vzájomné výsledky

31 stretnutí
Monterrey
9
výhier
Remízy
10
Tigres UANL
12
výhier
Góly spolu
68 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
14/31 · 45%
Nad 2,5
9/31 · 29%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Tigres UANL

WWDDWL

Predpoveď zápasu

Monterrey

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Tigres UANL

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

50%Forma50%
46%Útok54%
52%Obrana48%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026