Menu

Cruz Azul vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.13. mája 2024 o 03:00
Domáci

Cruz Azul

22
Hostia

U.N.A.M. - Pumas

Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

Cruz Azul
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
Gonzalo Piovi32′
José Rivero36′
36′Guillermo Martínez
Polčas
46′
J. RivasE. Salvio
48′Nathan Silva
51′
G. Martínez

asistencia: C. Huerta

58′Eduardo Salvio
58′
P. MonroyR. Ergas
C. RotondiA. Gutiérrez
67′
U. AntunaÁ. Sepúlveda
75′
75′
P. QuispeR. Funes Mori
75′
U. RivasR. López
A. Gutiérrez

asistencia: Á. Sepúlveda

76′
81′Nathan Silva
81′Nathan Silva
C. RodríguezB. Gamboa
84′
I. RiveroÉ. Lira
84′
85′
C. Huerta

asistencia: L. Magallán

90′Rodrigo Lopez
L. Faravelli

asistencia: C. Cándido

90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
5Shots off Goal7
9Total Shots17
1Blocked Shots4
7Shots insidebox9
2Shots outsidebox8
8Fouls17
2Corner Kicks5
0Offsides7
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards5
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves1
355Total passes497
271Passes accurate426
76%Passes %86%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.91, v porovnaní s 6.75 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u U.N.A.M. - Pumas je to L. Magallán (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 18 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U U.N.A.M. - Pumas je to 9 gólov a 2 asistencií s lídrom G. Martínez (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Cruz Azul a 79% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 27 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 29.4 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: I. Rivero (33)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 26.8 (najmladší: J. Rivas (23), najstarší: L. Magallán (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 14 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul5-4-14-2-3-1U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
23Mier18Huescas4Ditta3Salcedo33Piovi13Cándido15Rivero19Rodrígu.8Faravel.29Rotondi7Antuna1González189Rivas6Silva4Magallán13Monroy15Rivas18Caicedo32Suárez27Quispe12Huerta9Martínez

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Cruz AzulSila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.91
Ø Hodnotenie
6.75
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (5 v 4)6.74
0G 4A0G 1A
6.90Záložník (4 v 5)6.73
14G 14A0G 1A
Útočník (1 v 1)6.89
0G 0A9G 0A
Cruz Azul5-4-1
23BrankárK. Mier6.9
18ObrancaR. Huescas
4ObrancaW. Ditta7.02A
3ObrancaC. Salcedo
33ObrancaG. Piovi7.02A
13ObrancaC. Cándido
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
7ÚtočníkU. Antuna
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
189ObrancaJ. Rivas6.5
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
13ObrancaP. Monroy6.7
15ZáložníkU. Rivas6.5
18ZáložníkJ. Caicedo6.71A
32ZáložníkL. Suárez
27ZáložníkP. Quispe6.9
12ZáložníkC. Huerta
9ÚtočníkG. Martínez6.99G

Prehľad zápasu

Cruz Azul a U.N.A.M. - Pumas remizovali 2:2. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: G. Martínez 51′, A. Gutiérrez 76′, C. Huerta 85′, L. Faravelli 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Cruz Azul mal 41% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 59%. Cruz Azul mal 9 striel (3 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 17 (6 na bránu). Cruz Azul urobil 4 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 4.

Rivalita od 2025

Cruz Azul vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

3 stretnutí
Cruz Azul
1
výhier
Remízy
1
U.N.A.M. - Pumas
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

62%Forma38%
67%Útok33%
57%Obrana43%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026