Menu

Pachuca vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto9. mája 2024 o 05:16
Domáci

Pachuca

11
Rozhodca: F. Guerrero

Udalosti zápasu

Pachuca
Club America
Výkop
S. Rondón
21′
45+1′
H. Martín

asistencia: J. Dilrosun

Polčas
46′
J. dos SantosR. Sánchez
J. BerlangaL. Rodríguez
58′
M. RodríguezO. González
58′
72′Diego Valdés
74′
J. DilrosunB. Rodríguez
A. BautistaJ. Hernández
75′
P. PedrazaE. Montiel
75′
75′
H. MartínJ. Quiñones
75′
S. ReyesC. Calderón
N. DeossaR. de la Rosa
83′
85′
D. ValdésI. Hernández
Andres Arroyo89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
9Shots off Goal4
17Total Shots8
2Blocked Shots2
11Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
7Fouls5
8Corner Kicks4
3Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
404Total passes469
326Passes accurate383
81%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.76, v porovnaní s 6.95 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je C. Moreno (7.11), u Club America je to D. Valdés (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Rondón (5G). U Club America je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom Á. Zendejas (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Club America s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Pachuca a 87% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 25.9 (najmladší: J. Berlanga (22), najstarší: S. Rondón (36)), zatiaľ čo Club America má priemer 28.9 (najmladší: R. Juárez (24), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-14-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
25Moreno183Berlanga2Barreto33Micolta8González5Pedraza6Deossa199Rodrígu.10Sánchez220Bautista23Rondón1Malagón3Reyes31Lichnov.29Juárez26Reyes8Fidalgo6Santos24Dilrosun10Valdés17Zendejas21Martín

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: André Jardine

PachucaSila pozíciíClub America
6.76
Ø Hodnotenie
6.95
7.11Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.94
2G 1A3G 2A
6.71Záložník (5 v 5)7.09
3G 2A12G 9A
6.73Útočník (1 v 1)6.44
5G 0A1G 1A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
183ObrancaJ. Berlanga6.7
2ObrancaS. Barreto6.81G1A
33ObrancaA. Micolta
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
6ZáložníkN. Deossa
199ZáložníkM. Rodríguez
10ZáložníkÉ. Sánchez
220ZáložníkA. Bautista6.83G2A
23ÚtočníkS. Rondón6.75G
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
3ObrancaI. Reyes7.12A
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
29ObrancaR. Juárez6.72G
26ObrancaS. Reyes
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
10ZáložníkD. Valdés7.31G1A
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A

Prehľad zápasu

Pachuca a Club America remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: S. Rondón 21′, H. Martín 45′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Pachuca mal 47% držanie lopty, Club America mal 53%. Pachuca mal 17 striel (6 na bránu), Club America mal 8 (2 na bránu). Pachuca urobil 5 striedaní, Club America urobil 5.

Rivalita od 2016

Pachuca vs Club America vzájomné výsledky

28 stretnutí
Pachuca
8
výhier
Remízy
9
Club America
11
výhier
Góly spolu
80 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
16/28 · 57%
Nad 2,5
16/28 · 57%

Aktuálna forma

Pachuca

WWLLWW

Club America

DDLWWD

Predpoveď zápasu

Pachuca

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Club America

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : CF Pachuca or draw

44%Forma56%
31%Útok69%
67%Obrana33%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026