Menu

Club America vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Azteca, D.F.12. mája 2024 o 02:00
11
Hostia

Pachuca

Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Club America
Pachuca
Výkop
Diego Valdés24′
Jonathan Dos Santos29′
31′
O. Idrissi
39′Andres Arroyo
Polčas
55′
P. PedrazaE. Montiel
J. DilrosunJ. Quiñones
57′
J. dos SantosR. Sánchez
57′
69′
L. RodríguezS. Barreto
70′
N. DeossaA. Bautista
70′
M. RodríguezC. Sánchez
Á. ZendejasB. Rodríguez
75′
R. JuárezS. Reyes
75′
C. CalderónI. Hernández
84′
84′
O. IdrissiV. Rodríguez
Illian Hernandez90+9′
Julián Quiñones90+5′
J. Quiñones
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
9Shots off Goal4
20Total Shots8
5Blocked Shots1
14Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
6Fouls11
11Corner Kicks2
1Offsides0
68%Ball Possession32%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
605Total passes295
523Passes accurate225
86%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club America je 6.95, v porovnaní s 6.77 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club America je D. Valdés (7.28), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club America prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 12 asistenciami, na čele s Á. Zendejas (10G). U Pachuca je to 11 gólov a 3 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club America nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club America nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club America nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Club America a 79% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club America nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club America je 28.8 (najmladší: R. Juárez (24), najstarší: J. dos Santos (35)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 28.4 (najmladší: B. González (22), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club America majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club America4-2-3-14-1-4-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
1Malagón3Reyes31Lichnov.29Juárez18Calderón6Santos8Fidalgo24Dilrosun10Valdés17Zendejas21Martín25Moreno24Rodrígu.22Cabral33Micolta8González5Pedraza199Rodrígu.6Deossa10Sánchez11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Club AmericaSila pozíciíPachuca
6.95
Ø Hodnotenie
6.77
6.84Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.57
3G 2A1G 0A
7.09Záložník (5 v 5)6.80
12G 9A5G 3A
6.44Útočník (1 v 1)6.78
1G 1A5G 0A
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
3ObrancaI. Reyes7.12A
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
29ObrancaR. Juárez6.72G
18ObrancaC. Calderón6.9
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
10ZáložníkD. Valdés7.31G1A
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A
Pachuca4-1-4-1
25BrankárC. Moreno7.1
24ObrancaL. Rodríguez6.7
22ObrancaG. Cabral
33ObrancaA. Micolta
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
199ZáložníkM. Rodríguez
6ZáložníkN. Deossa
10ZáložníkÉ. Sánchez
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Club America a Pachuca remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: O. Idrissi 31′, J. Quiñones 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Club America mal 68% držanie lopty, Pachuca mal 32%. Club America mal 20 striel (6 na bránu), Pachuca mal 8 (3 na bránu). Club America urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 5.

Rivalita od 2016

Club America vs Pachuca vzájomné výsledky

28 stretnutí
Club America
11
výhier
Remízy
9
Pachuca
8
výhier
Góly spolu
80 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
16/28 · 57%
Nad 2,5
16/28 · 57%

Aktuálna forma

Club America

DLWWDD

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Club America

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Pachuca

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Club America or draw

47%Forma53%
63%Útok38%
33%Obrana67%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026