Menu

Guadalajara Chivas vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio AKRON, Zapopan16. mája 2024 o 04:05
Domáci

Guadalajara Chivas

00
Hostia

Club America

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club America
Výkop
12′Igor Lichnovsky
Polčas
É. GutiérrezR. González
46′
46′
J. DilrosunJ. Quiñones
P. PérezC. Cowell
62′
75′
D. ValdésB. Rodríguez
75′
J. dos SantosR. Sánchez
Fernando González76′
R. MarínJ. Hernández
80′
84′
H. MartínS. Reyes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal3
17Total Shots6
7Blocked Shots0
9Shots insidebox4
8Shots outsidebox2
11Fouls6
5Corner Kicks3
2Offsides0
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
441Total passes564
364Passes accurate488
83%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.82, v porovnaní s 6.95 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Club America je to D. Valdés (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 13 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club America je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom Á. Zendejas (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Club America s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Guadalajara Chivas a 87% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 27.1 (najmladší: J. Castillo (24), najstarší: V. Guzmán (30)), zatiaľ čo Club America má priemer 28.8 (najmladší: R. Juárez (24), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 17 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-5-14-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
27Rangel2Mozo3Sepúlve.13Orozco21Castillo25Alvarado5Guzmán15Gutiérr.20Beltrán6Pérez19Marín1Malagón3Reyes31Lichnov.29Juárez18Calderón6Santos8Fidalgo24Dilrosun10Valdés17Zendejas21Martín

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub America
6.82
Ø Hodnotenie
6.95
6.89Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.94
1G 1A3G 2A
7.00Záložník (5 v 5)7.09
5G 10A12G 9A
6.76Útočník (1 v 1)6.44
3G 2A1G 1A
Guadalajara Chivas4-5-1
27BrankárR. Rangel6.9
2ObrancaA. Mozo6.51A
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
13ObrancaJ. Orozco
21ObrancaJ. Castillo6.81G
25ZáložníkR. Alvarado7.24G5A
5ZáložníkV. Guzmán6.83A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
6ZáložníkP. Pérez
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
3ObrancaI. Reyes7.12A
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
29ObrancaR. Juárez6.72G
18ObrancaC. Calderón6.9
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
10ZáložníkD. Valdés7.31G1A
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas a Club America remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Bolo udelených 2 žltých kariet. Guadalajara Chivas mal 45% držanie lopty, Club America mal 55%. Guadalajara Chivas mal 17 striel (5 na bránu), Club America mal 6 (3 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 3 striedaní, Club America urobil 4.

Rivalita od 2025

Guadalajara Chivas vs Club America vzájomné výsledky

5 stretnutí
Guadalajara Chivas
3
výhier
Remízy
1
Club America
1
výhier
Góly spolu
11 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club America

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Club America

62%Forma38%
33%Útok67%
100%Obrana0%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

Estadio Akron, Zapopan — 3,000 capacity. Home of Club Deportivo Guadalajara Femenil.

Capacity
3,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026