Menu

Pachuca vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto17. júla 2024 o 03:00
Domáci

Pachuca

20
Hostia

Atletico San Luis

Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Pachuca
Atletico San Luis
Výkop
C. Sánchez

asistencia: N. Deossa

33′
Polčas
50′Juan Manuel Sanabria
A. Bautista

asistencia: C. Sánchez

52′
Carlos Moreno59′
Borja BastónS. Aguayo
61′
A. BautistaA. González
61′
O. GonzálezS. de los Ríos
65′
66′
Yan PhillipeM. Klimowicz
66′
A. CruzJ. Damm
G. ÁlvarezS. Hernández
75′
C. SánchezL. Rodríguez
75′
81′
J. GüémezS. Salles-Lamonge
81′
B. GaldamesVitinho
81′
I. MorenoR. Chávez
Bryan González90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
6Shots off Goal5
10Total Shots10
1Blocked Shots2
4Shots insidebox4
6Shots outsidebox6
16Fouls8
7Corner Kicks11
1Offsides0
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
380Total passes498
308Passes accurate411
81%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.73, v porovnaní s 6.76 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je C. Moreno (7.08), u Atletico San Luis je to J. Sanabria (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s A. Bautista (3G). U Atletico San Luis je to 7 gólov a 9 asistencií s lídrom B. Galdames (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Atletico San Luis má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Atletico San Luis s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Atletico San Luis s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Pachuca a 80% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 23.2 (najmladší: G. Álvarez (19), najstarší: C. Moreno (27)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 27.3 (najmladší: Yan Phillipe (21), najstarší: J. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 20 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-14-4-2Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
25Moreno32Sánchez35Berlanga2Barreto8González5Pedraza6Deossa27González26Bautista190Álvarez9Bastón1Sánchez3Moreno4Domíngu.31Águila18Cruz27Galdames13Dourado16Güémez8Sanabria22Phillipe9Bonatini

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

PachucaSila pozíciíAtletico San Luis
6.73
Ø Hodnotenie
6.76
7.08Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.66
3G 1A2G 0A
6.67Záložník (5 v 4)6.84
3G 2A5G 9A
Útočník (1 v 2)6.81
0G 0A0G 0A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
32ObrancaC. Sánchez6.71G
35ObrancaJ. Berlanga6.7
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
6ZáložníkN. Deossa
27ZáložníkO. González6.8
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
190ZáložníkG. Álvarez6.5
9ÚtočníkBorja Bastón
Atletico San Luis4-4-2
1BrankárA. Sánchez6.8
3ObrancaI. Moreno
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
27ZáložníkB. Galdames6.63G2A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
16ZáložníkJ. Güémez
8ZáložníkJ. Sanabria7.12G5A
22ÚtočníkYan Phillipe6.8
9ÚtočníkLéo Bonatini

Prehľad zápasu

Pachuca zdolal Atletico San Luis 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: C. Sánchez 33′, A. Bautista 52′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Pachuca mal 43% držanie lopty, Atletico San Luis mal 57%. Pachuca mal 10 striel (3 na bránu), Atletico San Luis mal 10 (3 na bránu). Pachuca urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 5.

Rivalita od 2025

Pachuca vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

2 stretnutí
Pachuca
1
výhier
Remízy
1
Atletico San Luis
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Pachuca

WWWDDW

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Pachuca

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atletico San Luis

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Atletico San Luis and -3.5 goals

20%Forma80%
0%Útok100%
75%Obrana25%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026