Menu

Monterrey vs Club Queretaro

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe21. júla 2024 o 03:00
Domáci

Monterrey

21
Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Monterrey
Club Queretaro
Výkop
Sergio Canales

Missed Penalty

29′
G. Berterame
29′
33′Federico Lértora
Victor Guzmán34′
37′Oscar Manzanares
Polčas
46′
F. VenegasJ. Perlaza
55′
Ó. ManzanárezK. Escamilla
59′
S. HernándezA. Loba
59′
P. BarreraA. Medina
59′
S. SosaV. López
M. MezaJ. Corona
65′
J. CortizoJ. Rojas
65′
J. Rojas

asistencia: S. Medina

66′
G. BerterameB. Vázquez
76′
78′Martín Rio
I. FimbresJ. Domínguez
87′
Sergio CanalesR. de la Rosa
87′
88′
V. López

asistencia: A. Medina

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
7Shots off Goal3
16Total Shots6
3Blocked Shots0
9Shots insidebox3
7Shots outsidebox3
8Fouls11
6Corner Kicks4
2Offsides5
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
574Total passes293
503Passes accurate229
88%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.87, v porovnaní s 6.62 u Club Queretaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Club Queretaro je to G. Allison (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Club Queretaro je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom L. Rodríguez (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Club Queretaro má 5 obrancov s priemerom 6.46. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Club Queretaro s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Club Queretaro s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 89% u Monterrey a 76% u Club Queretaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Club Queretaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 29.4 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo Club Queretaro má priemer 30.9 (najmladší: S. Hernández (21), najstarší: P. Barrera (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u Club Queretaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-2-3-15-4-1Club Queretaro
GKDEFMIDFWD
1Andrada33Medina4Guzmán15Moreno3Arteaga30Rodrígu.204Fimbres11Meza10Canales19Cortizo7Bertera.25Allison2Mendoza24Vázquez3Manzaná.17Venegas189Hernánd.8Barrera14Lértora22Río10Rodrígu.7Sosa

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Náhradníci

Tréner: M. Gerk

MonterreySila pozíciíClub Queretaro
6.87
Ø Hodnotenie
6.62
Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 5)6.46
2G 1A0G 0A
6.83Záložník (5 v 4)6.69
16G 6A3G 7A
7.21Útočník (1 v 1)
13G 3A0G 0A
Monterrey4-2-3-1
1BrankárE. Andrada
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
11ZáložníkM. Meza
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
19ZáložníkJ. Cortizo6.3
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Club Queretaro5-4-1
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
24ObrancaB. Vázquez
3ObrancaÓ. Manzanárez6.6
17ObrancaF. Venegas6.5
189ObrancaS. Hernández6.5
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
14ZáložníkF. Lértora
22ZáložníkM. Río
10ZáložníkL. Rodríguez6.82G5A
7ÚtočníkS. Sosa

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Club Queretaro 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Sergio Canales 29′, G. Berterame 29′, J. Rojas 66′, V. López 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Monterrey mal 66% držanie lopty, Club Queretaro mal 34%. Monterrey mal 16 striel (6 na bránu), Club Queretaro mal 6 (3 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Club Queretaro urobil 5.

Rivalita od 2025

Monterrey vs Club Queretaro vzájomné výsledky

2 stretnutí
Monterrey
2
výhier
Remízy
0
Club Queretaro
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Club Queretaro

WDDWDW

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Queretaro

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

100%Forma0%
50%Útok50%
64%Obrana36%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026