Menu

Fc Juarez vs Mazatlan

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez14. septembra 2024 o 04:10
Domáci

FC Juarez

10
Hostia

Mazatlán

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

FC Juarez
Mazatlán
Výkop
41′Luis Sánchez
Polčas
H. Ortega

asistencia: Guilherme Castilho

53′
Jose Garcia54′
D. VillalpandoM. Mosquera
58′
A. HurtadoJ. Torres
58′
59′
G. SánchezJ. Colmán
62′Roberto Meraz
Jairo Torres65′
68′
R. MerázM. Laínez
71′Brian Rubio
D. ValoyesEdson Fernando
73′
Guilherme CastilhoJ. Venegas
73′
J. AbellaAitor García
82′
Diego Campillo83′
88′
A. EscobozaR. Camacho
Benny Díaz90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
7Shots off Goal6
12Total Shots16
2Blocked Shots5
7Shots insidebox8
5Shots outsidebox8
12Fouls6
4Corner Kicks14
1Offsides4
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards4
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
228Total passes398
168Passes accurate336
74%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.76, v porovnaní s 6.67 u Mazatlán. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je D. Valoyes (6.90), u Mazatlán je to Y. Bárcenas (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Ó. Estupiñán (15G). U Mazatlán je to 13 gólov a 3 asistencií s lídrom B. Rubio (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Mazatlán má 3 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 4 u Mazatlán s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Mazatlán s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Juarez a 82% u Mazatlán. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Mazatlán. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 28.4 (najmladší: H. Ortega (25), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Mazatlán má priemer 28.0 (najmladší: R. Franco (22), najstarší: Y. Bárcenas (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u Mazatlán. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-2-3-13-4-2-1Mazatlán
GKDEFMIDFWD
31Díaz4Abella26García24Ortega34Orquin11Castilho27Campillo7Valoyes10Villalp.18Hurtado19Estupiñ.13González204Franco19Merolla3Sánchez15Colula23Sierra6Meráz17Escoboza20Árciga11Bárcenas9Rubio

Náhradníci

Tréner: Maurício Barbieri

Náhradníci

Tréner: V. Vucetich

FC JuarezSila pozíciíMazatlán
6.76
Ø Hodnotenie
6.67
6.69Obranca (4 v 3)6.56
0G 0A0G 2A
6.78Záložník (5 v 4)6.63
8G 2A6G 0A
6.84Útočník (1 v 3)6.79
15G 2A7G 1A
FC Juarez4-2-3-1
31BrankárB. Díaz
4ObrancaJ. Abella
26ObrancaJ. García6.7
24ObrancaH. Ortega6.7
34ObrancaR. Orquin
11ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
27ZáložníkD. Campillo
7ZáložníkD. Valoyes6.91G
10ZáložníkD. Villalpando6.6
18ZáložníkA. Hurtado
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A
Mazatlán3-4-2-1
13BrankárH. González
204ObrancaR. Franco
19ObrancaL. Merolla6.62A
3ObrancaG. Sánchez
15ZáložníkB. Colula6.52G
23ZáložníkJ. Sierra6.63G
6ZáložníkR. Meráz6.81G
17ZáložníkA. Escoboza
20ÚtočníkR. Árciga
11ÚtočníkY. Bárcenas6.83G1A
9ÚtočníkB. Rubio6.84G

Prehľad zápasu

FC Juarez zdolal Mazatlán 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: H. Ortega 53′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Juarez mal 37% držanie lopty, Mazatlán mal 63%. FC Juarez mal 12 striel (3 na bránu), Mazatlán mal 16 (5 na bránu). FC Juarez urobil 5 striedaní, Mazatlán urobil 3.

Rivalita od 2020

FC Juarez vs Mazatlán vzájomné výsledky

11 stretnutí
FC Juarez
6
výhier
Remízy
2
Mazatlán
3
výhier
Góly spolu
31 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Mazatlán

LWDLLD

Predpoveď zápasu

FC Juarez

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Mazatlán

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Juarez or draw

0%Forma100%
40%Útok60%
35%Obrana65%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026