Menu

U N A M Pumas vs Club Tijuana

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.23. septembra 2024 o 01:00
Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Club Tijuana
Výkop
Rogelio Funes Mori45+2′
Polčas
58′
R. ZúñigaG. Mora
58′
D. BarbosaA. Mejía
59′Gilberto Mora
R. Funes MoriA. Ávila
63′
64′
C. RiveraI. Tona
Á. RicoR. López
72′
76′
D. BlancoJ. Álvarez
76′
E. ReynosoUnai Bilbao
84′Nicolás Díaz
P. QuispeI. Pussetto
85′
I. Pussetto

asistencia: R. López

88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal2
6Shots off Goal2
20Total Shots5
3Blocked Shots1
15Shots insidebox2
5Shots outsidebox3
7Fouls15
5Corner Kicks2
6Offsides1
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves10
349Total passes518
283Passes accurate426
81%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.84, v porovnaní s 6.74 u Club Tijuana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je R. Ergas (7.33), u Club Tijuana je to K. Castañeda (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 5 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Club Tijuana je to 16 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Castañeda (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Club Tijuana má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Club Tijuana s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Club Tijuana s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u U.N.A.M. - Pumas a 81% u Club Tijuana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Club Tijuana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 27.3 (najmladší: Á. Rico (20), najstarší: R. Funes Mori (34)), zatiaľ čo Club Tijuana má priemer 30.2 (najmladší: A. Gómez (23), najstarší: José Corona (44)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Club Tijuana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas5-3-24-2-3-1Club Tijuana
GKDEFMIDFWD
1González2Benneve.6Silva4Magallán5Duarte22Ergas189Rico8Caicedo27Quispe29Mori9Martínez30Corona15Barbosa35Balanta28Gómez4Díaz14Rivera10Castañe.11Álvarez33Reynoso27Blanco26Zúñiga

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíClub Tijuana
6.84
Ø Hodnotenie
6.74
Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (5 v 4)6.78
3G 4A2G 0A
6.73Záložník (3 v 5)6.96
0G 1A14G 8A
6.79Útočník (2 v 1)
10G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas5-3-2
1BrankárJ. González
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
189ZáložníkÁ. Rico6.6
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
29ÚtočníkR. Funes Mori6.71G
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
Club Tijuana4-2-3-1
30BrankárJosé Corona6.2
15ObrancaD. Barbosa
35ObrancaK. Balanta6.6
28ObrancaA. Gómez6.92G
4ObrancaN. Díaz
14ZáložníkC. Rivera
10ZáložníkK. Castañeda7.313G7A
11ZáložníkEfraín Álvarez
33ZáložníkE. Reynoso
27ZáložníkD. Blanco6.61G1A
26ÚtočníkR. Zúñiga

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas zdolal Club Tijuana 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: I. Pussetto 88′. Bolo udelených 3 žltých kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 41% držanie lopty, Club Tijuana mal 59%. U.N.A.M. - Pumas mal 20 striel (11 na bránu), Club Tijuana mal 5 (2 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 3 striedaní, Club Tijuana urobil 5.

Rivalita od 2016

U.N.A.M. - Pumas vs Club Tijuana vzájomné výsledky

18 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
6
výhier
Remízy
6
Club Tijuana
6
výhier
Góly spolu
51 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/18 · 50%
Nad 2,5
8/18 · 44%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Club Tijuana

DWDWWL

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Club Tijuana

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : U.N.A.M. - Pumas or draw

43%Forma57%
38%Útok62%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026